Menu Zavřeno

Proběhlé výpravy a výlety 2022/2023

Churpfalzpark

11. 6. 2023

Vítězové v Kids kategoriích v závodu Trail se vydali do německého zábavního parku Churpfalzpark, kde si to skvěle užili.

Ve složení Opička, Vážka a Vlak si zajezdili na všech atrakcích, které park nabízí – nespočet kolotočů, vodních atrakcí, motokáry, atd.

Součástí parku je i malý aquapark s tobogany a sluzavkami, kde se děti také vyřádily.

Galerii z akce naleznete zde

Mirakulum

10. 6. 2023

Vítězové v Kids kategoriích v závodu Beast se vydali do Mirakula, kde si to báječně užili.

Čekal na ně nespočet nejrůznější pohybové zábavy – prolézačky, houpačky, lanové parky, tunely, autodrom, zvířátka.

Nechyběl ani vodní svět.

Galerii z akce naleznete zde

GR Holice

27. 5. 2023

Bláto, bláto a ještě jednou bláto – to byl závod v Holicích.

Dopoledne se jako první na start postavily děti v kategorii Kids II – nás reprezentovaly Sasanka, Vážka a Terezka. Holky si to parádně užily a čisté do cíle rozhodně nedoběhly.

Po starších dětech se na svou trať vydaly děti v kategorii Kids I – za nás Opička, který si to také parádně užil a doběhl na skvělém pátém místě.

Poté si závod užili ti nejmenší v kategorii Family a již ostřílený malý závodník Sonic s maminkou se brodili blátíčkem také 🙂

Odpoledne patřílo závodu Original, kde si bláto užili Koala, Světluška a Vláďa.

A posledním naším závodem byl Night, kde jsme se díky hokám juniorkám skvěle umístili – Sasanka na druhém a Vážka na třetím místě 🥈🥉💪🏃‍♂️

Galerii z akce naleznete zde

Výprava Crazy Dolphins do Německa

19. – 21. 5. 2023

V pátek odpoledne jsme vyrazili směr Deffingen do kempu Campingplatz Stubenweiher, kde jsme přespali po širákem.

V sobotu ráno jsme vyrazili do Legolandu. Tam jsme natáčeli první velkou recenzi – kluci si užili všemožné atrakce, které Legoland nabízí a opravdu skvěle si to užili.

Nechyběla ani prohlídka staveb postavených z Lega, či nezbytné nákupy stavebnic.

Odcházeli jsme až se zavírací dobou a přesunuli jsme se do kempu Campingplatz am Wörthsee, kde jsme si uvařili večeři a přespali druhou noc také pod širákem. V neděli ráno jsme si po rozcvičce dali přehazku.

Z kempu jsme se vydali na natáčení recenze aquaparku Therme Erding. Jeden z největších termálních aquaparků v Evropě nabízí jak klidné termální bazény pro relaxaci, tak spoustu toboganů na vyblbnutí dosyta a i zde si to kluci parádně užili.

Odpoledne se pak vydali na cestu zpět domů, která nám velmi rychle utekla.

Galerii z akce naleznete zde

Mistrovství ČR v OCR Lanškroun

5. – 6. 5. 2023

V pátek odpoledne jsme vyrazili do Lanškouna na Mistrovství ČR v OCR ve složení Belka, Lerik, Žužla a Koala. Všechny čekala náročná trať 3 km a 45 překážek zaměřených především na sílu v rukou.

Ač jsme v pátek žádné medailové umístění nezískali, i tak jsme si závod pořádně užili a získali spoustu zkušeností a nápadů na nové překážky v našem OCR tréninkovém centru.

V sobotu jsme se na závody vrátili ve složení Opička, Sonic, Miluška a Koala. V sobotu běžel mistrovství Opička v kategorii kluci 7-9 let a podařilo se mu vybojovat titul vicemistra ČR v OCR ve své kategorii.

Sonic si závod užil v nesoutěžní kategorii 4-6 let a bojoval statečně a závod dokončil.

Gratulujeme Opičkovi z zisku druhého místa v konkurenci těch nejlepších v ČR a všem za skvělou reprezentaci našeho Lagunino OCR Teamu.

