Menu Zavřeno

Obstacle killer Kids II 2023/2024

Základní informace o oddíle ve školním roce 2023/2024

Oddíl zaměřený na trénink překonávání OCR překážek a celkovou přípravu dětí na OCR závody, běh, posilování.

V rámci tréninků mohou jít děti kdykoliv do vody a mohou se umazat od bláta!

Děti 6. – 8. třída

Schůzky probíhají v úterý od 18:15 do 19:15

na zahradě na adrese Vltavská 751, Libčice

Cena: 800 Kč/pololetí

Minimální počet dětí 4, maximální počet dětí 12

Přihláška: Obstacle killer Kids II 2023-2024

Volná kapacita: naplněno!

Na oddíl dochází: Vlak, Lerik, Kiwi, Žužla, Houbička, Lipíčko, Mimoň, Vážka, Mašina, Rybyčka, Sasanka, Matyáš

Fotky ze schůzek oddílu Obstacle killer Kids II naleznete zde

Oddílová fotokronika 2023/2024

Trénink 21. 5. 2024

Dnes děti absolvovaly třetí závod série Lagunino Ninja Warrior Kids. Více informací zde.

Trénink 14. 5. 2024

Dnes děti absolvovaly druhý závod série Lagunino Ninja Warrior Kids. Více informací zde.

Trénink 7. 5. 2024

Dnes děti čekal první závod série Lagunino Ninja Warrior Kids. Více informací zde.

Trénink 30. 4. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Lerik, Lipíčko, Mimoň, Rybyčka, Vážka a Vlak. Po rozcvičce jsme trénovali překážky na zahradě.

Trénink 23. 4. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Kiwi, Lerik, Mimoň, Rybyčka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme trénovali překážky na zahradě.

Trénink 16. 4. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Kiwi, Lerik, Mašina, Matyáš, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme posilovali, hráli týmové hry a vybiku.

Trénink 9. 4. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Kiwi, Lerik, Lipíčko, Matyáš, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme trénovali překážky na sobotní závod Cross a už nechyběl ani trénink v bazénku.

Trénink 2. 4. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Lipíčko, Mašina, Matyáš, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si zahráli týmovou hru a poté se děti vrhly na trénink překážek.

Trénink 26. 3. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Mašina, Mimoň, Rybyčka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce děti trénovaly překážky včetně několika kombíček.

Trénink 19. 3. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Lipíčko, Mašina, Mimoň, Sasanka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce děti trénovaly překážky včetně několika novinek.

Trénink 12. 3. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Kiwi, Lipíčko, Rybyčka, Sasanka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce děti trénovaly překážky včetně tří novinek.

Trénink 5. 3. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Mašina, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce děti trénovaly náročnější comba, která jsme pro ně připravili.

Trénink 27. 2. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Mašina, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme trénovali překážky na zahradě.

Trénink 13. 2. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Lerik, Mašina, Matyáš, Mimoň, Sasanka a Vlak. Po rozcvičce jsme trénovali překážky na zahradě včetně dvou novinek.

Trénink 6. 2. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Lerik, Mimoň, Sasanka a Vážka. Po rozcvičce jsme si dali pár koleček na zahřátí a trénovali jsme překážky na závod Winter a novou překážku FLY.

Trénink 30. 1. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Mašina, Matyáš, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali cvičení na zahřátí a pak jsme se vrhli na trénink překážek na zahradě.

Trénink 23. 1. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Lerik, Mašina, Matyáš, Mimoň, Rybyčka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali hru na rovnováhu a po ní děti trénovaly překážky na ninja dráze.

Trénink 16. 1. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Lipíčko, Mašina, Rybyčka a Sasanka. Po rozcvičce jsme si dali posilovací běh a poté děti trénovali na další ninja dráze zaměřené na sílu v rukou.

Trénink 9. 1. 2024

Dnešního tréninku se zúčastnili: Kiwi, Lerik, Lipíčko, Mašina, Matyáš, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali posilovací běh a poté děti trénovali na ninja dráze v tělocvičně.

Trénink 19. 12. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Lerik, Lipíčko, Matyáš, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali kardio cvičení a poté jsme se vrhli na trénink překážek na zahradě.

Trénink 12. 12. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Lerik, Mašina, Rybyčka, Sasanka, Timtim, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali posilovací běh se zátěží a poté jsme se vrhli na trénink překážek na zahradě.

Trénink 5. 12. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Lerik, Lipíčko, Mašina, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Timtim, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali zahřívací běh s cviky a poté děti trénovali ninja dráhu. Nečekaně se objevil také Mikuláš, čert a anděl a děti odměnili sladkostmi.

Trénink 28. 11. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Kiwi, Lerik, Mašina, Matyáš, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Timtim, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali několik týmových běhaček a pak se děti vrhly na tréninkovou opičí dráhu.

Trénink 21. 11. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Lerik, Lipíčko, Mašina, Matyáš, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vážka a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali několik týmových her zaměřených na rychlost a sílu. Poté jsme si dali několik kalistenických cviků s vlastní vahou na posílení a nakonec oživovací vybiku.

Trénink 14. 11. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Lerik, Mašina, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali work-outovou hru na týmy a poté jsme se vrhli na trénink překážek.

Trénink 7. 11. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Lerik, Mašina, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali skákací hru na týmy a poté jsme se vrhli na trénink překážek.

Trénink 31. 10. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Kiwi, Lerik, Lipíčko, Mašina, Matyáš, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali běhací hru na týmy a poté jsme se vrhli na trénink překážek na sobotní závod a děti si vyzkoušely také několik novinek.

Trénink 24. 10. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Lerik, Lipíčko, Mašina, Matyáš, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali posilovací běh a hru na týmy. Poté jsme trénovali ručkovací opičí dráhu.

Trénink 17. 10. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Lerik, Lipíčko, Mašina, Matyáš, Mimoň, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali kardio cvičení a poté trénovali překážky v našem tréninkovém centru.

Trénink 10. 10. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Kiwi, Lerik, Lipíčko, Mašina, Matyáš, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si zahráli boj o oslíky a poté trénovali překážky v našem tréninkovém centru.

Trénink 3. 10. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Lerik, Lipíčko, Mašina, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vážka a Žužla. Po rozcvičce jsme trénovali překážky v našem tréninkovém centru.

Trénink 26. 9. 2023

Dnešního tréninku se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Lerik, Lipíčko, Mašina, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vážka a Vlak. Po rozcvičce jsme trénovali na Vltavě vodní překážky a několik překážek na souši.

Trénink 19. 9. 2023

Třetího tréninku školního roku 2023/2024 se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Lerik, Mašina, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Po rozcvičce jsme si dali silový trénink a běh kolem zahrady. Poté jsme trénovali překážky.

Trénink 12. 9. 2023

Druhého tréninku školního roku 2023/2024 se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Lerik, Lipíčko, Mašina, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Dnes jsme trénovali na Vltavě vodní překážky a na souši další sadu překážek.

Trénink 5. 9. 2023

Prvního tréninku školního roku 2023/2024 se zúčastnili: Houbička, Kiwi, Lerik, Lipíčko, Mašina, Mimoň, Rybyčka, Vážka, Vlak a Žužla. Na úvod schůzky jsme si zopakovali pravidla a poté jsme se již vrhli na rozcvičku. Po rozcvičce následovala zahřívací hra a poté trénink překážek. Využili jsme krásného letního počasí a začali jsme vodou, aby si děti natrénovali překážky, když jsou mokří. Nechybělo už ani náročnější combo.