Menu Zavřeno

Proběhlé výpravy 2023/2024

Gladiator Race Holice

25. 5. 2024

Další závod Gladiator Race nás tentokrát čekal v Holicích, které vždy slibují zajímavý, nelehký a bahnitý závod.

Tentokrát nás reprezentovali Mašina, Opička, Terezka a Vážka. A všem se závod pěkně vydařil, s dvaceti překážkami a 2,5 km si poradili skvěle 🏃💪👍👏

Nejlépe se dnes umístila Terezka, která domů přivezla stříbrnou medaili 🥈💪🏃👍👏

Galerii z akce naleznete zde

King of the Race

19. 5. 2024

Nedělení závod v Dobřejovicích byl skvělý. Počasí nám přálo, děti předvedly na silově náročné trati skvělé výsledky a závody si náramně užily.

V kategorii děti běžel Tarzan, který si vyběhl 🥇 místo 👍👏🏃💪

V katgorii žáci vybojoval Opička 4. místo, Mašina 10. a šklebák 11. 👍👏🏃💪

Po dětech se na start postavilo naše duo ve složení Zlobilka a Koala. Závod byl náročný, ale zvládli ho a umístili se na krásném šestém místě.

Galerii z akce naleznete zde

Výprava do Rakouska

17. – 18. 5. 2024

Další závodní víkend nás zavedl do Rakouska. Nejprve jsme dojeli do městečka Krimml, kde jsme se ubytovali, prohlédli jsme si město a vykoupali se v aquaparku.

V sobotu ráno jsme vyrazili na túru k vodopádům Krimller Wasserfälle.

Odpoledne patřilo závodu Predator Alpine Junior, kde kluci předvedli svou skvělou formu. Opička si vybojoval 🥈 místo 💪🏃👏👍, Rybyčka 🥉 místo 💪🏃👏, Tazran 4. a Mašina 6.

Výprava byla skvělá, kluci si to užili naplno a počasí prostě vynikající 🌞

Galerii z akce naleznete zde

Gladiator Race Milovice

3. – 4. 5. 2024

V pátek jsme se sešli v klubovně, kde jsme si dali nejprve trénink v tělocvičně na sobotní závod, poté jsme si zahráli vybiku.

V sobotu jsme se přesunuli do Milovic, kde nás čekal závod na tankodromu. Jako první běžely děti v kategorii Kids II. Náš Lagunuino OCR Team reprezentovaly: Hopsálek, Mimoň, Opička, Pila, Vážka a Vlak.

Dětem se závod moc líbil a obsadily velmi pěkná místa: Hopsálek 6., Opička 8., Vážka 10., Mimoň 14. a Vlak 25. Pila si zaběhl závod v kategorii OPEN. Dětem se trať velmi líbila, podlézaly tank, plazily se blátem a užily si i oblíbené ručkovací překážky či běh zákopy.

Po starších dětech startovaly děti v kategorii Kids I, ve které nás reprezentovali Hruštička s Ninjou. Oba kluci absolvovali GR poprvé a Ninja si vyběhl krásné sedmé místo a Hruštička byl osmnáctý.

Po závodech jsme si užili odpoledne v Mirakulu, kde děti skákaly, prolézaly a užívaly si místní atrakce.

Večer patřil závodu Night, na který jsme se vydali ve složení Bobeš, Koala a Opička. Opička si užil svůj první Night GR a moc se mu líbil a překážky pro dospěláky zvládal naprosto s přehledem.

Galerii z akce naleznete zde

Mistrovství ČR v OCR Chomutov

26. – 27. 4. 2024

S našimi závodníky jsme se vydali do Chomutova, kde se konalo Mistrovství ČR v OCR. V pátek jsme se nejprve zastavili v aquparku, kde se kluci vyřádili.

V sobotu jsme si dopoledne užili zoopark, kde jsme viděli spoustu zvířátek a užili jsme si spoustu hřišť.

Odpoledne již patřilo samotnému mistrovství. Nejprve závodili kluci v kategorii 10-11 jedenáct let a v této kategorii nás reprezentovali Hopsálek a Opička. A dařilo se jim skvěle, do cíle přiběhli s náramky a Opička doběhl na třetím místě a Hopsálek na desátém. Celkově se v kategorii 10-13 let umístili na pátém, repspektive šestnáctém místě. V kategorii holek 10-11 běžela Áďá, která závod zvládla také skvěle a doběhla na pátém místě.

