Menu Zavřeno

Posilovací kroužek 2022/2023

Základní informace o oddíle ve školním roce 2022/2023

Oddíl zaměřený na kalisteniku, street work-out, cvičení na strojích, cvičení s posilovacím náčiním, silové sporty a zápas.

Kluci 2. – 7. třída

Schůzky probíhají ve čtvrtek od 15:30 do 16:45

v tělocvičně na adrese Vltavská 751, Libčice nebo venku

Cena: 600 Kč/pololetí

Minimální počet dětí 4, maximální počet dětí 8

Volná kapacita: naplněno!

Přihláška: Posilovací kroužek 2022-2023

Na oddíl dochází: Opička, Erik, Vlak, Timtim, Žužla, Mimoň, Houbička, Patrik

Fotky ze schůzek oddílu posilování naleznete zde

Oddílová fotokronika 2022/2023

Schůzka 15. 6. 2023

Na dnešní poslední schůzku dorazili: Erik, Houbička, Mimoň, Opička, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali zvířecí honěnou a pak jsme hráli vybiku.

Schůzka 25. 5. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Houbička, Mimoň, Opička, Patrik, Vlak, Timtim a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali posilovací kruhový trénink a na závěr vybiku.

Schůzka 18. 5. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Houbička, Mimoň, Opička, Patrik, Vlak a Timtim. Po rozcvičce jsme si dali běhací hru a poté jsme si dali kruhový trénink. Protáhli jsme se a nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 11. 5. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Houbička, Mimoň, Patrik, Vlak, Timtim a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali mrazíka a následovali hry v týmech. Protáhli jsme se a nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 3. 5. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Houbička, Mimoň, Opička, Patrik, Vlak, Timtim a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali posilovací kruháč, poté jsme se protáhli a zahráli jsme si vybiku.

Schůzka 27. 4. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Houbička, Mimoň, Opička, Patrik, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si zopakovali správnou techniku tří cviků: dřepu, planku a přitahování jednoruček v předklonu. Poté jsme si dali cvičení ve dvojicích zaměřené na ABS a několik posilovacích her na družstva. Následovalo protažení a nakonec vybika.

Schůzka 20. 4. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Houbička, Mimoň, Opička, Patrik, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme se zaměřili na správnou techniku tří cviků: dřepu, planku a přitahování jednoruček v předklonu. Poté následoval kruhový trénink, protažení a nakonec vybika.

Schůzka 13. 4. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Houbička, Mimoň, Opička a Vlak. Po rozcvičce jsme si dali cvičení na brániční dýchání, poté několik miniher a cvičení na ABS. Následoval kruháč s devatenácti cviky a nakonec vybíjená.

Schůzka 30. 3. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Houbička, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali posilovací cviky na core a ABS a poté jsme hráli různé hry na rychlost a sílu.

Schůzka 23. 3. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Houbička, Mimoň, Timtim, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali posilovací běh, cviky na břišní svaly ve dvojicích, kruhový silový trénink, fotbal a vybiku.

Schůzka 16. 3. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Houbička, Mimoň, Opička, Timtim a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali posilovací cviky na břišní svaly, kruhový silový trénink, fotbal a vybiku.

Schůzka 9. 3. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Opička, Timtim a Zdenda. Po rozcvičce jsme si dali běh a posilovací cviky. Poté kluci dělali zápasy a armswrestling.

Schůzka 2. 3. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak, Zdenda a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali běh a T-shirt handstand challenge. Poté následoval posilovací kalistenický kruháč. Nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 23. 2. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali několik planků a cviků na posílení břišních svalů a poté kluky čekal kruhový trénink. Nakonec jsme si zahráli vybíjenou.

Schůzka 9. 2. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Mimoň, Opička, Timtim, Vlak, Zdenda a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali několik cviků na posílení břišních svalů a poté kluky čekal kruhový trénink. Nakonec jsme si zahráli vybíjenou.

Schůzka 2. 2. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Timtim a Zdenda. Nejprve jsme měřili svaly a poté kluci flexovali. Pak nás čekala rozcvička a kruhový trénink.

Schůzka 26. 1. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Opička, Timtim, Vlak, Zdenda a Žužla. Nejprve jsme si udělali rozcvičku a poté jsme si dali posilovací kruhový trénink. Nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 19. 1. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Vlak, Zdenda a Žužla. Nejprve jsme si udělali rozcvičku a poté kluci cvičili ve dvojicích. Nakonec jsme si dali posilovací kruhový trénink.

Schůzka 12. 1. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Zdenda. Nejprve jsme si udělali rozcvičku, proběhli jsme se a poté jsme pokračovali v posilování ABS. Následoval týmový pětiboj a nakonec jsme si dali zápasy, v nichž nejvíce výher nasbíral Mimoň.

Schůzka 5. 1. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak, Zdenda a Žužla. Nejprve jsme si udělali rozcvičku a poté jsme pokračovali v posilování ABS a kruhovým tréninkem. Nakonec jsme si dali protažení.

Schůzka 22. 12. 2022

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Timtim a Vlak. Nejprve jsme si rozcvičku a poté plank challenge, kterou vyhrál Mimoň. Dále jsme pokračovali v posilování ABS a kruhovým tréninkem. Nakonec si kluci ještě trénovali překážky.

Schůzka 15. 12. 2022

Na dnešní schůzku dorazil Mimoň. Užil si tak soukromou lekci zaměřenou na posilování břicha, kruhový trénink na celé tělo a protahovací cviky na zlepšení flexibility těla.

Schůzka 8. 12. 2022

Na dnešní schůzku dorazili: Mimoň, Opička, Vlak, Zdenda a Žužla. Nejprve jsme se rozcvičili a poté jsme se vrhli na dřapy s tyčí na zpevnění nohou a zad. Dále jsme si dali sérii cviků na posílení břicha a pokračovali jsme v nácviku stojky. Dále nás čekal kruhový trénink a na závěr jsme si dali několik cviků na flexibilitu.

Schůzka 1. 12. 2022

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Zdenda a Žužla. Nejprve jsme se rozcvičili a poté jsme se vrhli na plank challenge. Poté jsme si dali posilovací kruháč. Dále jsme cvičili ve dvojicích a nakonec jsme pokračovali v nácviku stojky na rukou.

Schůzka 24. 11. 2022

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak, Zdenda a Žužla. Nejprve jsme se rozcvičili a poté jsme se vrhli na posilování břišních svalů. Po několika cvicích na břišáky jsme si dali ještě posilovací kruháč.

Schůzka 10. 11. 2022

Na dnešní schůzku dorazili: Denis, Mimoň, Vlak, Zdenda a Žužla. Nejprve jsme se rozcvičili a poté jsme se vrhli na posilování.

Schůzka 3. 11. 2022

Na první schůzku dorazili: Denis Erik, Mimoň, Vlak, Žužla a Matteo – kamarád Erika z Německa. Nejprve jsme si něco řekli k posilování a děti se změřily, zvážily a zjistily, kolik mají tuku, svalů, kostí a vody v těle. Poté jsme se rozcvičili a vrhli jsme se na posilování.