Menu Zavřeno

Otužilí delfíni 2022/2023

Základní informace o oddíle ve školním roce 2022/2023

Oddíl je zaměřený na otužování vzduchem, vodou, sněhem, otužovací OCR tréninky, otužovací hry, challenge a výlety.

Děti 2. – 8. třída

Schůzky probíhají nepravidelně v pátek od 14:30 hodin

sraz na zahradě na adrese Vltavská 751, Libčice

Cena: 0 Kč – děti platí případné výlety a akce

Přihláška: Otužilí delfíni 2022-2023

Minimální počet dětí 2, maximální počet dětí 8

Volná kapacita: naplněno!

Na oddíl dochází: Pila, Vážka, Vlak, Mimoň, Skřítek, Opička, Hopsálek, Adam

Nejbližší otužovací akce:

Oddíl ve školním roce 2022/2023 skončil. Těšíme se na další otužování od září ve školním roce 2023/2024

Fotky ze schůzek oddílu Otužilí delfíni naleznete zde

Oddílová fotokronika 2022/2023

Otužování 9. 6. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Adam, Hopsálek a Vlak. Původně plánovaný průběh poslední schůzky v tomto školním roce nám trochu narušil déšť. Nejprve se přesunuli do tělocvičny, kde jsme si dali krátké cvičení a vybiku. Poté jsme se přesunuli na zahradu, kde jsme trénovali překážky. Po tréninku si kluci dali bazének a skončili jsme vodní bitvou.

Otužování 2. 6. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Rachejtle, Opička, Sasanka a Vlak. Dnes jsme si dali otužovací rozcvičku a trénovali jsme překážky na závod Beast, nechybělo ani otužení vodou v bazénku. Sasanka a Rachejtle si udělali náhradní závod za Ninju, který pro ně připravili Opička s Vlakem, aby si mohli doplnit chybějící dílky.

Otužování 26. 5. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Adam, Hopsálek, Opička, Vážka a Vlak. Dnes jsme si dali otužovací rozcvičku a trénovali jsme překážky na závod Ninja Warrior, nechybělo ani otužení vodou v bazénku. Děti si zároveň zkusily zaběhnout náhradní závod Ninja, i když jim žádný nechyběl.

Otužování 19. 5. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Hopsálek, Skřítek a Vlak. Dnes jsme si dali otužovací rozcvičku a trénovali jsme překážky na závod Ninja Warrior, nechybělo ani otužení vodou v bazénku.

Otužování 12. 5. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Adam, Hopsálek, Opička, Skřítek a Vlak. Dnes jsme si dali otužovací rozcvičku, proběhli jsme se a pokračovali jsme tréninkem na závod Ninja Warrior a Trail, nechybělo ani otužení vodou v bazénku – voda už byla teplá, tak se z něj dětem ani nechtělo.

Otužování 28. 4. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Hopsálek, Opička, Skřítek a Vlak. Dnes jsme si dali otužovací rozcvičku a trénink na závod Ninja Warrior, nechybělo ani otužení vodou v bazénku.

Otužování 21. 4. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Opička, Skřítek a Vlak. Dnes jsme si dali otužovací rozcvičku a trénink na závod Floor is lava, kluci si dali 2x bazének a několikrát vodní skluzavku. Nakonec jsme si zahráli vybiku.

Otužování 14. 4. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Erik, Opička a Vlak. Dnes jsme si dali otužovací rozcvičku a cvičení v dešti. Poté jsme se zahřáli vybikou a vyrazili jsme do kryokomory do Prahy 🥶👍

Otužování 31. 3. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Hopsálek, Mimoň, Opička, Skřítek, Vážka a Vlak. Dnes jsme po rozcvičce trénovali překážky a dali jsme si otužení vodou v bazénku. Poté jsme slavili narozeniny Vlaka a Vážky a nakonec jsme si zahráli vybíjenou.

Otužování 24. 3. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Erik, Filip, Hopsálek, Opička, Pila, Skřítek, Vážka a Vlak. Dnes jsme měli Velikonoční závod otužilých delfínů, výsledky naleznete zde.

