Menu Zavřeno

Obstacle killer Kids 2022/2023

Základní informace o oddíle ve školním roce 2022/2023

Oddíl zaměřený na posilování, crossfit cvičení, běh, trénink překonávání OCR překážek a celkovou přípravu dětí na OCR závody.

Děti 1. – 4. třída

Schůzky probíhají v úterý od 17:00 do 18:00

v tělocvičně nebo na zahradě na adrese Vltavská 751, Libčice

Cena: 800 Kč/pololetí

Minimální počet dětí 4, maximální počet dětí 16

Volná kapacita: 2/16

Přihláška: Obstacle killer kids 2022-2023

Na oddíl dochází: Elza, Tarzan, Opička, Viky, Áďa, Terezka, Lvice, Šklebák, Hopsálek, Skřítek, Fujík, Rejže, Kristýnka, Jáchym,

Fotky ze schůzek oddílu Obstacle killer Kids naleznete zde

Oddílová fotokronika 2022/2023

Schůzka 13. 6. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Jáchym, Kristýnka, Opička a Terezka. Dnes byla poslední schůzka oddílu ve školním roce 2022/2023. Nejprve jsme si zatrénovali na zahradě a poté jsme se přsunuli na Vltavu, kde jsme trénovali vodní překážky a dětem ani nevadilo, že pršelo.

Schůzka 6. 6. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Fujík, Lvice, Sasanka, Terezka, Viky a Vlak. Dnes byla společná schůzka Kids a jr. pro ty, co nejeli na školu v přírodě. Po rozcvičce si děti zahrály běhací hru a poté jsme trénovali překážky na zahradě.

Schůzka 30. 5. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Fujík, Hopsálek, Jáchym, Lvice, Opička, Rejže, Sonic, Šklebák, Tarzan, Terezka a Viky. Dnes měly děti poslední závod Ninja Warrior a večerní superfinále. Více informací naleznete zde.

Schůzka 23. 5. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Fujík, Hopsálek, Jáchym, Kristýnka, Lvice, Opička, Rejže, Skřítek, Sonic, Šklebák, Tarzan, Terezka a Viky. Dnes měly děti čtvrtý závod Ninja Warrior. Více informací naleznete zde.

Schůzka 16. 5. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Fujík, Hopsálek, Jáchym, Kristýnka, Opička, Skřítek, Sonic, Šklebák, Tarzan a Viky. Dnes měly děti třetí závod Ninja Warrior. Více informací naleznete zde.

Schůzka 9. 5. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Fujík, Hopsálek, Jáchym, Kristýnka, Opička, Skřítek, Sonic, Šklebák, Tarzan a Viky. Dnes měly děti druhý závod Ninja Warrior. Více informací naleznete zde.

Schůzka 2. 5. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Fujík, Hopsálek, Kristýnka, Lvice, Opička, Rejže, Skřítek, Sonic, Šklebák, Tarzan, Terezka a Viky. Dnes měly děti první závod Ninja Warrior. Více informací naleznete zde.

Schůzka 25. 4. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Lvice, Opička, Šklebák, Tarzan, Terezka a Viky. Dnes jsme po rozcvičce trénovali méně všední překážky na závody Ninja Warrior. Nakonec si otužilí dobrovolníci dali bazének.

Schůzka 18. 4. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Jáchym, Elza, Kristýnka, Opička, Rejže, Terezka a Viky. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na závod Floor is Lava a nechyběla ani ledová voda, kterou děti zvládly zdolat 🥶💪

Schůzka 11. 4. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Jáchym, Elza, Fujík, Kristýnka, Opička, Rejže, Terezka a Viky. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na zahradě a nechyběla ani ledová voda, kterou děti zvládly zdolat 🥶💪

Schůzka 4. 4. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Jáchym, Kristýnka, Opička, Rejže, Šklebák, Terezka a Viky. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilování zaměřené na core a ABS. Poté jsme plnili modrého bobříka síly, který zvládli splnit Áďa, Kristýnka, Opička a Terezka. Nakonec jsme si zahráli pár silových her.

