Menu Zavřeno

LDT Chorvatsko 2021

V sobotu 20. 6. jsme se, po Gladiátorovi v Josefově, vydali s Bobešem, Mimoněm a Vlakem do Chorvatska. První zastávka byla v kempu v Pasohlávkách, kde jsme spali pod širákem do neděle. V sobotu večer si kluci ještě užili na místních kolotočích.

V neděli nás čekala dlouhá cesta přes Rakousko a Slovinsko do kempu v Rovinji, kde jsme byli, stejně jako každý rok, ubytovaní v mobilhousu. Po příjezdu jsme šli do moře a do bazénů u mobilhousu.

V pondělí nás čekal program u moře, na mořském aquaparku a v místních bazénech, kde si kluci užívali vodních radovánek, skákání, potápění, prozkoumávání mořského života. Odpoledne si kluci ještě zajezdili na motokárách.

V úterý jsme si vzali k moři paddleboard, na kterém se kluci proháněli po vlnách. Večer jsme si zahráli několik her v místní herně, nechali jsme si udělat tetování a hráli Lasergame.

Ve středu nás čekal výlet do nedalekého Národního parku Brijuni. Do NP jsme jeli lodí z Fažany a na ostrově jsme si půjčili na průzkum kola. K vidění byly památky z doby Římské říše postavené v prvním století před naším letopočtem, stopy T-rexe z období křídy, safari či vojenské opevnění.

Po návratu na pevninu jsme zamířili do lanového parku, kde kluci plnili jednu z challengí – projít tři různě náročné lanové dráhy.

Po návratu do Rovinje jsme ještě zamířili do Lidlu na nákup a večer si zastříleli z NERFek.

Ve čtvrtek jsme se loučili s mořem, bazény, plnili další výzvy, hráli jsme hry, kluci si zaskákali na trampolínách a večer byla diskotéka na rozloučenou.

V pátek jsme se zabalili a zamířili do aquaparku Istralandia, kde jsme si užili spoustu zábavy na místních tobogánech nesčetné rozmanitosti. Poté jsme se přesunuli do slovinského Bledu, kde jsme opět přespali pod širákem.

V sobotu nás čekal program ve Slovinsku – nejprve koupání v jezeře Bled a následně procházka soutěskou Vintgar v Triglavském národním parku.

Večer jsme se přesunuli zpět do Pasohlávek, kde nás čekala poslední noc. V neděli ráno jsme si vyhodnotili bodování, splnění Chorvatského drsňáka a Chorvatského otužilce. A celý program jsme uzavřeli návštěvou aquparku Aqualand Moravia.

Byl to úžasný týden se skvělou partou, sice malou, ale o to víc jsme si to užili.

Fotky z tábora naleznete zde

Video z tábora na youtube