Menu Zavřeno

Obstacle killer jr. 2022/2023

Základní informace o oddíle ve školním roce 2022/2023

Oddíl zaměřený na posilování, crossfit cvičení, běh, trénink překonávání OCR překážek a celkovou přípravu dětí na OCR závody.

Děti 5. – 7. třída

Schůzky probíhají v úterý od 18:30 do 19:30

v tělocvičně nebo na zahradě na adrese Vltavská 751, Libčice

Cena: 800 Kč/pololetí

Minimální počet dětí 4, maximální počet dětí 10

Volná kapacita: naplněno!

Přihláška: Obstacle killer jr 2022-2023

Na oddíl dochází: Timtim, Vlak, Rachejtle, Mimoň, Houbička, Rybyčka, Lerik, Žužla, Králík, Patrik, Sasanka (praktikantka)

Fotky ze schůzek oddílu Obstacle killer jr. naleznete zde

Oddílová fotokronika 2022/2023

Schůzka 13. 6. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Houbička, Lerik, Patrik, Rachejtle, Rybyčka, Vlak a Žužla. Dnes na děti čekala poslední schůzka v tomto školním roce a proběhla na Vltavě, kde děti trénovaly vodní překážky.

Schůzka 30. 5. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Eliška, Houbička, Lerik, Lili, Mimoň, Patrik, Rachejtle, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Dnes na děti čekal poslední závod Ninja Warrior a večerní superfinále. Více informací naleznete zde.

Schůzka 23. 5. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Belka, Eliška, Houbička, Lerik, Lili, Mimoň, Patrik, Rachejtle, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Dnes na děti čekal čtvrtý závod Ninja Warrior. Více informací naleznete zde.

Schůzka 16. 5. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Belka, Eliška, Houbička, Lerik, Lili, Mimoň, Patrik, Rybyčka, Vážka, Vlak a Žužla. Dnes na děti čekal třetí závod Ninja Warrior. Více informací naleznete zde.

Schůzka 9. 5. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Eliška, Houbička, Lili, Mimoň, Patrik, Rybyčka, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Dnes na děti čekal druhý závod Ninja Warrior. Více informací naleznete zde.

Schůzka 2. 5. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Eliška, Houbička, Lerik, Lili, Mimoň, Patrik, Rybyčka, Vážka, Vlak a Žužla. Dnes na děti čekal první závod Ninja Warrior. Více informací naleznete zde.

Schůzka 25. 4. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Houbička, Lerik, Mimoň, Patrik, Rachejtle, Rybyčka, Sasanka, Vlak a Žužla. Dnes jsme po rozcvičce trénovali méně všední překážky na závody Ninja Warrior. Otužilí dobrovolníci si nakonec dali bazének.

Schůzka 18. 4. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Houbička, Lerik, Mimoň, Patrik, Rachejtle, Rybyčka, Sasanka, Vlak a Žužla. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na závod Floor is Lava 💪🥶

Schůzka 11. 4. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Houbička, Lerik, Patrik, Sasanka a Žužla. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky na zahradě a už nechyběla ani ledová voda 💪🥶

Schůzka 4. 4. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Houbička, Lerik, Mimoň, Rachejtle, Sasanka, Vážka, Vlak a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilování zaměřené na core a ABS. Poté jsme plnili modrého bobříka síly, který zvládli splnit Áďa, Kristýnka, Opička a Terezka. Nakonec jsme si zahráli pár silových her.

Schůzka 28. 3. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Houbička, Mimoň, Rachejtle, Sasanka, Timtim, Vlak a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací běh a cvičení na core a ABS. Poté děti trénovaly na opičí dráze.

Schůzka 21. 3. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Houbička, Lerik, Mimoň, Rachejtle, Sasanka, Timtim, Vlak a Žužla. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky v našem OCR tréninkovém centru.

Schůzka 14. 3. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Houbička, Lerik, Limetka, Mimoň, Rachejtle, Rybyčka, Sasanka, Timtim a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce zahráli mrazíka, několik variant honěné, posilovali jsme břicho a nohy.

Schůzka 7. 3. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Houbička, Lerik, Limetka, Mimoň, Rybyčka, Sasanka a Žužla. Dnes jsme se po rozcvičce proběhli po náplavce, kde děti čekala překážka memory test, po návratu na zahradu děti dělaly memory check a poté jsme se věnovali tréninku na překážkách.

Schůzka 28. 2. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Králík, Lerik, Limetka, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Timtim, Vážka, Vlak, Zdenda a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací cvičení a poté jsme si dali posilovací hry ve družstvech, nakonec jsme si zahráli vybíjenou.

Schůzka 21. 2. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Králík, Lerik, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Timtim, Vážka, Vlak, Zdenda a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce dali dvacítku a poté jsme se vrhli na trénink překážek na sobotní závod.

Schůzka 7. 2. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Králík, Limetka, Mimoň, Rybyčka, Sasanka, Timtim, Vlak, Zdenda a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací běh a poté se děti vrhly na trénink překážek obratnostních i silových.

Schůzka 31. 1. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Lerik, Limetka, Mimoň, Rachejtle, Rybyčka, Sasanka a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací běh a poté se děti rozdělily na dva týmy a hrály běhací hry.