Schůzka 28. 3. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Lvice, Opička, Ríša, Šklebák, Tarzan, Terezka a Viky. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací běh a cvičení zaměřené na core a ABS. Poté děti trénovaly na opičí dráze.

Schůzka 21. 3. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Lvice, Opička, Ríša, Šklebák, Tarzan, Terezka a Viky. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky v našem OCR tréninkovém centru.

Schůzka 14. 3. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Fujík, Kristýnka, Lvice, Opička, Ríša, Tarzan, Terezka a Viky. Dnes jsme se po rozcvičce zahráli mrazíka, několik forem honěné, dále jsme dělali beep test na rychlost. Nechybělo posilování břicha a nohou.

Schůzka 7. 3. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Fujík, Jáchym, Kristýnka, Lvice, Opička, Ríša, Šklebák, Tarzan, Terezka a Viky. Dnes jsme se po rozcvičce proběhli na náplavce, kde si děti udělaly memory test a po návratu na zahradu je čekal memory check. Poté jsme trénovali překážky.

Schůzka 28. 2. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Fujík, Kristýnka, Lvice, Opička, Ríša, Šklebák, Tarzan, Terezka a Viky. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací cvičení a poté jsme hráli silové hry ve družstvech a nakonec jsme si dali vybiku.

Schůzka 21. 2. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Hopsálek, Lvice, Opička, Ríša, Skřítek, Šklebák, Tarzan a Viky. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací cvičení a poté jsme si vrhli na trénink překážek na sobotní závod.

Schůzka 7. 2. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Hopsálek, Lvice, Opička, Ríša, Šklebák, Tarzan, Terezka a Viky. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací běh a poté se děti vrhly na trénink překážek jak balančních, tak silových.

Schůzka 31. 1. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Elza, Fujík, Opička, Skřítek, Tarzan, Terezka a Šklebák. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací běh, pár posilovacích cvičení a běhací hry v družstvech.

Schůzka 24. 1. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Fujík, Opička, Skřítek, Tarzan, Terezka, Šklebák a Viky. Dnes jsme si po rozcvičce dali zvířecí honěnou, poté běh se cviky. Pak jsme si zahráli vybíjenou a schůzku ukončili posilovacím cvičením ve dvojicích.

Schůzka 17. 1. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Erik, Hopsálek, Lvice, Opička, Skřítek, Tarzan, Terezka, Šklebák a Viky. Dnes jsme si po rozcvičce dali trénink překážek na závod OPEN.

Schůzka 10. 1. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Erik, Lvice, Opička, Skřítek, Tarzan, Terezka, Šklebák, Viky a Vítek. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací běh v tělocvičně a poté jsme se vrhnuli na trénink překážek formou challenge floor is lava. Nejrychlejší byla Áďa s časem 01:01,20, druhý byl Opička s časem 01:04,01 a třetí byla Terezka s časem 01:12,62.

Schůzka 3. 1. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Opička, Tarzan, Terezka, Šklebák, Viky a Vítek. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací běh k elektrárně a zpět.

Schůzka 31. 12. 2022

Na speciální společnou schůzku s obstaclem junior a otužilými delfíny přišli: Elza, Lvice, Opička, Skřítek, Vlak, Zdenda a Žužla. Schůzku jsme zahájili rozcvičkou a poté jsme se vrhli na trénink na překážkách. Na konci schůzky si děti zajezdily na vodní skluzavce a poté jsme se přsunuli do tělocvičny, kde jsme si zahráli vybiku. Nakonec jsme si dali novoroční přípitek.

Schůzka 20. 12. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Lvice, Opička, Píďa, Viky, Tarzan a Terezka. Dnes jsme si po rozcvičce dali plank challenge a zvířecí honěnou. Poté jsme trénovali překážky zaměřené především na ruce.