Otužování 17. 3. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Opička, Pila, Skřítek, Vážka a Vlak. Dnes jsme se vydali na atletický ovál do Kralup. Nejprve jsme si udělali rozcvičku a poté jsme se vrhli na workout, při kterém jsme ručkovali a dělali zátěžové cviky. Poté jsme si zaběhli 3 km a 0,5 km naboso. Nakonec jsme si dali saunu s ochlazováním v bazénu.

Otužování 10. 3. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Hopsálek, Opička a Skřítek. Otužování jsme zahájili rozcvičkou a poté jsme se vrhli na trénink překážek, akorát nám to vyšlo mezi dva deště. Následovala hadice se studenou vodou a vybika na zahřátí.

Otužování 3. 3. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Hopsálek, Opička, Skřítek a Vlak. Otužování jsme zahájili rozcvičkou a poté jsme se vrhli na trénink překážek, tentokrát několika nových. Sluníčko svítilo, občas fouklo, ve stínu +3°C. Po tréninku jsme si dali otužení vodou a na zahřátí vybíjenou.

Otužování 24. 2. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Opička a Vlak. Otužování jsme zahájili rozcvičkou a poté jsme si dali otužovací OCR trénink překážek na sobotní závod, otužení kyblíkem vody a nakonec vybiku.

Otužování 10. 2. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Opička, Skřítek, Vítek a Vlak. Otužování jsme zahájili rozcvičkou a poté jsme si dali otužovací OCR trénink překážek, otužení kyblíkem vody a nakonec vybiku.

Otužování 27. 1. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Hopsálek, Opička, Skřítek a Vlak. Otužování jsme zahájili rozcvičkou a poté jsme si dali otužovací cvičení, trénink překážek, otužení kyblíkem vody a nakonec vybiku.

Otužování 20. 1. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Hopsálek, Opička, Skřítek a Vlak. Otužování jsme zahájili rozcvičkou a poté jsme si dali otužovací OCR trénink překážek na závod OPEN, poté otužení vodou a nakonec vybiku.

Otužování 13. 1. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Opička, Pila, Skřítek, Vážka a Vlak. Otužování jsme zahájili rozcvičkou a poté jsme si dali otužovací OCR trénink překážek na závod 21. 1., poté otužení vodou a nakonec vybiku.

Otužování 6. 1. 2023

Na dnešní otužování dorazili: Mimoň, Opička, Skřítek, Timtim, Vítek a Vlak. Otužování jsme zahájili rozcvičkou a poté jsme si dali otužovací OCR trénink zakončený otužením vodou z kyblíku.

Otužování 31. 12. 2022

Na dnešní silvestrovské otužování dorazili: Elza, Lvice, Opička a Vlak. Otužování jsme zahájili rozcvičkou a zahřívacími cviky. Poté jsme se vydali v Vltavě, kde jsme se otužili. Vzduch +16°C, voda +6,3°C 😀💪👏

Otužování 23. 12. 2022

Na dnešní otužování dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Pila a Vážka. Dnes jsme měli speciální předvánoční otužování. Začali jsme rozcvičkou, po ní jsme si dali ležení na sněhu. Poté jsme si dali koulovačku.

Po koulovačce následoval otužovací OCR závod s dvaceti překážkami. Závod dopadl následovně: 1. Vážka, 2. Mimoň, 3. Opička, 4. Erik a 5. Pila. Všichni byli skvělí a závod s plazením ve sněhu se všem moc povedl.

Po závodě jsme se vydali do kryokomory v Gymstory a nakonec jsme si zacvičili v gymu a užili jsme si nejdelší indoorovou ninja dráhu v ČR.