Poté se na start postavili kluci v kategorii 7-9 let. V této kategorii nás reprezentovali Skřítek, Tarzan a Viki. Kluci byli úžasní, Tarzan vybojoval titul Mistr ČR v OCR, Viki byl třetí a Skřítek sedmý.

Na mistrovství se vyhlašovali také výsledky série Czech Ninja Games. V kategorii kluci 5-8 let byl Tarzan druhý, Skřítek třetí, šestý Jablíčko, devátý Hruštička, čtrnáctý Viki a devatenáctý Ninja 👍👏💪. V kategorii kluci 9-12 byl Opička čtvrtý, Žužla jedenáctý a Rybyčka dvacátý čtvrtý. V kategorii holky 9-12 let skončila Áďa na desátém místě a Šklebák na devětadvacátém místě. Ne všichni absolvovali všechny závody série, ale všichni si zaslouží obrovskou pochvalu za to, jaké výkony předvedli a za odvahu se této, silově a technicky náročné série, zúčastnit.

Všem dětem, co se mistrovství i Czech Ninja Games patří náš hluboký obdiv nad tím, jak skvěle se jim daří a jaké parádní výsledky mají.

Galerii z akce naleznete zde

Výprava do Polska

19. – 21. 4. 2024

Vypravili jsme se do Polska vyzkoušet závod Barbarian Race Kids. AKce se zúčastnili: Jablíčko, Mašina, Opička, Skřítek a Tarzan.

V pátek jsme přijeli do chalupy, kde jsme se ubytovali a zahráli jsme si vlkodlaka. V sobotu ráno jsme si dali otužovací rozcvičku a vydali jsme se na závody. Závod byl sestaven z několika překážek, byl nekompetitivní a tak si ho kluci užili opravdu na pohodu. Na trase měli několik překážek, které zatím nikde jinde neměli a tak si užili i pár novinek.

Po závodech jsme se jeli vyřádit do aquaparku, kde jsme jezdili na tobogánech, užívali si bazény a vlnobití.

Poté jsme vyrazili na hřiště, kde se kluci ještě vyblbli a zacvičili si.

Po návratu do ubytování jsme si užili místní vířivku, trampolínu, vařili jsme a hráli jsme hry.

V neděli ráno jsme si užili otužovací rozcvičku na sněhu, dělali jsme andělíčky a dali si gymnastickou challenge – most.

Poté jsme se dobalili, kluci udělali sněhuláka a vyrazili směr domov, cestou jsme se zastavili na oběd v mekáči.

Galerii z akce naleznete zde

Ukliďme Libčice

6. 4. 2024

V rámci akce Ukliďme Česko jsme se s dětmi opět vydali sbírat odpadky po Libčicích – tentokrát jsme sbírali na Liběhradu, u starého hřbitova, v Hašlerově ulici a podél Vltavy. Sběru se zúčastnili: Eliška, Hopsálek, Jonáš, Kecka, Limetka, Mašina, Matyáš, Mimoň, Mrazík, Opička, Rybyčka, Skřítek, Sonic, Vlak, Bobeš, Koala, Miluška a Veverka.

Po práci jsme si dali nejprve opékačku buřtů.

A poté jsme se vyřádili v bazénku a vodními hrami.

Nakonec jsme si zahráli vybiku.

Galerii z akce naleznete zde

Czech Ninja Games Dvůr Králové

30. 3. 2024

Čtvrtý závod série Czech Ninja Games nás zavedl na královedvorského King Konga do sportovní haly, kde byly připraveny 4 stages se zaměřením na zdolávání různě náročných typů překážek včetně parkourové dráhy.

V kategorii mladší kluci nás reprezentovali Jablíčko, Ninja, Skřítek, Tarzan a Viki. A šlo jim to parádně. Užili si všechny stages a Tarzan vybojoval druhé místo 🥈 a Skřítek třetí 🥉💪👏

V kategorii starší holky nás reprezentovali Áďa a Šklebák. Holkám se závody povedly a Áďa vybojovala třetí místo 🥉💪👏.

V kategorii starší kluci Lagunino OCR Team reprezentovali Opička a Žužla. I starším klukům se závody povedly a připsali si potřebné body do konečného hodnocení.

Medvěd s námi jel jako podpora a vyzkoušel si pár překážek, tak se z něj třeba stane další posila našeho týmu 🙂

Všechny děti byly skvělé, předvedly neuvěřitelné výkony a v opravdu velké konkurenci dětí si vedly opravdu bravurně.