Fotogalerii z akce naleznete zde

TEP Faktor

30. 4. 2023

Nejlepší děti na závodě Floor is lava si dnes užily výlet na TEP faktor, kde plnily 30 úkolů zaměřených na sílu, obratnost, ale také myšlení. Vše se jim podařilo zvládnout a dostaly se až k truhle s pokladem, kterou pomocí správného hesla otevřely.

Galerii z akce naleznete zde

Spartan Race Lipno

29. 4. 2023

Náš první letošní Spartan Race nás zavedl na Šumavu k lipenské přehradě.

Nejprve závodili dospěláci – Koala a Sandra, pro níž to byl první OCR závod v životě a náročnou trať plnou kopců a těžkých břemen zvládli výborně.

Poté se na start postavily děti v kategorii 7-9 let, kde nás reprezentovali Olda, Opička a Terezka. Běželo se jim skvěle, Terezka doběhla druhá a Opička třetí.

Nakonec startovala kategorie 13-14 let, kde nás reprezentovala Vážka, která doběhla sedmá.

Po závodech jsme si dali ještě relax v aquaparku a vyrazili jsme domů.

Galerii z akce naleznete zde

GR Milovice

22. 4. 2023

Milovice jsou hodně o blátě a v duchu military a ani letos tomu nebylo jinak.

V kategorii Kids I nás reprezentovali Hopsálek, Opička a Skřítek, pro kterého to byl první gladoš. A klukům to šlo opravdu skvěle a náročným terénem plným bahna, vody a náročných překážek si poradili parádně.

V kategorii Kids II nás reprezentovali Lerik, Pila, Rejže, Sasanka, Terezka, Vážka a Vlak. Pro Terezku to byla také premiéra na gladošovi a všichni si svou dvoukilometrovou trať parádně užili a vše krásně zvládli.

V kategorii family běžel s maminkou Filip, ani on se nezalekl bahna a vody, užil si plazení pod tankem a všechny další překážky na trati.

Děti byly skvělé, úžasná parta, která si OCR opravdu skvěle užívá. A únava po závodě? Ani náhodou, po návratu do Libčic ještě hodina vybiky 🙂

Galerii z akce naleznete zde

Motokáry

6. 4. 2023

Dnes si děti užily výlet za odměnu za vítězství v závodě RUN – výlet na motokáry do Praga Areny. Motokáry si užili Tarzan, Terezka a Vážka (náhradnice za Mimoně, který dnes na motokáry jet nemohl). Téměř kilometrovou trať si děti zajezdily několikrát a byly opravdu nadšené.

Fotogalerii z akce naleznete zde

Ukliďme Libčice

1. 4. 2023

V rámci akce Ukliďme Česko jsme dnes pomáhali uklidit odpadky v Libčicích. Úklidu se zúčastnili: Fujík, Houbička, Limetka, Opička, Vlak, Jana, Miluška, Koala.

Úklid jsme zahájili na Kameníčku, odkud jsme pokračovali kolem hřbitova na náplavku. Kluci našli starou koloběžku, kterou se rozhodli zrenovovat 🙂

Letos bylo odpadků o poznání méně než v minulých letech a i tak jsme nasbírali několik pytlů.

Galerii z úklidu naleznete zde

Bowling

31. 3. 2023

Vítězové Velikonočního závodu Otužilých delfínů si za odměnu zahráli bowling. Akce se zúčastnili: Erik, Hopsálek, Opička, Skřítek, Vážka, Vlak, Jana, Koala, Křupka a Terka. Děti byly šikovné a bowling jim opravdu šel pěkně od ruky.

Galerii z akce naleznete zde

Gladiator Race Hradec Králové

25. 3. 2023

První letošní Gladiator Race nás zavedl do Hradce Králové. V kategorii Kids I závodili Hopsálek a Opička, v kategorii Kids II Lerik, Sasanka a Vážka.

Kluci v Kids I si vedli velmi dobře, obsadili 8. a 9. místo ve své kategorii, kterou vyhrál Jáchym, který dochází také na naše tréninky.

Sasanka obsadila 2. místo v kategorii dívek 14-15 let, Vážka byla jedenáctá a i Lerik si vedl velmi dobře.

Po závodech jsme se šli zrelaxovat do aquaparku, kde děti skákaly, plavaly, jezdily na toboganu a relaxovaly ve vlnobití či vířivce.