Otužování 9. 12. 2022

Na dnešní otužování dorazili: Opička, Skřítek a Vítek. Dnes jsme otužování začali rozcvičkou, zahřáli jsme se běhací hrou a poté jsme si dali work-out zaměřený na kardio cviky. Nakonec jsme si dali kyblík vody 💪🏃‍♂️🥶

Otužování 2. 12. 2022

Na dnešní otužování dorazili: Mimoň a Opička. Dnes jsme otužování začali rozcvičkou, zahřáli jsme se běháním a dali si otužovací work-out. Poté jsme trénovali na překážkách. Nakonec jsme si dali ice bucket challenge na podporu projektu #nebudsrab Společnosti pro ranou péči, která pomáhá rodinám s dětmi s postižením. Více informací o projektu naleznete na www.nebudsrab.cz

Otužování 25. 11. 2022

Na dnešní otužování dorazili: Opička, Pila a Vlak. Dnes jsme otužování začali rozcvičkou, zahřáli jsme se běháním a trénovali na překážkách. Poté jsme si dali relax v parní sauně a nakonec se ochladili kyblíkem studené vody.

Otužování 11. 11. 2022

Na dnešní otužování dorazili: Mimoň, Opička, Skřítek, Vítek a Vlak. Dnes jsme otužování začali rozcvičkou, zahřáli jsme se běháním a trénovali na překážkách. Poté jsme si ještě dali otužovací studenou sprchu.

Otužování 4. 11. 2022

Na dnešní otužování dorazili: Denis, Tadeáš, Víťa a Vlak. Dnes nám počasí moc nepřálo, tak jsme byli v tělocvičně. Tam jsme se dali rozcvičku, zahřáli jsme se běháním prokládaným cviky a užili jsme si opičí dráhu. Poté jsme si ještě zahráli vybíjenou a šli jsme ven si dát ice bucket challenge 🙂

Otužování 21. 10. 2022

Na dnešní otužování dorazili: Denis, Mimoň, Pila, Tadeáš, Timtim, Víťa a Vlak. Nejprve jsme si dali otužovací rozcvičku a poté jsme si dali otužovací OCR trénink překážek – kluci otestovali tři nové překážky. Poté jsme si dali studenou sprchu a vyrazili do Prahy do kryokomory, kde nás čekalo otužení mrazem -120°C a cvičení.

Otužování 14. 10. 2022

Na dnešní otužování dorazili: Denis, Vážka a Vlak. Nejprve jsme si dali otužovací rozcvičku a poté jsme si dali otužovací OCR trénink překážek. Poté jsme se vydali k Vltavě, kde nás čekala otužovací koupačka. Dětem se domů moc nechtělo, tak jsme po návratu z Vltavy ještě trénovali na překážkách.

Otužování 30. 9. 2022

Na dnešní otužování dorazili: Mimoň, Pila, Vážka, Vítek a Vlak. Nejprve jsme si dali otužovací rozcvičku a poté jsme si dali otužovací OCR trénink překážek – děti otestovali 2 nové překážky, které jsme vymysleli. Poté jsme se vydali k Vltavě, kde nás čekala otužovací koupačka. Počasí perfektní, sluničko a 14°C, voda ještě lepší 16,7°C. S Vážkou jsme si i zaplavali.

Otužování 23. 9. 2022

Na dnešní otužování dorazili: Denis, Mimoň, Pila, Tadeáš, Timtim a Vítek. Nejprve jsme si dali otužovací rozcvičku a poté jsme si dali otužovací OCR trénink překážek – děti otestovali několik nových překážek, které jsme vymysleli. Poté následovala vodní bitva a nakonec kyblík vody.

Otužování 16. 9. 2022

Na dnešní otužování dorazili: Mimoň, Pila, Tadeáš, Vážka, Vítek a Vlak. Nejprve jsme si dali otužovací rozcvičku a poté jsme si dali otužovací OCR trénink překážek. Pak jsme si dali ještě otužení vodou zábavnou formou – zahráli jsme si vodní hru. Ač to dopoledne nevypadalo, nakonec nám počasí přálo a sluníčko svítilo.

Otužování 9. 9. 2022

Na dnešní otužování přišli: Mimoň, Pila, Tadeáš, Timtim, Vážka a Vlak. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté jsme si dali otužovací OCR trénink na překážkách, který byl spojený s otužováním vodou díky vodním překážkám.

Otužování 2. 9. 2022

První otužování v novém školním roce jsme strávili u nás na zahradě. Nejprve jsme si dali otužovací OCR trénink a poté otužení zábavnou formou vodou – vodní bitvou. Otužovat se dnes přišla Vážka s Pilou.