Menu Zavřeno

Silní delfíni 2023/2024

Základní informace o oddíle ve školním roce 2023/2024

Oddíl zaměřený na kalisteniku, cvičení na strojích, cvičení s posilovacím náčiním, silové sporty a zápas.

Kluci 2. – 8. třída

Schůzky probíhají ve čtvrtek od 15:45 do 17:00

v tělocvičně na adrese Vltavská 751, Libčice nebo venku

Cena: 600 Kč/pololetí

Minimální počet dětí 4, maximální počet dětí 8

Přihláška: Silní delfíni 2023-2024

Volná kapacita: 1/8

Na oddíl dochází: Opička, Mašina, Vlak, Houbička, Žužla, Mimoň, Timtim

Fotky ze schůzek oddílu posilování naleznete zde

Oddílová fotokronika 2023/2024

Schůzka 30. 11. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali na zahřátí hru pyrotechnik-bomba-odstřelovač. Poté nás čekal WOD – tři stanoviště po třech cvicích zaměřených na ruce, břicho a nohy. Po cvičení jsme hráli fotbal.

Schůzka 23. 11. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička, Timtim a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali zvířecí honěnou a kardio běh s cviky. Poté jsme měli kruhový trénink a nakonec vybiku.

Schůzka 16. 11. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali zvířecí honěnou a několik silových cviků. Poté jsme hráli oživovací vybiku.

Schůzka 9. 11. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička a Vlak. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali zvířecí honěnou a několik silových týmových soubojů. Poté jsme si dali kalinestický kruháč a nakonec vybiku.

Schůzka 2. 11. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali několik silových cviků. Poté jsme hráli oživovací vybiku, kdo byl vybit šel se oživit silovými cviky.

Schůzka 19. 10. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička, Timtim a Vlak. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali několik kardio cviků. Poté jsme si dali posilovací kruháč a kluci se učili několik nových cviků. Nakonec jsme si zahráli fotbal a vybiku.

Schůzka 12. 10. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Mašina, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali několik kardio cviků. Následovaly dvě challenge – kdo za minutu uběhne více na běžeckém pásu (vyhrál Žužla) a kdo navesluje za minutu více na veslařském trenažéru (opět vyhrál Žužla). Poté nálsedoval kruhový trénink, protažení a vybika.

Schůzka 5. 10. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mimoň, Timtim a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali několik kardio cviků. Hlavní náplní bylo silové cvičení s činkami. Nakonec jsme si dali vybiku.

Schůzka 21. 9. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme na zahradě měli kruhový silový trénink. V tělocvičně jsme dělali zápasy a nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 14. 9. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a zvířecí honěnou. Poté jsme si dali několik kalistenických cviků. Pak jsme si zahráli račí ragby a dali si sérii cviků s činkami. Nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 7. 9. 2023

Na první schůzku ve školním roce 2023/2024 dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Na úvod jsme si řekli pravidla a poté jsme se vrhli na rozcvičku. Po rozcvičce jsme si dali několik kardio cviků a poté jsme měli kruhový silový trénink. Nakonec jsme si zahráli vybiku.