Schůzka 13. 12. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Píďa, Rozárka, Viky, Vítek a Tarzan. Dnes jsme si po rozcvičce dali dřepy a poté jsme se vrhli na trénování překážek zaměřených především na nohy. Poté děti plnily opičí dráhu.

Schůzka 6. 12. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Opička, Píďa, Rozárka, Viky, Tarzan a Terezka. Dnes jsme si po rozcvičce dali zvířecí honěnou následovanou turnajem družstev. Poté děti navštívil Mikuláš, čert a anděl a děti dostali za předvedení cviků sladkou odměnu, nakonec jsme si dali posilovací kruháč.

Schůzka 29. 11. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Opička, Viky, Tarzan a Terezka. Dnes jsme si po rozcvičce dali nácvik překážek na zahradě.

Schůzka 22. 11. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Opička, Píďa, Rozárka, Viky, Tarzan a Terezka. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací běh kruháč a opičí dráhu.

Schůzka 15. 11. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Opička, Píďa, Rozárka, Viky, Tarzan a Terezka. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací běh, který jsme spojili s několika běhacími hrami u elektrárny.

Schůzka 8. 11. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Opička, Píďa, Rozárka, Viky, Tarzan a Terezka. Dnes jsme byli v našem tréninkovém centru a po rozcvičce jsme se vrhli na tréninkový závod FLOOR IS LAVA, který děti zvládly perfektně.

Schůzka 1. 11. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Kiwi, Opička, Rozárka, Viky, Tarzan a Terezka. Dnes jsme byli v našem tréninkovém centru a po rozcvičce jsme se vrhli na trénink překážek, z nichž tři byly pro děti nové.

Schůzka 18. 10. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Opička a Terezka. Dnes děti absolvovali opravdu drsný trénink venku. Déšť, voda, bláto a zima, to jsou podmínky, se kterými se mohou setkat na zimních závodech a tak jsme pojali i dnešní trénink. Nakonec se děti umyly studenou sprchou 🙂

Schůzka 11. 10. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Kiwi, Opička, Píďa, Terezka, Viky a Tarzan. Schůzku jsme zahájili rozcvičkou a štafetami. Poté jsme trénovali překážky v našem tréninkovém centru.

Schůzka 4. 10. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Kiwi, Opička, Píďa, Rozárka, Terezka, Viky a Tarzan. Schůzku jsme zahájili rozcvičkou a posilovacím cvičením. Poté jsme trénovali překážky v našem tréninkovém centru.

Schůzka 27. 9. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Kiwi, Opička, Rozárka, Terezka, Viky a Tarzan. Schůzku jsme zahájili rozcvičkou a poté jsme si dali výzvu ve visu, kterou vyhrál Denis. Poté děti hráli OCR hru, jejímž cílem bylo vysbírat co nejrychleji kužely své barvy skrz překážky. Nakonec děti trénovaly překážky vč. novinky Wheels.

Schůzka 20. 9. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Kiwi, Opička, Terezka, Viky a Tarzan. Schůzku jsme zahájili rozcvičkou a poté jsme si zahráli štafety. Poté následoval první kruhový trénink s 18ti cviky. Po kruháči jsme si zahráli hru na postřech a schůzku ukončili druhým kruhovým tréninkem.

Schůzka 13. 9. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Áďa, Elza, Kiwi, Opička, Píďa, Rozárka, Terezka, Viky a Tarzan. Schůzku jsme strávili na náplavce, částečně ve Vltavě, kde děti trénovali vodní překážky – plavání, paddleboard, canoeing a bodyboard a na louce, kde trénovali chůdy, novou překážku hopper a další.

Schůzka 6. 9. 2022

Na první schůzku ve školním roce 2022/2023 přišli: Áďa, Elza, Kiwi, Opička, Viky a Tarzan. Na začátku schůzky jsme si řekli něco o tom, co to je OCR a dali jsme si rozcvičku. Poté si děti zahrály hru na rozehřátí a pak jsme se vrhli na trénink na překážkách. Dětem nevadil ani déšť, který nám dnešní trénink zpestřil.