Menu Zavřeno

Obstacle killer Junior a Adults 2023/2024

Základní informace o oddíle ve školním roce 2023/2024

Oddíl zaměřený na trénink překonávání OCR překážek a celkovou přípravu mládeže a dospělých na OCR závody, běh, posilování.

V rámci tréninků mohou jít děti kdykoliv do vody a mohou se umazat od bláta!

Mládež 9. třída a starší, dospělí

Schůzky probíhají ve čtvrtek od 18:00 do 19:00

na zahradě na adrese Vltavská 751, Libčice

Cena: 800 Kč/pololetí – junioři do 18ti let

100 Kč/trénink – dospělí

Minimální počet 4, maximální počet 16

Přihláška: Obstacle killer jr 2023-2024

Na oddíl dochází: Sasanka, Bobeš, Lili, Tůt, Belka, Vážka, Jana, Křupka, Koala, Světluška, Veverka, Miluška, Terka, Víla, Jusťa, David, Simona

Fotky ze schůzek oddílu Obstacle killer Junior a Adults naleznete zde

Oddílová fotokronika 2023/2024

Trénink 23. 5. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Koala, Křupka, Miluška, Renča, Vážka, Víla, Veverka a Zlobilka. Dnes jsme posilovali a trénovali překážky na zahradě.

Trénink 16. 5. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Sasanka, David, Koala, Křupka, Simča, Světluška a Vážka. Dnes jsme posilovali a trénovali překážky na zahradě.

Trénink 9. 5. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Jana, Lili, Sasanka, David, Filip, Koala, Křupka, Renča, Simča, Světluška, Terka, Tůt, Vážka, Verča, Veverka, Víla. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na sobotní závod Sprint.

Trénink 2. 5. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Bobeš, Lili, Sasanka, David, Filip, Jusťa, Koala, Křupka, Simča a Vážka. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na Vltavě a házecí překážky na náplavce.

Trénink 25. 4. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Bobeš, Lili, Sasanka, Tůt, David, Filip, Jana, Jusťa, Koala, Křupka, Simča, Světluška, Vážka a Verča. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na zahradě se zaměřením na překážky na mistrovství ČR v OCR.

Trénink 18. 4. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Lili, Sasanka, David, Filip, Jana, Jusťa, Koala, Křupka, Renča, Simča, Světluška, Vážka a Verča. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na zahradě.

Trénink 11. 4. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Sasanka, David, Filip, Jana, Koala, Křupka, Miluška, Simča, Světluška, Tůt, Vážka a Veverka. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky primárně na závod Cross. Nakonec jsme oslavili Radky a Tůtovi narozeniny 🥳

Trénink 4. 4. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Bobeš, Lili, Sasanka, Jana, Jusťa, Koala, Světluška, Vážka a Veverka. Dnes jsme si po rozcvičce zahráli týmovou hru a posilovali jsme. Nakonec jsme oslavili patnáctiny Vážky.

Trénink 21. 3. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Bobeš, Lili, Sasanka, Tůt, David, Miluška, Koala, Simča, Renča, Veverka, Filip, Verča. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na zahradě včetně několika novinek.

Trénink 14. 3. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Bobeš, Lili, Sasanka, Jusťa, Jana a Koala. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na zahradě včetně několika novinek.

Trénink 7. 3. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Bobeš, Lili, Sasanka, Jusťa, Koala, Křupka, Vážka, David a Simča. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na zahradě.

Trénink 29. 2. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Bobeš, Lili, Sasanka, Jusťa, Koala, Světluška a Vážka. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na zahradě.

Trénink 15. 2. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Sasanka, David, Jana, Jusťa, Koala, Křupka, Miluška, Simona, Světluška a Vláďa. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na zahradě.

Trénink 8. 2. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Filip, Lili, Šklebák, Tůt, Vážka, Verča, David, Jana, Jusťa, Koala, Simona a Veverka. Dnes jsme si po rozcvičce dali kruhový trénink, poté dvě hry a nakonec protažení.

Trénink 25. 1. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Sasanka, Tůt, Vážka, David, Jusťa, Koala, Křupka, Miluška, Simona, Světluška a Terka. Dnes jsme se po rozcvičce trénovali na zahradě překážky.