Galerii z akce naleznete zde

Velikonoční výprava

27. – 30. 3. 2024

Na velikonoční prázdniny jsme se vydali do turistické základny v Dubici ve složení Jablíčko, Mašina, Medvěd, Mrazík, Ninja, Opička, Skřítek, Tarzan, Koala a Veverka. Po příjezdu jsme se ubytovali a oslavili jsme Tarzanovi deváté narozeniny, plnili jsme challenge Fakír a zahráli jsme si několik her.

Ve čtvrtek jsme se vydali do Liberce, kde jsme navštívili nejprve Urban jump arenu, kde se kluci vyblbli na trampolínách a ninja dráze.

Poté jsme se přesunuli na bazén, kde jsme jezdili na tobogánu, skluzavce, skákali do vody, plavali a relaxovali ve vířivkách.

Po návratu na základnu jsme si dali hru a poté jsme jeli na bowling do České Lípy, kde nás čekali dvě hodiny hry a kluci si ještě užili místní videohry a fotbálek.

Večer jsme plnili challnege a hráli hry.

V pátek po otužovací rozcvičce kluci vyráběli velikonoční hnízdečka, kam dostali sladké velikonoční vajíčko a zajíčka – všem se hnízdečko moc povedlo.

Poté jsme se vyrazili do Sloupu v Čechcách, kde jsme si nejprve prošli hrad a poté jsme se vydali do lesa a skal, kde jsme hráli hry a lasergame. Udělali jsme si také výšlap k Samuelově jeskyni.

Po návratu do základny jsje hráli 20s challnege a hry a před večerkou jsme si vyhlásili bodování, které vyhráli Skřítek s Opičkou.

Výprava se moc povedla, skvěle jsme si to užili a kluci byli super parta.

Galerii z akce naleznete zde

Gladiator Race Hradec Králové

23. 3. 2024

Druhý Gladiator sezony nás zavedl do Hradce Králové na fotbalový stadion.

V kategorii Kids II nás reprezentovali Mašina, Mimoň, Opička a Rybyčka. A kluci si závod skvěle užili a zaběhli závod výborně.

V kategorii Kids I nás reprezentoval Skřítek, kterému se závod skvěle povedl a vybojoval páté místo 🏃💪👏

Po závodech jsme se šli ještě vyblbnout do aquaparku.

Galerii z akce naleznete zde

Excalibur Race důl Mayrau

2. 3. 2024

Další letošní závod, tentokrát v zajímavém prostředí dolu Mayrau u Kladna.

Na závodě nás reprezentovali Opička, Sonic, Viki a Tarzan v dětských kategoriích. A všichni byli opět skvělí.

V kategorii dětí 7-9 let běželi Sonic, Viki a Tarzan a Viki vybojoval třetí místo 🥉 a Tarzan první místo 🥇

V kategorii 10 – 12 let běžel Opička a vybojoval skvělé desáté místo 🏃💪

Galerii z akce naleznete zde

Czech Ninja Games České Budějovice

17. 2. 2024

Třetí závod série Czech Ninja Games se konal v Českých Budějovicích. Tentokrát nás reprezentovali Skřítek, Tarzan a Jablíčko v kategorii mladších dětí a Opička, Mašina a Žužla v kategorii starších.

Mladším se opět skvěle dařilo. Čekali na ně 3 stages – postupně narůstala obtížnost a nejlépe si se závodem poradil Skřítek, který skončil na prvním místě 🥇👏, Tarzan skončil třetí 🥉👍 a Jablíčko byl šestý 👏💪

Na starší děti čekaly tři náročnější stages a kluci je skvěle zvládli. Opička skončil pátý 👏💪, Žužla šestý 👏💪 a Mašina sedmý 👏💪. Kluci si připsali důležité body do celkového hodnocení.

Galerii z akce naleznete zde

Pololetky

2. – 3. 2. 2024

Z důvodu chřipkové epidemie mezi dětmi jsme poletky uspořádali v lite verzi.

Sešli jsme se ve složení Jablíčko, Mašina, Opička, Pila, Tarzan, Koala a Veverka. Po zabydlení v klubovně jsme se vypravili do Roztok, kde nás čekali 2 hodiny bowlingu.