Galerii z akce naleznete zde

AquaPalace Čestlice

4. 3. 2023

S výherci v Kids kategoriích závodu Lagunino OCR Race CROSS – Mimoněm, Rybyčkou a Tarzanem – jsme se vydali na výlet za odměnu do AquaPalace v Čestlicích. Kluci si zaslouženou výhru báječně užili v bazénech, na tobogánech, v divoké řece, na kaňonu či ve vlnobití.

Galerii z akce naleznete zde

Tropical Islands

3. 2. 2023

S výherci v Kids kategoriích závodu Lagunino OCR Race OPEN – Mimoněm, Rybyčkou a Tarzanem – jsme se vydali na výlet za odměnu do Tropical Islands. Kluci si zaslouženou výhru báječně užili v bazénech, na tobogánech, v divoké řece, na kaňonu a domů se jim opravdu nechtělo.

Ale nebyli jsme celý den jen ve vodě, kluci si užili také suché atrakce – prolézačky, videohry či minigolf.

Galerii z akce naleznete zde

Vánoční víkendovka

9. – 11. 12. 2022

Vánoční víkendovky se zúčastnili: Bára, Erik, Limetka, Mimoň, Opička, Oříšek, Panda, Pila, Rybyčka, Skřítek, Tadeáš, Vážka, Vlak, Zdenda a Žužla.

V pátek děti vařily. Kluci připravovali bramborový salát a holky pekly cukroví. Společně pak děti ještě připravovaly štrůdl. Po vaření jsme šli na náplavku, kde pouštěli lodičky. Před spaním se děti ještě dívaly na pohádku Klaus.

V sobotu jsme se vydali do Prahy, kde jsme navštívili Muzeum fantastických iluzí, kde se děti vyřádily. Poté jsme si udělali procházku Prahou a pokračovali jsme bowlingem.

Po návratu do Libčic děti tvořily přáníčka a andělíčky, kluci smažili řízky a holky zdobily stromeček a připravovaly slavnostní stůl.

K večeři děti uvedla víla Vločka se svým pomocníkem sobíkem. K večeři se servíroval kuřecí řízek a bramborovým salátem. Poté si děti předaly přáníčka a dostali drobné dárky.

Po úklidu jsme si zahráli vybiku a před spaním se děti podívali na film.

V neděli jsme po snídani vyrzili na náplavku, kde jsme nechali zvířátkům ovoce, zeleninu a další dobroty, které jim děti přinesly.

Vánoční víkendovka byla krásná, děti byly úžasné a moc šikovné, vše se jim povedlo na výbornou.

Přejeme všem krásné Vánoce plné pohody a dětem opravdu bohatého Ježíška.

Galerii z akce naleznete zde

Gladiator Race Taxis

3. 12. 2022

Poslední závod GR sezóny 2022 – pardubický Taxis.

Po roce se na start závodu v kategorii Kids II postavily Belka, Sasanka a Vážka. Opravdu náročný závod na sněhu holky zvládly parádně. Sasanka si doběhla pro první místo 🥇💪🏃‍♂️👏

V kategorii Kids I si zazávodil Denis. Jeho první Taxis, první závod na sněhu a i on si se svou tratí poradil parádně 💪🏃‍♂️👏

V kategorii Family nás reprezentoval Filip s maminkou. Tato usměvavá dvojice si to parádně užila a do cíle také doběhla 👏🏃‍♂️💪

Odpoledne patřilo závodu Original o délce 6900 m. Na start se postavil Koala s Vláďou a i oni si to parádně užili. Jen po dětech na trati moc sněhu již nezůstalo 🙂

V nočním závodě si do startovních boxů vlezli Belka, Bobeš, Koala, Sasanka, Vážka a Vláďa. Nejlépe se dařilo Sasance, která vybojovala další zlatou medaili 🥇💪🏃‍♂️👏

Galerii z akce naleznete zde

Sportovně zábavný den

18. 11. 2022

Ředitelské volno ve škole jsme strávili sportem a zábavou ve složení Erik, Mimoň, Opička, Žužla a Koala. Den jsme zahájili otužováním – rozcvičkou venku, cvičením v tělocvičně a kyblíkem studené vody.

Poté jsme se vydali do Gymstory, kde jsme si vyzkoušeli nejdelší indoor Ninja dráhu v ČR a zacvičili na strojích.

Po cvičení následovala zábava v Majalandu, kde si kluci užili spoustu různých kolotočů a atrakcí pro děti.

