Menu Zavřeno

Obstacle killer Kids I 2023/2024

Základní informace o oddíle ve školním roce 2023/2024

Oddíl zaměřený na trénink překonávání OCR překážek a celkovou přípravu dětí na OCR závody, běh, posilování.

V rámci tréninků mohou jít děti kdykoliv do vody a mohou se umazat od bláta!

Děti 2. – 5. třída

Schůzky probíhají v úterý od 17:00 do 18:00

na zahradě na adrese Vltavská 751, Libčice

Cena: 800 Kč/pololetí

Minimální počet dětí 4, maximální počet dětí 12

Přihláška: Obstacle killer Kids I 2023-2024

Volná kapacita: naplněno!

Na oddíl dochází: Opička, Terezka, Elza, Tarzan, Šklebák, Lvice, Messi, Fujík, Brzda, Viki, Áďa, Kristýnka, Vojta

Fotky ze schůzek oddílu Obstacle killer Kids I naleznete zde

Oddílová fotokronika 2023/2024

Trénink . 4. 201624

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Brzda, Fujík, Kristýnka, Lvice, Messi, Opička, Šklebák, Tarzan, Terezka a Viki. Po rozcvičce jsme posilovali, hráli týmové hry a vybiku.

Trénink 9. 4. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Fujík, Lvice, Messi, Opička, Šklebák, Tarzan, Terezka, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme trénovali překážky na sobotní závod Cross a nechyběla ani voda.

Trénink 2. 4. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Elza, Fujík, Lvice, Messi, Šklebák, Tarzan, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si zahráli hru na týmy a poté jsme trénovali překážky.

Trénink 26. 3. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Messi, Opička, Šklebák, Tarzan a Vojta. Po rozcvičce děti čekal trénink překážek včetně několika kombíček.

Trénink 19. 3. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Fujík, Kristýnka, Lvice, Opička, Viki a Vojta. Po rozcvičce děti čekal trénink překážek včetně několika novinek.

Trénink 12. 3. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Brzda, Elza, Kristýnka, Lvice, Messi, Opička, Viki a Vojta. Po rozcvičce děti čekal trénink překážek včetně tří novinek.

Trénink 5. 3. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Fujík, Lvice, Messi, Opička, Šklebák, Tarzan, Terezka, Viki a Vojta. Po rozcvičce děti čekal combo day – 6 různě náročných comb, které mnozí zvládli bez problémů 💪

Trénink 27. 2. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Lvice, Messi, Opička, Tarzan, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme trénovali překážky na zahradě.

Trénink 13. 2. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Elza, Jáchym, Kristýnka, Lvice, Tarzan, Terezka, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme trénovali překážky na zahradě včetně několika novinek.

Trénink 6. 2. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Jáchym, Kristýnka, Lvice, Messi, Opička, Šklebák, Tarzan, Terezka, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si dali cvičení na zahřátí několik koleček běhu a poté jsme trénovali překážky na závod Winter a novou překážku FLY.

Trénink 30. 1. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Šklebák, Tarzan, Terezka a Vojta. Po rozcvičce jsme si dali cvičení na zahřátí a pak jsme se vrhli na trénink překážek na zahradě.

Trénink 23. 1. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Lvice, Opička, Tarzan, Terezka, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si dali cvičení na rovnováhu a poté děti trénovali ninja dráhu.

Trénink 16. 1. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Lvice, Messi, Opička, Tarzan, Terezka, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si dali posilovací běh a čekala je další ninja dráha zaměřená především na sílu v rukou.

Trénink 9. 1. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Lvice, Messi, Opička, Šklebák, Tarzan, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si dali posilovací běh a poté děti trénovaly na ninja dráze v tělocvičně.

Trénink 19. 12. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Messi, Tarzan, Terezka, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si dali kardio cvičení a poté jsme se vrhli na trénink překážek na zahradě.

