Menu Zavřeno

Obstacle killer sr. 2022/2023

Základní informace o oddíle ve školním roce 2022/2023

Oddíl zaměřený na posilování, crossfit cvičení, běh, trénink překonávání OCR překážek a celkovou přípravu dětí na OCR závody.

Mládež 8. a 9. třída a středoškoláci

Schůzky probíhají ve čtvrtek od 17:30 do 18:30

v tělocvičně nebo na zahradě na adrese Vltavská 751, Libčice

Cena: 800 Kč/pololetí

Minimální počet dětí 4, maximální počet dětí 10

Volná kapacita: naplněno!

Přihláška: Obstacle killer sr 2022-2023

Na oddíl dochází: Sasanka, Tůt, Bobeš, Vážka, Šampon, Belka, Eliška, Bambulák, Lili, Natálka

Fotky ze schůzek oddílu Obstacle killer sr. naleznete zde

Oddílová fotokronika 2022/2023

Schůzka 15. 6. 2023

Na dnešní poslední schůzku v tomto školním roce dorazili: Bambulák, Belka, Lili, Sasanka, Tůt, Vážka, Jana, Koala, Křupka, Miluška a Světluška. DPo rozcvičce jsme si dali malý závod se 14ti překážkami, ve kterém se utkali junioři a dospěláci. Celkově vyhráli junioři. V jednotlivcích byl první Tůt, druhý Koala a třetí Bambulák.

Schůzka 8. 6. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Bambulák, Eliška, Lili, Sasanka a Vážka. Dnes jsme šli trénovat na Vltavu a po rozcvičce děti trénovaly aquapneu, paddleboard, canoing a plavání.

Schůzka 25. 5. 2023

Na dnešní schůzku, společnou s Obstacle killer Adults, dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Eliška, Lili, Natálka, Sasanka, Tůt, Vážka, Miluška a Světluška. Po rozcvičce jsme se vrhli na trénink překážek na zahradě.

Schůzka 18. 5. 2023

Na dnešní schůzku, společnou s Obstacle killer Adults, dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Lili, Natálka, Šampon, Vážka, Miluška, Ondra, Renča, Světluška a Terka. Po rozcvičce jsme se vrhli na trénink překážek na zahradě.

Schůzka 11. 5. 2023

Na dnešní schůzku, společnou s Obstacle killer Adults, dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Lili, Natálka, Šampon, Vážka, Katka, Miluška a Světluška. Po rozcvičce jsme se vrhli na trénink překážek na zahradě.

Schůzka 4. 5. 2023

Na dnešní schůzku, společnou s Obstacle killer Adults, dorazili: Bambulák, Bobeš, Eliška, Lili, Natálka, Šampon, Vážka, Miluška a Světluška. Po rozcvičce jsme se vrhli na trénink překážek na zahradě.

Schůzka 27. 4. 2023

Na dnešní schůzku, společnou s Obstacle killer Adults, dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Lili, Natálka, Tůt, Vážka, Miluška a Světluška. Po rozcvičce jsme se vrhli na trénink méně častých překážek na zahradě.

Schůzka 20. 4. 2023

Na dnešní schůzku, společnou s Obstacle killer Adults, dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Eliška, Lili, Sasanka, Šampon, Tůt, Vážka, Jana a Světluška. Po rozcvičce jsme se vrhli na trénink překážek na nedělní závod Floor is Lava.

Schůzka 13. 4. 2023

Na dnešní schůzku, společnou s Obstacle killer Adults, dorazili: Bambulák, Bobeš, Lili, Natálka, Sasanka, Šampon, Vážka, Miluška, Renča a Světluška. Po rozcvičce jsme se vrhli na trénink překážek a na závěr jsme popřáli Světlušce k narozeninám.

Schůzka 30. 3. 2023

Na dnešní schůzku, společnou s Obstacle killer Adults, dorazili: Bambulák, Bobeš, Lili, Natálka, Sasanka, Šampon, Vážka, Miluška, Renča a Světluška. Po rozcvičce jsme se vrhli na trénink překážek.

Schůzka 23. 3. 2023

Na dnešní schůzku, společnou s Obstacle killer Adults, dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Eliška, Lili, Sasanka, Šampon, Tůt, Vážka, Jana, Miluška a Světluška. Po rozcvičce jsme se vrhli na trénink překážek.

Schůzka 16. 3. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Bambulák, Bobeš, Eliška, Lili, Natálka, Sasanka, Šampon, Tůt a Vážka. Po rozcvičce jsme si dali mrazíka a na babu a poté jsme si dali několik cviků na posílení břicha a nohou. Dělali jsme běžecký beep test, který nejlépe zvládl Bambulák.

Schůzka 9. 3. 2023

Na dnešní schůzku, společnou s Obstacle Adults, dorazili: Bambulák, Bobeš, Lili, Miluška, Natálka, Sasanka, Světluška a Vážka. Po rozcvičce jsme si dali běh. Bambulák, Bobeš a Sasanka se proběhli s Vláďou a dali si 9 km. Zbytek skupiny si zaběhl 5 km, ale prokládaných cviky na posilnění.

Schůzka 2. 3. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Eliška, Lili, Natálka, Sasanka, Šampon a Vážka. Po rozcvičce jsme si dali posilovací cvičení a poté jsem si zahráli několik posilovacích her.

Schůzka 23. 2. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Lili, Natálka, Tůt a Vážka. Po rozcvičce jsme si dali posilovací cvičení a poté děti trénovali překážky na sobotní závod.

Schůzka 9. 2. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Bambulák, Bobeš, Eliška, Lili, Sasanka, Šampon a Tůt. Po rozcvičce jsme si dali posilovací běh a poté děti trénovali překážky zaměřené na sílu a obratnost.

