Menu Zavřeno

Akce

Akce Lagunina pro veřejnost

Halloween 2. – 3. 11. 2019

Na víkend 2. – 3. 11. 2019 jsme pro děti z Libčic a okolí připravili halloween. Akci nám pomáhali organizovat Přátelé přírody – Upírci. Akce se zúčastnilo několik desítek dětí, jak těch co chodí na různé naše kroužky, tak děti, které na kroužky nedocházejí.

Nejprve děti plnily halloweenskou cestu s úkoly, kde na ně čekali např. šílení doktoři, ježibaba, mumie, mrtvá nevěsta či čarodějnice. Úkoly byly různorodé – odebírání kamenů, ve kterém musely porazit Freddyho Kruegera, poskládat správně kostru, vylovit diamant ze sklenice, ve které byly např. červy, projít testem fyzičky v tělocvičně, najít správný klíč od brány, či poskládat strašidlo.

Po úspěšném absolvování trasy si děti postupně vyřezávaly dýně a vytvářely upírka.

Po setmění jsme šly na zahradu opékat buřty a marshmallouny.

Po opékačce jsme se všichni sešli v tělocvičně, kde se děti vyřádily při diskotéce masek.

Po diskotéce následovalo vyhlášení nejlepších tří masek. Třetí místo obsadila maska zombice, druhé místo obsadil kuchtík a na prvním místě se umístila ovečka 🙂

Poté následovalo vyhlášení soutěže o nejhezčí dýni. Porota nakonec zvolila tři nejlepší dýně a cenu za nejhezčí dýni vyhrála Majda.

Pak si děti trochu zacvičily s koalou a vybily energii při vybice. Další, co na ně čekalo, byla stezka odvahy plná hrůzostrašných strašidel. Všichni ji však skvěle splnili. Po noční stezce jsme se opět přesunuli do klubovny, kde se podávala dýňová polévka a spousta dobrot – jahodové muffiny, slaďoučký pečený mozek, perníčky a další laskominy.

Zbytek večera děti strávily deskohraním. Pro ty, co přespávaly do neděle byla ještě připravena pohádka – Hotel transylvania.

Halloweenská akce se opravdu skvěle vydařila, za což patří velký dík především Pastelce, Shrekovi a všem malým i velkým pomocníkům, kteří se akce zúčastnili a pomohli vytvořit úžasnou halloweenskou atmosféru. V neposlední řadě patří dík také mnoha rodičům, kteří dětem napekly různé dobroty.

Fotky z akce naleznete zde

Den dětí s Laguninem 25. 5. 2019

Na sobotu 25. 5. 2019 jsme pro děti z Libčic a okolí připravili den dětí. Akci nám pomáhali organizovat SDH Libčice nad Vltavou, JS Jožánek a AZ AČR. Bohužel počasí nám nepřálo, neboť krátce po začátku akce začalo pršet, tudíž jsme museli akci na rychlo ukončit. Nicméně i tak jsme rádi, že se děti sešly a rádi bychom poděkovali všem, co nám akci pomohli připravit.

Fotky z akce naleznete zde