Trénink 12. 12. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Lvice, Messi, Opička, Tarzan, Terezka, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si dali posilovací běh se zátěží a poté jsme se vrhli na trénink překážek na zahradě.

Trénink 5. 12. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Fujík, Kristýnka, Opička, Šklebák, Tarzan, Terezka, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si dali zahřívací běh s cviky a poté jsme se vrhli na trénink ninja dráhy. Za dětmi přišel také Mikuláš, čert a anděl a bylo to dramatické, 3 největší zlobivce si čert téměř odnesl do pekla 🙂 Ale nakonec to dobře dopadlo a všichni dostali mikulášskou nadílku 👼

Trénink 28. 11. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Fujík, Lvice, Messi, Opička, Šklebák, Tarzan, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si dali sérii týmových běhaček. Poté se děti vrhly na připravenou opičí dráhu.

Trénink 21. 11. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Opička, Šklebák, Tarzan, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si dali sérii týmových her zaměřených na rychlost a sílu. Poté následovalo několik cviků s vlastní vahou a nakonec oživovací vybika.

Trénink 14. 11. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Opička, Šklebák, Tarzan, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si dali work-outovou hru na týmy a poté jsme trénovali překážky.

Trénink 7. 11. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Fujík, Opička, Šklebák, Tarzan, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si dali skákací hru na týmy a poté jsme trénovali překážky.

Trénink 31. 10. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Lvice, Opička, Šklebák, Tarzan, Terezka, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si dali běhací hru na týmy a poté jsme trénovali překážky na sobotní závod a několik novinek, se kterými si děti docela dobře poradily.

Trénink 24. 10. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Fujík, Messi, Opička, Tarzan, Terezka a Viki. Po rozcvičce jsme si dali posilovací běh a hru na týmy. Poté jsme trénnovali opičí dráhu na ručkování a dráhu na nohy a rovnováhu.

Trénink 17. 10. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Lvice, Messi, Opička, Tarzan, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si dali kardio cvičení a poté se vrhli na trénink překážek v našem tréninkovém centru.

Trénink 10. 10. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Lvice, Opička, Šklebák, Tarzan, Terezka, Viki a Vojta. Po rozcvičce jsme si zahráli boj o oslíky a poté se vrhli na trénink překážek v našem tréninkovém centru.

Trénink 3. 10. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Opička, Tarzan, Terezka a Viki. Po rozcvičce jsme se vrhli na trénink překážek v našem tréninkovém centru.

Trénink 26. 9. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Áďa, Elza, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Opička, Šklebák, Tarzan, Terezka a Viki. Po rozcvičce jsme trénovali vodní překážky na Vltavě a několik překážek na souši.

Trénink 19. 9. 2023

Třetího tréninku školního roku 2023/2024 se zúčastnili: Áďa, Beruška, Elza, Lvice, Messi, Opička, Šklebák, Tarzan, Terezka a Viki. Po rozcvičce jsme si dali pár silových cviků a několik koleček kolem zahrady. Poté jsme se vrhli na trénink překážek.

Trénink 12. 9. 2023

Druhého tréninku školního roku 2023/2024 se zúčastnili: Áďa, Beruška, Elza, Fujík, Kristýnka, Opička, Šklebák, Tarzan, Terezka a Viki. Dnes jsme trénovali na Vltavě vodní překážky a další překážky na souši.

Trénink 5. 9. 2023

Prvního tréninku školního roku 2023/2024 se zúčastnili: Áďa, Beruška, Elza, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Lvice, Opička, Tarzan, Terezka, Viki a Vilda. Na úvod schůzky jsme si zopakovali pravidla a poté jsme se již vrhli na rozcvičku. Po rozcvičce následovala zahřívací hra a poté trénink překážek. Využili jsme krásného letního počasí a začali jsme vodou, aby si děti natrénovali překážky, když jsou mokří. Nechybělo už ani náročnější combo.