V sobotu jsme po rozcvičce a snídani vyrazili do Liberce, kde nás čekal závod Gladiator Race a zoologická zahrada. Závod jako první absolvovaly děti v kategorii Kids II, na které čekaly 2 km a 17 překážek. Lagunino reprezentovali Mašina, Opička a Vážka. Mašina doběhl na pátek místě, Opička na osmém a Vážka na druhém 🥈💪🏃👍👏

V kategorii Kids I závodili Jablíčko a Tarzan. Pro Jablíčko to byl první GR a zvládl ho bez hendikepu. Tazran s přehledem vyhrál a užil si závod naplno 🥇💪🏃👍👏

Odpoledne se děti s Veverkou přesunuli do liberecké Zoo, kde si prohlédy nejrůznější zvířátka.

Koala si mezitím zaběhl závod pro dospělé.

Galerii z akce naleznete zde

Predator Race Winter Plzeň

27. 1. 2024

První OCR závod sezony nás přivedl na pláž Ostende u rybníku Bolevák v Plzni, kde se konal závod Predator Race Winter. Na závodech nás reprezentovali Opička s Tarzanem.

Kluci si závod parádně užili, nedělali žádný hendikep a Tarzan vybojoval první místo 🥇💪👏

Galerii z akce naleznete zde

Czech Ninja Games Plzeň

21. 1. 2024

Druhý závod série Czech Ninja Games 2024 – závod Fénixu v Plzni.

Závod to nebyl vůbec lehký, na všechny věkové kategorie čekali dvě stages, ta druhá byla vždy náročnější a představovala první pro starší kategorii.

V kategorii 5-8 let nás reprezentovali Hruštička, Jablíčko, Skřítek a Tarzan. A reprezentovali parádně, všichi závod zvládli ve stanoveném čase, Tarzan na druhém místě a Skřítek na třetím 🥈🥉💪👏

V kategorii 9-12 let závodili Opička a Šimík a jim se závod skvěle povedl. Opička uniklo třetí místo o pouhéých 5 vteřin.

V kategorii 13-15 let závodil Žužla, který bojoval srdnatě a vybojoval šesté místo.

Všichni naši závodníci si připsali důežité body do celkového hodnocení a skvělé závody v Plzni si užili naplno.

Galerii z akce nalezente zde

Czech Ninja Games Poděbrady

6. 1. 2024

První závod roku 2024, první závod série Czech Ninja Games 2024 – závod v Gym24 v Poděbradech.

Náš závodní tým skvěle reprezentovali Hruštička, Jablíčko, Opička, Skřítek, Tarzan a Žužla.

V kategorii dětí 9 – 13 let závodili Opička se Žužlou a se silnou konkurencí z celé ČR skvěle drželi krok a nasbírali první body do celkového hodnocení.

V kategorii dětí 5 – 8 let závodili Hruštička, Jablíčko, Skřítek a Tarzan. I v této nabité kategorii se naši malí závodníci nenechali zahanbit a třetí místo vybojoval Skřítek a druhé Tarzan 💪👏👍 a také si připsali první body do celkového hodnocení série.

Galerii z akce naleznete zde

Lyžování Klínovec

16. 12. 2023

Naše již tradiční předvánoční lyžovačka nás jako obvykle zavedla na Klínovec v Krušných horách. Lyžování si užili Hafík, Hruštička, Jablíčko, Kačer, Kakabus, Mimoň, Sam, Tadeáš, Tom a Vlak.

V provozu byly tři sjezdovky a všechny jsme si projeli a den na lyžích jsme si skvěle užili ⛷️

Galerii z akce nelzenete zde

Gladiator Race Taxis

2. 12. 2023

Poslední Gladiator Race v roce 2023 byl již tradičně Taxis na pardubickém dostihovém závodišti. Jako obvykle se na start jako první postavily děti v kategorii Kids II, ve které nás reprezentoval Vlak a Šklebák. Sníh, mráz a sněžení – hodně náročný závod, ale děti to zvládly 💪🏃

V kategorii Kids I nás reprezentovali Opička, Skřítek a Tarzan. I oni měli hodně náročný závod stran počasí, vše bylo ledové, ale zvládli to parádně a Opička vybojoval druhé místo 🥈🏃💪👏

V nočním závodě nás reprezentoval mix ve složení Vláďa – Vážka a dále Bobeš s Koalou. Závod jsme si užili a Vláďa s Vážkou doběhli v mixu v kategorii Open na třetím místě.