Nakonec jsme se přesunuli do AquaPalace v Čestlicích, kde jsme plavali, užívali jsme si tobogany, vlny, lasershow a spoustu zábavy.

Den nám velice rychle utekl a užili jsme si ho opravdu naplno.

Galerii z akce naleznete zde

Podzimky 2022

25. – 30. 10. 2022

Letos jsme na podzimky vyrazili do Náchoda ve složení Denis, Erik, Kiwi, Limetka, Panda, Rybyčka, Skřítek, Timtim, Žužla, Jana, Koala a Pastellka.

Každé ráno jsme zahájili otužovací rozcvičkou.

Ve středu jsme se vypravili do Babiččina údolí, na rozhlednu Žernov a hrad Rýzmburk.

Ve čtvrtek jsme si vyšlápli věž náchodského zámku, hráli jsme hry, NERFky, vyřezávali jsme dýně a udělali jsme si výlet do aquaparku do Polska.

V pátek jsme se šli na průzkum pevnosti v Dobrošově – prošli jsme si několik srubů a dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí.

V sobotu nás čekal lanový park, hry, práce s kůží, soutěž kostýmů, noční stezka pro odvážné a vyhodnocení bodování, které vyhrál Žužla.

Akce se skvěle vydařila, počasí nám přálo a užívali jsme si krásné babí léto.

Fotogalerii z akce naleznete zde

GR Praha

14. – 15. 10. 2022

Další gladiátorský víkend je za námi. V pátek večer nás čekal závod Night – 3+km, který běželi: Belka, Bobeš, Koala, Lerik, Sasanka, Šampon, Vážka a Vláďa. Nejlépe si s tratí poradili Sasanka s Šamponem, kteří obsadili první, respektive druhé místo, gratulujeme.

V sobotu se běželo v dešti. Nejprve se na trať dlouhou 2+ km vydali děti v kategorii Kids II – za Lagunino Bambulák, Belka, Kiwi, Lerik, Sasanka, Vážka a Vlak. Všichni náročný závod v dešti zvládli a nejlépe se umístila Sasanka – na třetím místě.

Po starších dětech běžely děti v kategorii Kids I. I ty běžely v dešti a svou trať o délce 1+ km zvládly. V Kids I běželi Áďa, Denis a Viki.

Poprvé jsme obsadili kategorii Family, svůj první gladiátorský závod si zaběhl pětiletý Filip s maminkou. I na Filipa čekala voda, na kteoru se moc těšil a svého prvního gladoše zvládl skvěle.

Odpoledne patřilo dospělým na trati 6+ km. Za Lagunino běželi Koala s Vláďou. Oba závod také zvládli a ani déšť jim nevadil.

Fotogalerii z akce naleznete zde

Tropical Islands

7. – 8. 10. 2022

Na začátku října jsme se vypravili s Mimoněm, Timtimem a Vlakem přespat do německého Tropical Islands. V pátek po příjezdu jsme se ubytovali ve stanu přímo v dómu a užívali jsme si noční vodní radovánky.

V sobotu jsme si dali po rozcvičce snídani a pak jsme si užívali plnými doušky tobogány, divoké řeky, bazény, kaňon a další zábavu v TI.

Zahráli jsme si také minigolf.

Víkend v TI nám utekl jako voda a opravdu jsme se pořádně vyřádili.

Fotogalerii z akce naleznete zde

Víkendovka Masožravých vlků

23. – 25. 9. 2022

První víkendovky Masožravých vlků ve školním roce 2022/2023 se zúčastnili: Erik, Kiwi, Limetka, Oříšek, Rachejtle, Rybička, Pastellka, Hanka a Tomáš. V pátek jsme se sešli v klubovně, pověděli jsme si, co nás čeká a pak jsme šli společně chystat večeří – výborné palačinky s marmeládou a šlehačkou.

Po večeři si děti lepily do deníčku co jim chybělo a následně se dozvěděly, co je čeká za celoroční oddílovou hru zaměřenou na poznávání významných osobností a řešení jejich úkolů.

