Menu Zavřeno

Otužilí delfíni 2023/2024

Základní informace o oddíle ve školním roce 2023/2024

Oddíl je zaměřený na otužování vzduchem, vodou, sněhem, otužovací OCR tréninky, otužovací hry, challenge a výlety.

Na oddíl docházeli: Opička, Hopsálek, Skřítek, Sonic, Mašina, Jablíčko, Vlak, Pila, Tarzan

Fotky ze schůzek oddílu Otužilí delfíni naleznete zde

Oddílová fotokronika 2023/2024

Schůzka 21. 6. 2024

Dnešní poslední schůzky se zúčastnili: Mašina, Opička, Sonic, Tarzan a Vlak. Po rozcvičce jsme trénovali překážky na zahradě. Potom jsme si zahráli přehazovanou.

Schůzka 7. 6. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Mašina, Opička, Skřítek, Sonic a Vlak. Po rozcvičce jsme trénovali překážky na závod Beast. Potom jsme si zahráli přehazovanou a nakonec si kluci užili vodní radovánky v bazénku a na skluzavce.

Schůzka 31. 5. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Hopsálek, Jablíčko, Opička, Skřítek a Vlak. Dnes děti čekal náhradní závod série Ninja Warrior a poté vybika a přehazovaná. Více o závodu zde.

Schůzka 24. 5. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Jablíčko, Mašina, Opička, Skřítek, Sonic a Vlak. Dnes děti po rozcvičce čekal náhradní závod série Ninja Warrior a poté vybika. Více o závodu zde.

Schůzka 10. 5. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Mašina, Opička, Tarzan a Vlak. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na závod Sprint a poté jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 3. 5. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Hopsálek, Jablíčko, Opička a Vlak. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky se zaměřením na překážky na GR v Milovicích.

Schůzka 26. 4. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Hopsálek, Jablíčko, Opička, Skřítek, Tarzan a Vlak. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky se zaměřením na překážky na Mistrovství ČR v OCR. Poté jsme si dali saunu a ochlazení vodou.

Schůzka 12. 4. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Hopsálek, Jablíčko, Opička, Pila, Sonic a Vlak. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky se zaměřením na překážky na závod Cross. Nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 5. 4. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Hopsálek, Jablíčko, Mašina, Opička, Pila, Skřítek, Sonic a Vlak. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky včetně vodní, poté jsme oslavili Vlakovy narozeniny.

Schůzka 22. 3. 2024

Dnes děti i dospělé čekal Velikonoční závod – více informací naleznte zde.

Schůzka 15. 3. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Hopsálek, Jablíčko, Opička, Pila a Vlak. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na Velikonoční závod včetně dvou vodních, poté jsme si dali saunu a nakonec vybiku.

Schůzka 8. 3. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Hopsálek, Jablíčko, Mašina, Opička, Pila, Skřítek, Sonic a Vlak. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na zahradě, poté jsme si dali saunu s otužením vodou a nakonec vybiku.

Schůzka 1. 3. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Mašina, Opička, Sonic a Vlak. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na zahradě a nakonec jsme si dali saunu a otužení vodou.

Schůzka 16. 2. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Adam, Hopsálek, Jablíčko, Mašina, Opička, Sonic, Skřítek a Vlak. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na zahradě a nakonec jsme si dali otužení vodou.

Schůzka 9. 2. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Hopsálek, Opička, Sonic a Skřítek. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky se zaměřením na překážky na závod Winter.

Schůzka 26. 1. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Opička a Vlak. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky, tréninkem nás doprovázel déšť.

Schůzka 19. 1. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Jablíčko, Mašina, Opička, Skřítek a Vlak. Dnes jsme využili, že napadl sníh a dali jsme si koulovačku, běh sněhem naboso a andělíčky. Poté jsme se přesunuli do tělocvičny, kde jsme trénovali ninja dráhu na nedělní závod. Nakonec jsme si dali vybiku.

Schůzka 12. 1. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Adam, Opička a Skřítek. Po rozcvičce jsme si dali work-out s deseti cviky a poté cold shower challenge na 30s. Nakonec jsme se zahřáli vybikou.

Schůzka 5. 1. 2024

První schůzky v roce 2024 se zúčastnili: Adam, Artur, Hopsálek, Jablíčko, Mašina, Opička, Skřítek, Sonic a Vlak. Po rozcvičce jsme trénovali překážky. Poté jsme se otužili v sudu s vodou a nakonec jsme si zahráli lasergame.