Galerii z akce naleznete zde

Sportovní den

27. 11. 2023

V podnělí byla škola zavřená z důvodu stávky a tak jsme si ve složení Mašina, Opička, Rybyčka a Koala sportování. Začali jsme v tělocvičně rozcvičkou a poté následoval kruhový trénink.

Po posilování jsme hráli několik různých vybíjených.

Poté jsme se přesunuli do HOPareny, kde kluci skákali na trampolínách a zkoušeli si tamější ninja dráhy.

Nakonec jsme si užili AquaPalace v Čestlicích, kde jsme plavali, jezdili na toboganech, ručkovali, užívali si vlnobití, či aquazorbing.

Den jsme si parádně užili a skvěle jsme si zasportovali.

Galerii z akce neleznete zde

Akce se uskutečnila za podpory města Libčice nad Vltavou

Tropical Islands

16. – 17. 11. 2023

Ve čtvrtek odpoledne jsme se vypravili do Německa – užít si relax a zábavu v Tropicla Islands ve složení Mašina, Opička, Žužla a Koala.

Ve čtvrtek večer jsme si po zabydlení ve stanu v dómu užili noční plavání, tobogany a další zábavu. Pátek jsme zahájili rozcvičkou a work-outem a poté jsme si užívali bazény, tobogany, kaňon, divokou řeku a další vodní radovánky.

Po obědě jsme si dali minigolf a kluci si zahráli hry v místní herně. Poté jsme se ještě vykoupali a užili jsme si tobogany a skluzavky a pobyt zakončili shoppingem 🙂

Galerii z akce naleznete zde

Gymstory Praha

11. 11. 2023

Vítězové závodů Forest si dnes užili výlet do Gymstory, kde trénovali na ninja dráze, posilovali a cvičili.

Galerii z akce naleznete zde

Wild Grizzly Meziboří

22. 10. 2023

Krásný podzimní nedělní den patřil závodu Wild Grizzly v Meziboří. Na děti čekala horská trať plná zajímavých překážek a dnes se nám opravdu parádně zadařilo.

V kategorii kluci 6-9 běželi Matoušek, Opička, Sam a Tarzan. Pro Sama a Matouška to byly první OCR závody mimo Libčice a zvládli je parádně. Sam doběhl čtvrtý a Matoušek šestý. Ostřílení závodníci Opička a Tarzan se postavili na bednu – Tarzan na první místo, Opička na druhé.

V kategorii kluci 10-12 nás reprezentovali Mašina s Rybyčkou. Klukům se závod moc povedl, Mašina si vybojoval bronzovou medaili a Rybyčka stříbrnou.

Závod Wild Grizzly byl moc pěkně připravený a děti si jej parádně užily. Po závodu jsme se jeli ještě vyřádit do aquaparku v Chomutově.

Galerii z akce naleznete zde

Bobovka Praha Prosek

21. 10. 2023

S vítězi v Kids kategoriích závodu Fort jsme se vydali na výlet na bobvku do Prahy. Děti si užily několik jízd na bobové dráze a pak se ještě vyřádily na nedalekém hřišti.

Galerii z akce naleznete zde

Gladiator Race Praha

13. – 14. 10. 2023

Gladiátorský víkend započal v pátek večer závodem Night, který běžela Sasanka a Koala. Čekala je trať o délce 4050 m a 22 překážek. Závod skvěle zvládla Sasanka, která vybojovala třetí místo 💪🏃‍♂️👏🥉

V sobotu jsme se do parku Čihadla vydali znovu. Nejprve nás čekal závod Kids II, ve kterém za Lugunino běželi Sasanka, Vážka, Mašina, Vlak, Lili, Áďa a Kristýnka. Děti čekaly 2 km a 18 překážek. Nejlépe se umístila Sasanka na čtvrtém místě a Áďa na místě pátém.

V kategorii Kids I nás reprezentovali Jáchym, Opička, Skřítek, Tarzan a Viki. Nejlépe trať o délce 1+ km s třinácti překážkami zvládl Tarzan, který obsadil třetí místo, Opička doběhl na čtvrtém místě.

S obrovskou podporou všech dětí se na start závodu Family postavil Sonic s maminkou. Nezalekl se překážek ani vody a závod si opravdu užil.

Po dětech se na start postavil tým Lagunino OCR Team ve složení Ivoš, Koala, Světluška a Vláďa. Na tým čekal závod Original o délce 7,8 km s 36 překážkami. Závod jsme si parádně užili a týmový duch byl skvělý.

