Menu Zavřeno

Silní delfíni 2023/2024

Základní informace o oddíle ve školním roce 2023/2024

Oddíl zaměřený na kalisteniku, cvičení na strojích, cvičení s posilovacím náčiním, silové sporty a zápas.

Kluci 2. – 8. třída

Schůzky probíhají ve čtvrtek od 16:30 do 17:30

v tělocvičně na adrese Vltavská 751, Libčice nebo venku

Cena: 600 Kč/pololetí

Minimální počet dětí 4, maximální počet dětí 8

Přihláška: Silní delfíni 2023-2024

Volná kapacita: 1/8

Na oddíl dochází: Opička, Mašina, Vlak, Houbička, Žužla, Mimoň, Timtim

Fotky ze schůzek oddílu posilování naleznete zde

Oddílová fotokronika 2023/2024

Schůzka 23. 5. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme plnili bobříky síly. Nakonec jsme si zahráli přehazovanou.

Schůzka 9. 5. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali kruháč a nakonec vybiku.

Schůzka 2. 5. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali posilovací běh. Potom jsme měli zápasy a nakonec vybiku.

Schůzka 25. 4. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme hráli úpolové hry zaměřené na rychlost, obratnost a sílu. Nakonec jsme hráli fotbal.

Schůzka 18. 4. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Mašina, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme dělali crossfitové kolečko. Nakonec jsme si dali vybiku.

Schůzka 11. 4. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme hráli týmové hry. Poté jsme posilovali ABS a nakonec jsme si zahráli fotbal.

Schůzka 4. 4. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Mašina, Mimoň, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme hráli týmové hry. Poté jsme posilovali s železem a nakonec jsme si dali vybiku.

Schůzka 21. 3. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Mašina, Opička, Timtim a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali kruhový trénink, tentokrát zaměřený především na posílení rukou a ramenou. Nakonec jsme hráli vybiku.

Schůzka 14. 3. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mimoň, Opička, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali kruhový trénink, kam jsme zařadili několik nových cviků. Nakonec jsme hráli fotbal.

Schůzka 7. 3. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali několik cviků na břišní svalstvo. Poté jsme hráli hry na týmy a následovala oživovací vybika se cviky. Nakonec jsme si zahráli fotbal.

Schůzka 29. 2. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Mimoň, Opička a Vlak. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali kruhový trénink. Nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 15. 2. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Mašina, Mimoň, Timtim a Vlak. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali kardio cviky, běhací hry a následoval ABS trénink, po němž jsme si dali hry na sílu. Nakonec kluci hráli fotbal.

Schůzka 8. 2. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mimoň a Opička. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali kruhový trénink.

Schůzka 18. 1. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Mašina, Opička a Vlak. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali běhací hru na zahřátí. Následoval ABS trénink na posílení břicha a T-shirt handstand challenge. Nakonec jsme si dali oživovací vybiku.

Schůzka 11. 1. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mimoň, Opička, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali sérii úpolových a kardio her. Hry jsme proložili posilováním břišních svalů.

Schůzka 4. 1. 2024

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Opička, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali na rozehřátí týmové hry. Následoval kruhový trénink zaměřený na břišní svaly a ruce. Nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 21. 12. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Mašina, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali na rozehřátí posilovací běh. Následovalo vytlačování z kruhu a oživovací vybika.

Schůzka 14. 12. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Opička a Vlak. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali na rozehřátí zvířecí honěnou a týmové hry. Následovaly hry na postřeh a rychlost s tyčí a poté skupinové cvičení s šestnácti cviky. Nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 7. 12. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Opička a Vlak. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali na zahřátí týmové hry. Následoval kruhový trénink a nakonec vybika.

Schůzka 30. 11. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali na zahřátí hru pyrotechnik-bomba-odstřelovač. Poté nás čekal WOD – tři stanoviště po třech cvicích zaměřených na ruce, břicho a nohy. Po cvičení jsme hráli fotbal.

Schůzka 23. 11. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička, Timtim a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali zvířecí honěnou a kardio běh s cviky. Poté jsme měli kruhový trénink a nakonec vybiku.

Schůzka 16. 11. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali zvířecí honěnou a několik silových cviků. Poté jsme hráli oživovací vybiku.

Schůzka 9. 11. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička a Vlak. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali zvířecí honěnou a několik silových týmových soubojů. Poté jsme si dali kalinestický kruháč a nakonec vybiku.

Schůzka 2. 11. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali několik silových cviků. Poté jsme hráli oživovací vybiku, kdo byl vybit šel se oživit silovými cviky.

Schůzka 19. 10. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička, Timtim a Vlak. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali několik kardio cviků. Poté jsme si dali posilovací kruháč a kluci se učili několik nových cviků. Nakonec jsme si zahráli fotbal a vybiku.

Schůzka 12. 10. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Mašina, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali několik kardio cviků. Následovaly dvě challenge – kdo za minutu uběhne více na běžeckém pásu (vyhrál Žužla) a kdo navesluje za minutu více na veslařském trenažéru (opět vyhrál Žužla). Poté nálsedoval kruhový trénink, protažení a vybika.

Schůzka 5. 10. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mimoň, Timtim a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme si dali několik kardio cviků. Hlavní náplní bylo silové cvičení s činkami. Nakonec jsme si dali vybiku.

Schůzka 21. 9. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a poté jsme na zahradě měli kruhový silový trénink. V tělocvičně jsme dělali zápasy a nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 14. 9. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Houbička, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Začali jsme rozcvičkou a zvířecí honěnou. Poté jsme si dali několik kalistenických cviků. Pak jsme si zahráli račí ragby a dali si sérii cviků s činkami. Nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 7. 9. 2023

Na první schůzku ve školním roce 2023/2024 dorazili: Houbička, Mašina, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Žužla. Na úvod jsme si řekli pravidla a poté jsme se vrhli na rozcvičku. Po rozcvičce jsme si dali několik kardio cviků a poté jsme měli kruhový silový trénink. Nakonec jsme si zahráli vybiku.