V sobotu jsme se vydali za prvním z nich, a to za Josefem Ladou a Mikešem. Z Libčic jsme jeli vlakem do Mirošovic u Prahy. Cestou ve vlaku jsme hráli Vlakové Bingo u kterého jsme se moc nasmáli. No ne vždy co vypadá jednoduše na vidění z vlaku, nakonec uvidíte např. slepice za plotem, stádo krav, horu či takové letadlo 🙂

Z Mirošovic jsme se vydali po žluté tur. značce do Hrusic. Zde jsme se vyřádili na dětském hřišti, zahráli jsme si pár her než nám otevřeli Muzeum Josefa lady.

Muzeum bylo opravdu krásné, zajímavé, poučné i interaktivní, což se dětem moc líbilo. Venku jsme si zahráli velké Člověče nezlob se a prohlédli jsme si i venkovní expozice.

Odtud jsme se vydali po naučné cestě, okolo rodinného domu Josefa Lady na zříceninu hradu Zlenice (Hláska), dále po Vodnické cestě až do Senohrab zpět na vlak domů.

Cestou si děti plnily poznávačku stromů, turistických značek, nesměly chybět hry jako Nálety, Opičák, lavina a užili jsme si spousty legrace.

Po příjezdu do základny děti pomohly s přípravou guláše k večeři, děvčata upekla perník k snídani, zahráli jsme si Městečko Palermo a šli jsme spát.

V neděli jsme plnili Řád šikovnosti, sebeovládání a Bobříka síly:-)

Krásná a povedená první víkendovka v novém školním roce.

Fotogalerii z akce naleznete zde

Marokánka

23. – 24. 9. 2022

Další letošní Gladiator Race nás zavedl na písník Marokánka u Hradce Králové. Náš OCR tým reprezentovali: Denis v kategorii Kids I; Belka, Lerik, Pila, Sasanka, Vážka a Žužla v kategorii Kids II; Belka, Bobeš, Koala, Lerik, Sasanka, Vážka a Vláďa v závodě Night a Koala s VláĎou na závodě Original.

Nejprve nás čekal v pátek v noci závod Night – 3+ km trať plná překážek nám dopadla výborně. Lerik vybojovla první místo, Sasanka druhé a Belka třetí. Všem patří obrovská gratulace.

V sobotu ráno se na start postavily nejprve děti z kategorie Kids II. Začínalo se tarzaním skokem do vody a celý závod byl situován kolem písníku. Nejlépe dopadla Sasanka, která si doběhla pro zlatou medaili, gratulujeme.

V kategorii Kids I nás reprezentoval Denis, pro nějž to byl vůbec první OCR závod v životě a zvládl jej parádně.

Odpoledne nás čekal zlatý hřeb programu – závod Original 6+ km a 30+ překážek.

Marokánku jsme si opravdu užili, počasí bylo parádní a děti prostě nejlepší.

Fotogalerii z akce neleznete zde

FamilyPark Rakousko

16. – 17. 9. 2022

S výherci závodů Summer Lagunino OCR Race jsme se vydali na výlet do Rakouska, do největšího zábavního parku FamilyPark. Výlet si užil Mimoň, Rybička a Vlak.

Vyrazili jsme v pátek a přespali jsme v chatce v kempu Merkur v Pasohlávkách. V sobotu ráno jsme si dali otužovací rozcvičku a vydali se dále do Rakouska.

V zábavním parku si to kluci náramně užili, čekala je totiž spousta atrakcí, na kterých se vyřádili. Jen škoda, že se nám počasí úplně nevydařilo, protože v parku byla i vodní zóna, kterou jsme nemohli otestovat.

Kluci jezdili na nejrůznějších kolotočích, prolézali místní prolézačky, trénovali v místní gladiator aréně a zažili spoustu adrenalinu a bavili se celý den.

Domů jsme se vrátili v neděli nad ránem, neb nás postihla porucha auta na dálnici a dojeli jsme díky odtahové službě 🙂

Fotogalerii z akce naleznete zde

Týmovka

4. 9. 2022

První výlet ve školním roce 2022/2023 nás zavedl na hru Týmovka na Vysočinu. Hru si zahráli: Mimoň, Rachejtle, Rybička a Vlak.

Hra postavená na řešení úkolů v jednotlivých místnostech, postavená na hře Pevnost Boyard se klukům líbila, i když některé místnosti byli opravdu těžké a přijít na kombinace čísel nebylo vůbec snadné.

Po hře jsme se ještě vyřádili ve Vodním ráji v Jihlavě.

Fotogalerii z akce naleznete zde