Příměstský sportovní LDT Libčice 2025

Pátý ročník příměstských olympijských her je minulostí. Tentokrát se klání zúčastnilo 15 dětí, které byly rozděleny do dvou věkových skupin – do 9 let a 10 – 14 let. Děti opět závodily jak v individuálních sportech, tak ve sportech týmových a hrály také hry, které nebyly medailovými disciplínami.

Pondělí

V pondělí jsme začali work-outem a děti čekala první disciplíny – běh na 1 km, sprint a hod granátem.

Odpoledne děti bojovaly o medaile v OCR a zahráli jsme si vodní hry.

Úterý

Další den děti čekal ninja sport a turnaj ve vybíjené.

Odpoledne jsme se přesunuli do Prahy na bowling.

Středa

Ve středu dopoledne děti zápasily a závodily v boulderingu.

Odpoledne jsme se přesunuli na plovárnu, kde jsme hráli přehazovanou, fotbal, plavali jsme a skákali do vody.

Čtvrtek

Ve čtvrtek jsme sedli na kola a jeli do Vojkovic. Tam jsme si nejprve zahráli petanque,

A poté děti bojovaly o medaile v triatlonu, koupali jsme se a na kolech jeli zpět do Libčic.

Pátek

Poslední olympijský den jsme zahájili bojem o medaile v jízdě na koloběžce.

Poté nás čekalo střelecké klání – vzduchovka, lukostřelba a střelba z laserové pistole.

Odpoledne jsme strávili na Vltavě, děti závodily v moderním trojboji (střelba, běh a plavání), v paddleboardingu a kanoingu.

Konec tábora patřil oslavě narozenin Ninjy a vyhodnocení. Pohár pro vítěze si odnesl Vlak v kategorii 10-14 let a Kecka v kategorii 7-9 let.

Tábor se skvěle vydařil, děti si opět vyzkoušely různé sporty, zahrály si spoustu her a nasbíraly nespočet medailí.


Galerii z tábora naleznete zde


Akce se konala za podpory Města Libčice nad Vltavou