Všichni jsme si závody v Praze báječně užili a všichni předvedli skvělé výkony.

Galerii z akce naleznete zde

Teambuilding vedoucích Lagunina

30. 9. 2023

Sobotní den patřil teambuildingu vedoucích Lagunina, který pro nás připravila Veverka s Tůtem. Nejprve si zahráli desetiboj, který byl plný zábavných úkolů.

Následoval oběd a rybářská hra. Poté jsme hráli ping pong a havajské podlézání tyče.

Zlatým hřebem programu byl bowling, který jsme si skvěle užili.

Po návratu na základnu jsme hráli šipky a grilovali.

Nakonec jsme si zahráli hru s balónky.

Den nám rychle utekl, celý program jsme si báječně užili, utužili kolektiv plný skvělých lidiček a domluvili spoustu aktivit.

Galerii z akce naleznete zde

Otužilci v rakouských Alpách

27. – 29. 9. 2023

S otužilými delfíny jsme se vydali na výpravu do rakouských Alp.

Ve čtvrtek nás čekal nejprve výlet do rokliny Leutaschklamm – nádherného údolí řeky LeutascherAche s impozantním vodopádem.

Poté jsme se přesunuli na koupání k jezeru Syvelnsteinspeicher – voda byla opravdu hodně osvěžující 🙂

Večer jsme si užili zábavu v kempu Alpen Caravan Camping v Achenkirchenu u Achensee.

V pátek ráno jsme si dali otužovací rozcvičku a kluci si užili skákání na trampolíně.

Páteční túra nás zavedla na vrchol Gschöllkopf (2039 m n. m.), odkud jsme měli nádherný výhled na Alpy.

Před odjezdem domů jsme se ještě koupali v Achensee a hráli přehazovanou.

První výpravu otužilých delfínů jsme si náramně užili, kluci vše zvládli a počasí nám přálo.

Fotogalerii z akce naleznete zde

Majaland

24. 9. 2023

S vítězi v Kids kategoriích na závodě Lake jsme se vydali do Majalandu, kde si kluci užili spoustu zábavy a adrenalinových kolotočů a to jak uvnitř, tak v nové venkovní části.

Galerii z akce naleznete zde

Překážkáč Břehy

23. 9. 2023

Tentokrát jsme se vydali zdolat závod Překážkáč do Břehů u Přelouče.

Jako první se na start postavily děti, které čekala trať 1+ km a 10 překážek, se kterými si bez problémů poradily.

Áďa a Tarzan vybojovali druhá místa 👏👍💪🏃‍♂️🥈 Skvěle nás reprezentovali také Opička, Mašina a Viki.

Po dětském závodě následoval závod pro dospělé o délce 6,5 km s 22 překážkami. Udělali jsme dva týmy – Lagunino ve složení Šárka, Danča, Lili a Vážka – holky závod pojali stylově 🙂

Druhý tým Lagunino OCR Team byl ve složení Koala, Křupka, Světluška a Vláďa. Závod to byl náročný, ale oba týmy překonaly všechny nástrahy a doběhly do cíle.

Galerii z akce naleznete zde

Freex Říčany

17. 9. 2023

S výherci závodu Night jsme se vydali do trampolínového centra Freex v Říčanech. Tam jsme se pořádně vyřádili na trampolínách, lezecké stěně a dalších atrakcích vyzývajících k pohybu.

Galerii z akce naleznete zde

Bayern Park

15. – 16. 9. 2023

S výherci závodu Ultra jsme se vydali do německého Bayern Parku.

Tam nás čekal nespočet atrakcí, z toho většina adrenalinových, na který si to děti parádně užily. Nechyběla ani návštěva vodní části parku.

Galerii z akce naleznete zde

Sjezd Sázavy

2. – 3. 9. 2023

První zářijový víkend jsme se vydali na sjezd řeky Sázavy v úseku Zlenice – Pikovice.

V sobotu nás čekal první úsek do Týnce nad Sázavou, kde nás čekala klidnější voda na rozježdění a několik jezů, které děti sjížděly.

V neděli jsme splouvali asi nejzajímavější úsek plný jezů, peřejí a krásné přírody kolem. Děti si plavbu užily a i náročnější rychlé peřejnaté úseky zvládly sjet, i když se několika posádkám podařilo cvaknout 🙂

Galerii z akce naleznete zde