Menu Zavřeno

Proběhlé výpravy 2023/2024

Gladiator Race Taxis

2. 12. 2023

Poslední Gladiator Race v roce 2023 byl již tradičně Taxis na pardubickém dostihovém závodišti. Jako obvykle se na start jako první postavily děti v kategorii Kids II, ve které nás reprezentoval Vlak a Šklebák. Sníh, mráz a sněžení – hodně náročný závod, ale děti to zvládly 💪🏃

V kategorii Kids I nás reprezentovali Opička, Skřítek a Tarzan. I oni měli hodně náročný závod stran počasí, vše bylo ledové, ale zvládli to parádně a Opička vybojoval druhé místo 🥈🏃💪👏

V nočním závodě nás reprezentoval mix ve složení Vláďa – Vážka a dále Bobeš s Koalou. Závod jsme si užili a Vláďa s Vážkou doběhli v mixu v kategorii Open na třetím místě.

Galerii z akce naleznete zde

Sportovní den

27. 11. 2023

V podnělí byla škola zavřená z důvodu stávky a tak jsme si ve složení Mašina, Opička, Rybyčka a Koala sportování. Začali jsme v tělocvičně rozcvičkou a poté následoval kruhový trénink.

Po posilování jsme hráli několik různých vybíjených.

Poté jsme se přesunuli do HOPareny, kde kluci skákali na trampolínách a zkoušeli si tamější ninja dráhy.

Nakonec jsme si užili AquaPalace v Čestlicích, kde jsme plavali, jezdili na toboganech, ručkovali, užívali si vlnobití, či aquazorbing.

Den jsme si parádně užili a skvěle jsme si zasportovali.

Galerii z akce neleznete zde

Tropical Islands

16. – 17. 11. 2023

Ve čtvrtek odpoledne jsme se vypravili do Německa – užít si relax a zábavu v Tropicla Islands ve složení Mašina, Opička, Žužla a Koala.

Ve čtvrtek večer jsme si po zabydlení ve stanu v dómu užili noční plavání, tobogany a další zábavu. Pátek jsme zahájili rozcvičkou a work-outem a poté jsme si užívali bazény, tobogany, kaňon, divokou řeku a další vodní radovánky.

Po obědě jsme si dali minigolf a kluci si zahráli hry v místní herně. Poté jsme se ještě vykoupali a užili jsme si tobogany a skluzavky a pobyt zakončili shoppingem 🙂

Galerii z akce naleznete zde

Gymstory Praha

11. 11. 2023

Vítězové závodů Forest si dnes užili výlet do Gymstory, kde trénovali na ninja dráze, posilovali a cvičili.

Galerii z akce naleznete zde

Wild Grizzly Meziboří

22. 10. 2023

Krásný podzimní nedělní den patřil závodu Wild Grizzly v Meziboří. Na děti čekala horská trať plná zajímavých překážek a dnes se nám opravdu parádně zadařilo.

V kategorii kluci 6-9 běželi Matoušek, Opička, Sam a Tarzan. Pro Sama a Matouška to byly první OCR závody mimo Libčice a zvládli je parádně. Sam doběhl čtvrtý a Matoušek šestý. Ostřílení závodníci Opička a Tarzan se postavili na bednu – Tarzan na první místo, Opička na druhé.

V kategorii kluci 10-12 nás reprezentovali Mašina s Rybyčkou. Klukům se závod moc povedl, Mašina si vybojoval bronzovou medaili a Rybyčka stříbrnou.

Závod Wild Grizzly byl moc pěkně připravený a děti si jej parádně užily. Po závodu jsme se jeli ještě vyřádit do aquaparku v Chomutově.

Galerii z akce naleznete zde

Bobovka Praha Prosek

21. 10. 2023

S vítězi v Kids kategoriích závodu Fort jsme se vydali na výlet na bobvku do Prahy. Děti si užily několik jízd na bobové dráze a pak se ještě vyřádily na nedalekém hřišti.

Galerii z akce naleznete zde

Gladiator Race Praha

13. – 14. 10. 2023

Gladiátorský víkend započal v pátek večer závodem Night, který běžela Sasanka a Koala. Čekala je trať o délce 4050 m a 22 překážek. Závod skvěle zvládla Sasanka, která vybojovala třetí místo 💪🏃‍♂️👏🥉

V sobotu jsme se do parku Čihadla vydali znovu. Nejprve nás čekal závod Kids II, ve kterém za Lugunino běželi Sasanka, Vážka, Mašina, Vlak, Lili, Áďa a Kristýnka. Děti čekaly 2 km a 18 překážek. Nejlépe se umístila Sasanka na čtvrtém místě a Áďa na místě pátém.

V kategorii Kids I nás reprezentovali Jáchym, Opička, Skřítek, Tarzan a Viki. Nejlépe trať o délce 1+ km s třinácti překážkami zvládl Tarzan, který obsadil třetí místo, Opička doběhl na čtvrtém místě.