Schůzka 2. 2. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Eliška, Lili, Sasanka a Šampon. Po rozcvičce jsme si dali posilovací běh a pohybové hry na družstva.

Schůzka 26. 1. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Belka, Lili, Šampon a Vážka. Po rozcvičce jsme si dali zvířecí honěnou, vybiku a posilování ve dvojicích.

Schůzka 19. 1. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Bambulák, Eliška, Sasanka, Šampon, Tůt a Vážka. Po rozcvičce jsme si dali trénink překážek na závod OPEN.

Schůzka 12. 1. 2023

Na dnešní schůzku, spojenou s Obstacle killer Adults, dorazili: Bambulák, Bobeš, Lili, Sasanka, Šampon, Světluška, Tůt a Vážka. Po rozcvičce jsme si dali posilovací běh v tělocvičně a poté jsme trénovali překážky formou challenge floor is lava. Měřenou challenge nejlépe zvládl Šampon s časem 0:43,46; druhá byla Sasanka s časem 0:51,70 a třetí Lili s časem 1:06,48.

Schůzka 5. 1. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Lili, Natálka, Sasanka, Šampon, Šňupálek, Terka a Tůt. Po rozcvičce jsme posilovali břicho – dali jsme si plank challenge. Poté jsme si dali kruhový trénink a nakonec jsme se protáhli.

Schůzka 22. 12. 2022

Na dnešní schůzku dorazili: Belka, Bobeš, Eliška, Erik, Opička, Natálka, Sasanka, Šampon a Vážka. Po rozcvičce jsme posilovali břicho – dali jsme si plank challenge. Poté jsme si dali kruhový trénink a nakonec jsme trénovali překážky primárně na sílu v rukou.

Schůzka 15. 12. 2022

Dnes byl trénink spojený s tréninkem Adults a na schůzku dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Eliška, Lili, Sasanka, Světluška, Šampon, Terka a Vážka. Po rozcvičce jsme posilovali břicho a dali jsme si kruháč, nakonec jsme se protáhli 💪

Schůzka 8. 12. 2022

Na dnešní trénink dorazili: Bambulák, Eliška, Lili, Natálka, Sasanka, Šampon a Vážka. Po rozcvičce jsme dělali dřepy, posilovali břicho a dali jsme si kruháč 💪

Schůzka 1. 12. 2022

Na dnešní trénink dorazili: Belka, Bobeš, Eliška, Lili, Natálka, Sasanka, Šampon a Vážka. Po rozcvičce jsme trénovali překážky na zahradě na sobotní Taxis 💪

Schůzka 24. 11. 2022

Na dnešní trénink dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Lili, Sasanka a Šampon. Po rozcvičce jsme si dnes udělali posilovací kruhový trénink.

Schůzka 10. 11. 2022

Na dnešní trénink dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Eliška, Lili, Natálka, Sasanka, Šampon, Tůt a Vážka. Dnes jsme trénovali na noční a zimní závody na zahradě. Děti si vyzkoušely novou překážku třmeny.

Schůzka 3. 11. 2022

Na dnešní trénink dorazili: Bambulák, Belka, Eliška, Lili, Natálka, Sasanka, Šampon, Tůt a Vážka. Dnes jsme trénovali na noční a zimní závody na zahradě. Děti si vyzkoušely také tři nové překážky.

Schůzka 20. 10. 2022

Na dnešní trénink spojený s Adults dorazili: Bambulák, Belka, Eliška, Lili, Natálka, Sasanka, Šampon, Tůt, Vážka, Jana, Terka, Víla. Dnes jsme běhali. Skupinu rychlejších běžců protáhl Vláďa na trase 7,6 km. Pomalejší běžci si dali 3,8 km s posilováním. Po běhání šla ještě část na otužovací plavání do Vltavy 🙂

Schůzka 13. 10. 2022

Na dnešní trénink oddílu dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Eliška, Lili, Natálka, Sasanka, Šampon a Vážka. Nejprve jsme se rozcvičili a poté jsme si zahráli týmové hry. Pak děti trénovaly překážky.

Schůzka 6. 10. 2022

Na dnešní trénink oddílu dorazili: Bambulák, Belka, Eliška, Lili, Natálka, Sasanka, Šampon, Tůt, Vážka, Jana a Světluška. Schůzka byla společná s Obstacle killer Adults. Nejprve jsme se rozcvičili a poté jsme trénovali překážky vč. nových překážek – flying crayons a římsa. Adults měly posilovací cvičení.

Schůzka 29. 9. 2022

Na dnešní trénink oddílu dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Eliška, Lili, Sasanka, Šampon a Vážka. Nejprve jsme se rozcvičili a poté jsme si zahráli OCR hru na týmy. Poté jsme trénovali novou překážku wheels a náročnější překážky.

Schůzka 22. 9. 2022

Na dnešní trénink oddílu dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Eliška, Lili, Sasanka, Šampon, Špion a Vážka. Nejprve jsme se rozcvičili a poté jsme se vrhli na trénink překážek a kluci vymysleli nvou překážku – Crazy frogs 🙂

Schůzka 15. 9. 2022

Na druhý trénink oddílu dorazili: Bambulák, Eliška, Lili, Sasanka, Tůt a Vážka. Nejprve jsme se rozcvičili a poté jsme se vrhli na trénink překážek, okořeněný jedním combem.

Schůzka 8. 9. 2022

Na první trénink oddílu dorazili: Belka, Bobeš, Eliška, Lili, Sasanka, Šampon, Tůt a Vážka. Nejprve jsme se rozcvičili a dali si pár zahřívacích cviků. Poté jsme se vrhli na trénink překážek.