Menu Zavřeno

Sportovní příměstský LDT Libčice nad Vltavou 2022

V termínu 22. – 26. 8. 2022 se uskutečnil příměstský sportovní LDT v Libčicích. Hlavním motem tábora byl druhý ročník Příměstských olympijských her, ve kterých se děti utkaly v několika sportech.

V pondělí jsme začali střeleckým trojbojem, kdy děti střílely z luku, vzduchovky a NERFek na cíle. Nejlépe se dařilo Králíkovi, druhý skončil Rybička a třetí Klárka.

Po střelbách jsme si zahráli vybíjenou a několik her na body.

V úterý jsme začali den posilovacím kruhovým tréninkem, následovaným zápasy. Na zápasy byly děti rozděleny na lehkou a těžkou váhu. V lehké váze vyhrál Rybička, v těžké Králík.

Poté si děti daly zápas ve vybíjené, který vyhrál Sebík a goalball.

Odpoledne patřilo OCR závodu. Děti byly rozděleny na kategorie Kids I a Kids II podle věku. V kategorii Kids I vyhrál Honza, v kategorii Kids II Králík.

Ve středu jsme vyrazili na kolech do Kralup na atletický ovál. Nejprve jsme si dali několik work-outových výzev a poté jsme se vrhli na atletiku.

Jako první děti čekal 1 km barefoot run, který vyhrál Honza. Poté jsme si dali vrh koulí, který vyhrál Sebík.

Barefoot sprint na 80 m vyhrál Žužla a skok daleký Sebík.

Hod granátem šel nejlépe Kakabusovi, cyklistický závod vyhrál Kakabus.

Byl to také den týmových sportů, hráli jsme fotbal, basketbal a přehazovanou.

Ve čtvrtek jsme měli odpočinkový den a užili si spoustu zábavy v Mirakulu a na tankodromu v Milovicích.

Poslední den tábora, v pátek, jsme vyrazili do Kralup na work-out hřiště a do skate parku. Poté jsme si zahráli pavouka a huntera.

Cestou zpět děti čekaly poslední dvě olympijské disciplíny – plaváni, které vyhrál Králík a triatlon, kde také zazářil Králík.

Po návratu do Libčic si děti ještě užily bazén na zahradě a zahrály si vodní hry.

Celkové bodování vyhrál Rybička, který se stal absolutním vítězem letošních druhých olympijských příměstských her.