Trénink 18. 1. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Sasanka, Jana, Jusťa, Koala, Křupka a Světluška. Dnes jsme si po rozcvičce dali běhací hru na zahřátí. Poté jsme se vrhli na posilování břišních svalů.

Trénink 11. 1. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Sasanka, Tůt, Jusťa, Koala, Křupka, Světluška, Terka a Veverka. Dnes jsme si po rozcvičce dali sérii úpolových a kardio her proložených posílením břišních svalů.

Trénink 4. 1. 2024

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Sasanka, Jusťa, Koala, Křupka, Miluška, Světluška, Terka, Veverka a Víla. Dnes jsme si po rozcvičce dali dvakrát kruháč zaměřený na posílení břišních svalů a ruce.

Trénink 21. 12. 2023

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Sasanka, Tůt, Jana, Koala, Křupka, Světluška, Terka a Veverka. Dnes jsme si po rozcvičce dali sérii her zaměřených na rychlost a sílu. Nakonec jsme si zahráli vybiku.

Trénink 14. 12. 2023

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Sasanka, Tůt, Koala a Světluška. Dnes jsme si po rozcvičce dali zvířecí honěnou a hru na postřeh a rychlost s tyčí. Poté jsme si dali skupinové cvičení s šestnácti cviky a nakonec protažení.

Trénink 7. 12. 2023

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Sasanka, Koala, Křupka, Miluška, Světluška a Tůt. Dnes jsme si po rozcvičce dali kruhový trénink, poté dřepy a druhé kolo kruháče.

Trénink 30. 11. 2023

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Sasanka, Koala, Křupka, Miluška, Světluška a Víla. Dnes jsme po rozcvičce dělali WOD – 3 stanoviště, dvě po třech cvicích a jedno s překážkami.

Trénink 23. 11. 2023

Na dnešní trénink dorazili: Bobeš, Lili, Sasanka, Tůt, Koala, Křupka, Miluška, Terka a Veverka. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky se zaměřením na nové.

Trénink 9. 11. 2023

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Sasanka, Tůt, Koala, Křupka, Kuba, Mel, Miluška, Světluška a Veverka. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky a nakonec jsme oslavili narozeniny Bobeše a Kuby.

Trénink 2. 11. 2023

Na dnešní trénink dorazili: Bobeš, Lili, Sasanka, Tůt, Jana, Koala, Křupka, Miluška, Světluška a Veverka. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky se zaměřením na překážky na závod Forest a nové překážky v našem centru.

Trénink 19. 10. 2023

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Lili, Sasanka, Tůt, Vážka, Koala, Křupka, Kuba, Miluška, Světluška, Terka a Víla. Dnes jsme si udělali speciální trénink – hráli jsme vybíjenou a kdo byl vybit se šel oživit silovým cvičením. Nakonec jsme popřáli Terce k narozeninám.

Trénink 12. 10. 2023

Na dnešní trénink dorazili: Bobeš, Jana, Lili, Opička, Sasanka, Sonic, Tarzan, Tůt, Koala, Miluška, Světluška a Vážka. Po rozcvičce jsme si dali nejprve kardio a poté posilovací kruhový trénink. Nakonec jsme se protáhli a popřáli Milušce k narozeninám.

Trénink 5. 10. 2023

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Sasanka, Koala, Křupka, Světluška, Terka a Vážka. Po rozcvičce jsme si dali posilovací cvičení. Poté jsme trénovali překážky se zaměřením na střelby.

Trénink 21. 9. 2023

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Opička, Sasanka, Tůt, Jana, Koala, Křupka, Miluška, Světluška a Vážka. Po rozcvičce jsme si dali běhací hru a poté jsme trénovali na zahradě překážky.

Trénink 14. 9. 2023

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Lili, Sasanka, Jana, Koala, Křupka, Kuba, Miluška, Světluška a Vážka. Po rozcvičce jsme trénovali vodní i nevodní překážky na Vltavě.

Trénink 7. 9. 2023

Na první trénink ve školním roce 2023/2024 dorazili: Bobeš, Lili, Sasanka, Tůt, Koala, Křupka, Miluška, Světluška, Šárka a Vážka. Po rozcvičce jsme trénovali překážky na zahradě.