Menu Zavřeno

Velikonoční závod Otužilých delfínů 2024

V pátek 22. 3. 2024 proběhl speciální závod oddílu Otužilí delfíni. Na závodníky čekala krátká trať v tréninkovém centru s 26ti překážkami, z nichž 3 byly vodní.

V kategorii Kids I poměřili síly dva závodníci a rychleji si s překážkami poradil Tom s časem 0:05:54 a druhý byl Sam s časem 0:08:00.

V kategorii Kids II poměřili síly také dva závodníci a první místo vybojoval Denis s časem 0:04:11, který byl zároveň nejrychlejší ze všech závodníků a druhý byl Tadeáš s časem 0:06:25.

V kategorii Kids III běželi tři závodníci. První se stejným časem 0:04:31 umístili Albert a Adam. Druhý byl Erik s časem 0:5:39.

V kategorii Adults běželi tři závodníci a nejrychlejší byl Roman s časem 0:10:02, druhý byl Vojta s časem 0:10:27 a třetí Miluška s časem 0:10:58.

Všichni závodníci si jarní vodu užili a závod skvěle zvládli.