Menu Zavřeno

JDT 2022

V termínu 5. – 12. 2. 2022 se konal jarní lyžařský tábor. Tábora se zúčastnili: Belka, Kačer, Kakabus, Kiwi, Králík, Lerik, Pila, Sergej, Timtim, Vážka, Žužla, Kamzice, Koala, Křupka, Radka, Terka, Vláďa, Vejfuk.

Vydali jsme se do malebné Desné, kde jsme byli ubytovaní. a kde jsme měli zázemí na vaření, hry i odpočinek.

V neděli jsme měli den alpského lyžování na Špičáku, děti se rozlyžovávaly a instruktoři si je rozdělili do skupin dle výkonnosti.

V pondělí většina dětí jezdila na snowboardu a vydržely jezdit celý den. Naučily se spoustu věcí a ke konci již samy sjížděly svah.

V úterý jsme vyrazili na klasické lyžování do Polska. Nejprve se děti učily techniku a posléze jsme se vydali na výlet dlouhý cca 5 km do Krkonoš.

Ve středu byl odpočinkový den. Zajeli jsme si do Liberce, kde jsme navštívili IQLandii, hráli bowling, vykoupali se v aquaparku a nakonec si ještě dali LaserGame.

Ve čtvrtek jsme se opět vydali na Špičák, kde na děti čekal závod ve slalomu, který vyhrála Belka.

Večer jsme ještě lyžovali v Černé Říčce.

V pátek bylo poslední lyžování na Špičáku a někteří se ještě vydali na večerní lyžování.

Týden nám velmi rychle utekl, počasí nebylo sice úplně optimální, ale zvládli jsme to a všichni si to báječně užili.

Největšího pokroku v alpském lyžování letos dosáhl Žužla. Nejlepší klasickou lyžařkou byla zvolena Vážka a největšího pokroku na snowboardu dosáhl Králík. Bowling vyhrál Králík, závody v plavání Belka a celkové bodování tábora Vážka.

Galerii z tábora naleznete zde