Schůzka 22. 12. 2023

Dnes jsme měli Vánoční závod, které ho se zúčastnili: Artur, Hopsálek, Mašina, Opička, Skřítek, Sonic, Vážka a Vlak. Děti ukázaly, že se nebojí ani ne úplně přívětivých podmínek a poslední vodní překážku si také všichni užili.

Schůzka 8. 12. 2023

Dnešní schůzky otužilých delfínů se zúčastnili: Adam, Hopsálek, Jablíčko, Mašina, Opička, Skřítek, Sonic a Vlak. Dnes jsme využili sníh. Nejprve jsme si dali rozcvičku, poté si ti co nebyli minule dali andělíčky ve sněhu. Následoval trénink překážek proložený vybikou v teple tělocvičny.

Schůzka 1. 12. 2023

Dnešní schůzky otužilých delfínů se zúčastnili: Jablíčko, Mašina, Opička, Sonic a Vlak. Dnes jsme využili sníh. Nejprve jsme si dali rozcvičku, poté koulovačku. Pak jsme dělali andělíčky ve sněhu a poté jsme se přesunuli do tělocvičny, kde byla připravená dráha na ruce a nohy. Nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 24. 11. 2023

Dnešní schůzky otužilých delfínů se zúčastnili: Adam, Hopsálek, Jablíčko, Mašina, Opička a Skřítek. Po rozcvičce se děti rozdělily na dvě skupina – jedna začala tréninkem nových překážek na zahradě, druhá začala work-outem v tělocvičně a poté se skupiny prohodily. Nakonec jsme hráli vybiku.

Schůzka 10. 11. 2023

Dnešní schůzky otužilých delfínů se zúčastnili: Adam, Artur, Hopsálek, Mašina, Opička, Skřítek, Sonic a Vlak. Po rozcvičce jsme se vrhli na trénink překážek, kdy si kluci vyzkoušeli opět pár novinek. Poté jsme si dali studenou sprchu a nakonec jsme se zahřáli vybíjenou.

Schůzka 3. 11. 2023

Dnešní schůzky otužilých delfínů se zúčastnili: Adam, Artur, Mašina, Opička a Vlak. Po rozcvičce jsme se vrhli na trénink překážek, kdy si kluci vyzkoušeli hodně novinek za deště. Poté jsme si dali ice bucket challenge a nakonec jsme se zahřáli vybíjenou.

Schůzka 20. 10. 2023

Dnešní schůzky otužilých delfínů se zúčastnili: Adam, Artur, Hopsálek, Mašina, Opička, Skřítek, Sonic a Vlak. Po rozcvičce jsme si zahráli vodní hru na týmy a trénovali jsme překážky. Poté jsme popřáli Mašinovi k narozeninám a zahráli jsme si vybiku.

Schůzka 13. 10. 2023

Dnešní schůzky otužilých delfínů se zúčastnili: Jablíčko, Hopsálek, Mašina, Opička, Skřítek, Sonic a Vlak. Po rozcvičce jsme si zahráli mrazíka a trénovali překážky, nechybělo ani otužení vodou.

Schůzka 6. 10. 2023

Dnešní schůzky otužilých delfínů se zúčastnili: Adam, Artur, Hopsálek, Opička, Skřítek, Sonic a Tom. Po rozcvičce jsme si zahráli lasergame a poté jsme trénovali překážky. Pak jsme popřáli Sonicovi k narozeninám a nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 22. 9. 2023

Dnešní schůzky otužilých delfínů se zúčastnili: Adam, Artur, Hopsálek, Mašina, Opička, Skřítek, Sonic, Tom a Vlak. Po rozcvičce jsme si zahráli běhací hru a poté jsme trénovali překážky. Pak jsme se vypravili do Vltavy a nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 15. 9. 2023

Druhé schůzky otužilých delfínů ve školním roce 2023/2024 se zúčastnili: Hopsálek, Mašina, Opička, Sonic, Vilém a Vlak. Po rozcvičce jsme se vrhli na otužovací trénink překážek a kluci si užili i osvěžení v bazénku. Nakonec jsme popřáli Opičkovi k narozeninám.

Schůzka 8. 9. 2023

Na první schůzku otužilých delfínů ve školním roce 2023/2024 přišli: Adam, Artur, Hopsálek, Mašina, Opička, Skřítek, Vilém a Vlak. Po rozcvičce jsme se vrhli na otužovací trénink překážek a kluci si nakonec užili osvěžení v bazénku.