Menu Zavřeno

Masožraví vlci a Žraloci 2023/2024

Základní informace o oddíle ve školním roce 2023/2024

Oddíl zaměřený na přírodu, turistiku, uzlování, práci s mapou.

Děti 5. – 8. třída

Schůzky probíhají ve středu od 15:45 do 17:00

v klubovně na adrese Vltavská 751, Libčice nebo venku

Cena: 800 Kč/pololetí

Minimální počet dětí 4, maximální počet dětí 8

Přihláška: Žraloci a vlci 2023-2024

Volná kapacita: 1/8

Na oddíl dochází: Mašina, Táďa, Matyáš, Limetka, Lerik, Žužla, Eliška,

Fotky ze schůzek oddílu naleznete zde

Oddílová fotokronika 2023/2024

Schůzka 22. 5. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Eliška, Lerik, Limetka, Mašina a Žužla. Dnešní schůzku vedl Limetka. Nejprve jsme si zahráli několik her v tělocvičně a poté jsme se přesunuli do klubovny, kde jsme opakovali uzly a Morseovku.

Schůzka 15. 5. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Eliška, Limetka, Mašina, Matyáš, Prkno a Žužla. Dnes jsme měli schůzku na zahradě. Nejprve jsme opakovali uzly a poté jsme si zahráli přehazovanou.

Schůzka 24. 4. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Eliška, Lerik, Limetka, Matyáš, Prkno a Žužla. Dnes schůzku vedl Prkno. Na začátku si pro děti připravil několik her v tělocvičně a poté s dětmi opakoval morseovku v klubovně.

Schůzka 17. 4. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Limetka, Mašina, Prkno a Žužla. Dnes jsme měli poslední schůzku s vařením a vařili jsme hranolky a smažený sýr. A opět se dětem jídlo skvěle povedlo.

Schůzka 10. 4. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Eliška, Lerik, Limetka, Matyáš a Žužla. Dnes jsme začali hrami v tělocvičně a poté jsme pokračovali ve výuce první pomoci pro praktikanty – ukázali jsme si tlakový obvaz, řekli jsme si jak pomoci při popáleninách, úžehu, úpalu či krvácení z nosu.

Schůzka 3. 4. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Eliška, Limetka, Mašina, Matyáš a Žužla. Dnes jsme měli další kulinářské okénko – vařili jsme hamburgery a moc se povedly 👍

Schůzka 27. 3. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Eliška, Limetka, Mašina, Matyáš a Žužla. V úvodu schůzky jsme si zahráli hry v tělocvičně a poté jsme začali první pomoc – řekli jsme si důležitá telefonní čísla, co říct operátorovi, ukázali jsme si jak pomoci člověku v bezvědomí a děti si vyzkoušely resuscitaci a použití AED.

Schůzka 20. 3. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Eliška, Lerik, Mašina, Matyáš a Žužla. Dnes jsme měli další koutek vaření – děti tentokrát vyřily tortilly plněné kebabem a moc se jim to povedlo.

Schůzka 13. 3. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Eliška, Limetka, Matyáš a Žužla. Nejprve jsme opakovali uzlování a poté jsme se přesunuli na zahradu, kde jsme hráli kuličky.

Schůzka 6. 3. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Eliška, Limetka, Mašina, Prkno a Žužla. Na schůzce jsme přivítali novou členku Elišku. Nejprve jsme se šli trochu protáhnout do tělocvičny, kde jsme si hráli pár her a poté jsme šli na zahradu, kde děti pracovaly se dřevem.

Schůzka 28. 2. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Mašina a Žužla. Dnes jsme začali kulinářský koutek, který si kluci přáli. Jako první jsme se vrhli do palačinek. Kluci připravili těsto a smažili. Skvěle se jim povedli 👍

Schůzka 14. 2. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Mašina, Matyáš a Táďa. Dnes schůzku vedl Matyáš a připravil si pro kluky nejprve několik her s míčem – kolo štěstí a rohovku. Poté jsme si v klubovně povídali o oddílu a o tom, čemu by se kluci chtěli na oddíle dále věnovat.

Schůzka 31. 1. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Mašina, Matyáš, Táďa a Žužla. Dnes schůzku vedl Žužla a byla zaměřená sportovně. Konec schůzky patřil zhodnocení 1. pololetí. Bodování vyhrál Mašina, druhý byl Lerik, třetí Žužla. Všem gratulujeme.

Schůzka 24. 1. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Mašina, Táďa a Žužla. Dnes schůzku vedl Mašina a nejprve jsme v tělocvičně hráli vybiku. Poté se uzlovalo a nakonec jsme na zahradě hráli lasergame.