S obrovskou podporou všech dětí se na start závodu Family postavil Sonic s maminkou. Nezalekl se překážek ani vody a závod si opravdu užil.

Po dětech se na start postavil tým Lagunino OCR Team ve složení Ivoš, Koala, Světluška a Vláďa. Na tým čekal závod Original o délce 7,8 km s 36 překážkami. Závod jsme si parádně užili a týmový duch byl skvělý.

Všichni jsme si závody v Praze báječně užili a všichni předvedli skvělé výkony.

Galerii z akce naleznete zde

Teambuilding vedoucích Lagunina

30. 9. 2023

Sobotní den patřil teambuildingu vedoucích Lagunina, který pro nás připravila Veverka s Tůtem. Nejprve si zahráli desetiboj, který byl plný zábavných úkolů.

Následoval oběd a rybářská hra. Poté jsme hráli ping pong a havajské podlézání tyče.

Zlatým hřebem programu byl bowling, který jsme si skvěle užili.

Po návratu na základnu jsme hráli šipky a grilovali.

Nakonec jsme si zahráli hru s balónky.

Den nám rychle utekl, celý program jsme si báječně užili, utužili kolektiv plný skvělých lidiček a domluvili spoustu aktivit.

Galerii z akce naleznete zde

Otužilci v rakouských Alpách

27. – 29. 9. 2023

S otužilými delfíny jsme se vydali na výpravu do rakouských Alp.

Ve čtvrtek nás čekal nejprve výlet do rokliny Leutaschklamm – nádherného údolí řeky LeutascherAche s impozantním vodopádem.

Poté jsme se přesunuli na koupání k jezeru Syvelnsteinspeicher – voda byla opravdu hodně osvěžující 🙂

Večer jsme si užili zábavu v kempu Alpen Caravan Camping v Achenkirchenu u Achensee.

V pátek ráno jsme si dali otužovací rozcvičku a kluci si užili skákání na trampolíně.

Páteční túra nás zavedla na vrchol Gschöllkopf (2039 m n. m.), odkud jsme měli nádherný výhled na Alpy.

Před odjezdem domů jsme se ještě koupali v Achensee a hráli přehazovanou.

První výpravu otužilých delfínů jsme si náramně užili, kluci vše zvládli a počasí nám přálo.

Fotogalerii z akce naleznete zde

Majaland

24. 9. 2023

S vítězi v Kids kategoriích na závodě Lake jsme se vydali do Majalandu, kde si kluci užili spoustu zábavy a adrenalinových kolotočů a to jak uvnitř, tak v nové venkovní části.

Galerii z akce naleznete zde

Překážkáč Břehy

23. 9. 2023

Tentokrát jsme se vydali zdolat závod Překážkáč do Břehů u Přelouče.

Jako první se na start postavily děti, které čekala trať 1+ km a 10 překážek, se kterými si bez problémů poradily.

Áďa a Tarzan vybojovali druhá místa 👏👍💪🏃‍♂️🥈 Skvěle nás reprezentovali také Opička, Mašina a Viki.

Po dětském závodě následoval závod pro dospělé o délce 6,5 km s 22 překážkami. Udělali jsme dva týmy – Lagunino ve složení Šárka, Danča, Lili a Vážka – holky závod pojali stylově 🙂

Druhý tým Lagunino OCR Team byl ve složení Koala, Křupka, Světluška a Vláďa. Závod to byl náročný, ale oba týmy překonaly všechny nástrahy a doběhly do cíle.

Galerii z akce naleznete zde

Freex Říčany

17. 9. 2023

S výherci závodu Night jsme se vydali do trampolínového centra Freex v Říčanech. Tam jsme se pořádně vyřádili na trampolínách, lezecké stěně a dalších atrakcích vyzývajících k pohybu.

Galerii z akce naleznete zde

Bayern Park

15. – 16. 9. 2023

S výherci závodu Ultra jsme se vydali do německého Bayern Parku.

Tam nás čekal nespočet atrakcí, z toho většina adrenalinových, na který si to děti parádně užily. Nechyběla ani návštěva vodní části parku.

Galerii z akce naleznete zde

Sjezd Sázavy

2. – 3. 9. 2023

První zářijový víkend jsme se vydali na sjezd řeky Sázavy v úseku Zlenice – Pikovice.

V sobotu nás čekal první úsek do Týnce nad Sázavou, kde nás čekala klidnější voda na rozježdění a několik jezů, které děti sjížděly.

V neděli jsme splouvali asi nejzajímavější úsek plný jezů, peřejí a krásné přírody kolem. Děti si plavbu užily a i náročnější rychlé peřejnaté úseky zvládly sjet, i když se několika posádkám podařilo cvaknout 🙂

Galerii z akce naleznete zde