Schůzka 24. 1. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Králík, Lerik, Mimoň, Rachejtle, Rybyčka, Vlak, Zdenda a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce dali zvířecí honěnou, dále posilovací běh a vybiku. Schůzku jsme ukončili posilováním ve dvojicích.

Schůzka 17. 1. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Limetka, Lerik, Rachejtle, Rybyčka, Vážka, Vlak, Zdenda a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce dali trénink překážek na závod OPEN.

Schůzka 10. 1. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Limetka, Mimoň, Rachejtle, Rybyčka, Timtim, Vážka, Vlak a Zdenda. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací běh v tělocvičně a poté jsme se vrhli na trénink překážek formou challenge floor is lava. Challenge vyhrál Rachejtle s časem 01:01,34, druhý byl Mimoň s časem 01:22,41 a třetí Vlak s časem 01:43,76.

Schůzka 3. 1. 2023

Na dnešní schůzku přišli: Králík, Lerik, Limetka, Mimoň, Rachejtle, Rybyčka, Timtim, Vážka, Vlak, Zdenda a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací běh k elektrárně a zpět.

Schůzka 20. 12. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Lerik, Mimoň, Rybyčka a Vlak. Dnes jsme si po rozcvičce dali plank challenge a zvířecí honěnou. Poté jsme trénovali kupu překážek zaměřených především na ruce.

Schůzka 13. 12. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Lerik, Rachejtle, Rybyčka a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce dali dřepy, následované tréninkem překážek zaměřených na nohy. Nakonec děti plnily opičí dráhu.

Schůzka 6. 12. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Lerik, Limetka, Mimoň, Rachejtle, Timtim, Vlak, Zdenda a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce dali zvířecí honěnou následovanou turnajem družstev. Poté děti navštívil Mikuláš, čert a anděl a děti dostali za předvedení cviků sladkou odměnu, nakonec jsme si dali posilovací kruháč.

Schůzka 29. 11. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Králík, Lerik, Limetka, Mimoň, Vlak a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce dali nácvik překážek na zahradě.

Schůzka 22. 11. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Králík, Lerik, Limetka, Mimoň, Rybyčka, Timtim a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací kruháč a opičí dráhu.

Schůzka 15. 11. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Lerik, Limetka, Mimoň, Vlak a Žužla. Dnes jsme si po rozcvičce dali posilovací běh s běhacími hrami u elektrárny.

Schůzka 8. 11. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Lerik, Limetka, Mimoň, Rachejtle, Timtim, Vlak, Zdenda a Žužla. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky formou FLOOR IS LAVA a klukům to šlo velmi dobře.

Schůzka 1. 11. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Lerik, Limetka, Rachejtle, Vlak, Zdenda a Žužla. Dnes jsme trénovali překážky na zahradě za tmy. Děti čekal také trénink tří nových překážek.

Schůzka 18. 10. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Lerik, Mimoň, Timtim, Vlak a Žužla. Dnešní trénink byl pro nejdrsnější z drsných 🙂 Podmínky: tma, voda, bláto, zima – prostě ta nejhorší kombinace, která je může potkat na závodech. A kluci si s tím poradili se ctí. Zablácení o mokří trénovali naplno. Nakonec jsme si dali malý závod, který vyhrál Vlak, druhý byl Mimoň a třetí Lerik.

Schůzka 11. 10. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Lerik, Mimoň, Timtim, Vlak, Zdenda a Žužla. Schůzku jsme zahájili rozcvičkou a poté štafetami. Dále jsme trénovali překážky v našem tréninkovém centru.

Schůzka 4. 10. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Lerik, Mimoň, Rachejtle, Rybička, Timtim, Vlak, Zdenda a Žužla. Schůzku jsme zahájili rozcvičkou a poté posilovacím cvičením. Dále jsme trénovali překážky v našem tréninkovém centru.

Schůzka 27. 9. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Králík, Lerik, Mimoň, Rachejtle, Vlak, Zdenda a Žužla. Schůzku jsme zahájili rozcvičkou a poté kluci plnili challenge – vis, kterou vyhrál Mimoň. Následovala hra ve sbírání kuželů skrze překážky a nakonec kluci trénovali překážky vč. novinky Wheels.

Schůzka 20. 9. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Králík, Lerik, Rachejtle, Rybička, Timtim, Vlak a Žužla. Schůzku jsme zahájili rozcvičkou a poté jsme si zahráli štafety. Poté následoval první kruhový trénink s 18ti cviky. Po kruháči jsme si zahráli hru na postřech a schůzku ukončili druhým kruhovým tréninkem.

Schůzka 13. 9. 2022

Na dnešní schůzku přišli: Králík, Lerik, Mimoň, Rachejtle, Rybička, Timtim, Vlak a Zdenda. Schůzku jsme strávili na náplavce, částečně ve Vltavě, kde děti trénovali vodní překážky – plavání, paddleboard, canoeing a bodyboard a na louce, kde trénovali chůdy, novou překážku hopper a další.

Schůzka 6. 9. 2022

Na první schůzku ve školním roce 2022/2023 přišli: Lerik, Mimoň, Rachejtle, Robot, Rybička, Timtim, Vlak, Zdenda a Žužla. Schůzku jsme zahájili rozcvičkou a poté jsme si dali pár cviků na posílení. Poté jsme se vrhli na trénink na překážkách.