Schůzka 10. 1. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Mašina, Táďa a Žužla. Dnes schůzku vedl Táďa a nejprve jsme v tělocvičně hráli vybiku a přesouvali jsme míče různé velikosti pomocí nohou. Poté v klubovně kluci plnili zeměpisný kvíz a nakonec jsme opakovali uzly.

Schůzka 3. 1. 2024

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Limetka, Mašina, Táďa a Žužla. Dnes schůzku vedl Lerik a připravil si nejprve v tělocvičně vybiku na týmy a klubovně sultána.

Schůzka 20. 12. 2023

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Matyáš a Žužla. Dnes jsme opakovali morseovku .- // …/.-../—// .—/../–// -/— 😎

Schůzka 13. 12. 2023

Dnešní schůzky se zúčastnili: Limetka, Mašina a Žužla. Nejprve jsme byli v tělocvičně, kde jsme se zahřáli vybikou a poté kluci předváděli pantomimu. Nakonec jsme opakovali morseovku.

Schůzka 6. 12. 2023

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Limetka, Mašina, Táďa a Žužla. Dnes jsme s dětmi vyráběli přáníčka pro osamělé seniory, snad je na Vánoce potěší.

Schůzka 29. 11. 2023

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Limetka, Mašina a Žužla. Dnešní schůzku vedl Mašina – zahájili jsme ji hrami v tělocvičně a poté jsme se přesunuli do klubovny kde jsme hráli teleshopping.

Schůzka 22. 11. 2023

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Mašina, Matyáš, Táďa a Žužla. Dnešní schůzku vedl Táďa – zahájili jsme ji hrami v tělocvičně a poté jsme se přesunuli ven, kde si Táďa pro kluky připravil NERFky a Lasergame.

Schůzka 15. 11. 2023

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Limetka, Mašina, Matyáš, Táďa a Žužla. Dnešní schůzku vedl Matyáš – zahájili jsme ji hrami v tělocvičně a poté jsme se přesunuli do klubovny, kde si Matyáš pro kluky připravil kvíz.

Schůzka 8. 11. 2023

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Limetka, Mašina, Matyáš a Táďa. Dnešní schůzku vedl Limetka – zahájili jsme ji hrami v tělocvičně a poté jsme se přesunuli na zahradu, kde jsme hráli lasergame.

Schůzka 1. 11. 2023

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Limetka a Mašina. Schůzku jsme zahájili hrami v tělocvičně a poté jsme se přesunuli do klubovny, kde jsme opakovali morseovu abecedu.

Schůzka 25. 10. 2023

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Limetka, Mašina, Maty, Táďa a Žužla. Dnešní schůzku vedl Žužla a připravil si pro kluky opakování uzlů, městečko Palermo a vybiku.

Schůzka 18. 10. 2023

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Limetka, Mašina, Maty, Táďa a Žužla. Dnešní schůzku vedl Lerik a připravil si pro kluky vybikovou schůzku – hráli jsme několik různých variant vybíjené.

Schůzka 11. 10. 2023

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Mašina, Maty, Táďa a Žužla. Nejprve jsme opakovali práci s mapou a topografické značky. Poté jsme si zopakovali práci s buzolou, orientaci mapy a azimuty. Pak kluci dělali dráhu s úkoly, nejrychleji ji zvládl Mašina.

Schůzka 4. 10. 2023

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Limetka, Mašina, Maty, Táďa a Žužla. Nejprve jsme opakovali turistické značky. Poté jsme si zahráli vybiku a podlézali jsme tyč.

Schůzka 27. 9. 2023

Dnešní schůzky se zúčastnili: Lerik, Mašina, Táďa a Žužla. Nejprve jsme opakovali hrady a zámky. Poté jsme hráli žetonovou honěnou.

Schůzka 20. 9. 2023

Třetí schůzky ve školním roce 2023/2024 se zúčastnili: Lerik, Limetka, Mašina, Matyáš, Táďa a Žužla. Nejprve jsme dělali uzlařské závody. Poté jsme hráli piškvorky, hutututu a boj o šátek.

Schůzka 13. 9. 2023

Druhé schůzky ve školním roce 2023/2024 se zúčastnili: Lerik, Limetka, Matyáš, Táďa a Žužla. První část schůzky jsme věnovali opakování uzlů, poté jsme si zahráli dráhu s míči a vybiku.

Schůzka 6. 9. 2023

První schůzky ve školním roce 2023/2024 se zúčastnili: Lerik, Mašina, Matyáš a Žužla. První část schůzky jsme věnovali opakování uzlů – v rámci nějž se uzly učil Matyáš. V druhé části schůzky jsme hráli hru tajenka.