Menu Zavřeno

Winter Kids Race 2021

První závod série Lagunino Kids OCR Race v sezóně 2021.

Na děti čeká trať o délce 2+ km a 23 překážek 🙂

Termín: neděle, ale která se teprve uvidí, jakmile nám to vládní omezení dovolí

Místo: Libčice nad Vltavou (zahrada klubovny Vltavská 751 a náplavka)

Kapacita závodu: 20 dětí

Aktuálně volná kapacita: 1/20

Jak dítě přihlásit: mailem na roman@lagunino.cz nebo SMSskou na číslo 605 757 026 (zaslat jméno a příjmení závodníka, rok narození a informaci, že dítě přihlašujete na Winter Kids Lagunino OCR Race 2021)

Registrační poplatek: 300 Kč (v registračním poplatku je zahrnuta medaile pro každého závodníka, který dokončí závod; drobné občerstvení v cíli; ceny pro první 3 v kategoriích). Platbu registračního poplatku bude možné provést bezhotovostně, nebo na místě v hotovosti. Doporučujeme platbu provést bezhotovostně. Přihlášením dítěte na závod je platba registračního poplatku závazná.

Co s sebou: sportovní oblečení a obuv, svaly, odvahu, rychlost, zákonným zástupcem podepsaný reverz, startovné (nebylo-li zaplaceno dříve)

Co doporučujeme, abyste dětem zajistili: úrazové pojištění

Doprava: s ohledem na omezenou kapacitu parkování doporučujeme přijít pěšky; parkování v okolí jsou na soukromých pozemcích

Oblečení a obuv: oblečení a obuv dítěte přizpůsobte prosím aktuálnímu počasí a charakteru závodu (děti se hodně zahřejí samotným závodem, budou se plazit po zemi atd.). Obecně na zimní závod doporučujeme: běžecká trailová obuv; kraťasy/funkční legíny; funkční triko – případně ve více vrstvách (dle teploty); fitness rukavice, které nekloužou; menší děti také čepice.

Kategorie

Kids I – děti ročníky 2010 – 2013

Kids II – děti ročníky 2007 – 2009

Junior – děti ročníky 2005 – 2006

Starty

Děti startují v rozestupech 2 minut.

Harmonogram závodu:

Registrace: nejpozději do 29. 12. 2020 nebo do naplnění kapacity

Prezentace na místě: nejméně 45 min před startem, na registraci a strat přicházejte pouze bránou do zahrady, objekt bude ze strany z ulice Vltavská uzamčen

Šatny, úschovna: děti budou mít k dispozici úschovnu v prostoru sklepa, kde se mohou případně také převlékat, či schovat před zimou (sklep je vytápěný)

Toalety: v prostoru registrace, startu a cíle je toaleta dostupná v objektu kluboven – vstup pouze v roušce a po vyzutí, na trati toalety nebudou zajištěny

Start kategorie KIDS I: 13:00

Vyhlášení kategorie KIDS I: bude upřesněno podle počtu přihlášených

Start kategorie KIDS II: bude upřesněno podle počtu přihlášených

Vyhlášení kategorie KIDS II: bude upřesněno podle počtu přihlášených

Start kategorie Junior: bude upřesněno podle počtu přihlášených

Vyhlášení kategorie Junior: bude upřesněno podle počtu přihlášených

Seznam překážek závodu a hendikepy (dle aktuálních podmínek se může změnit):

Boulder – 1 pokus, hendikep 10 x klik

Bigpneu – povinná bez hendikepu; Kids I – malá pneu 2x tam, 2x zpět; Kids II – velká pneu 1x tam a 1x zpět (rozhodčí může dítěti trochu pomoci); Junior – velká pneu 2x tam a 2x zpět

Klokan – povinná bez hendikepu

Laser – povinná bez hendikepu

Hula hop (Kids I 3 pokusy, Kids II a Junior 2 pokusy) – hendikep skákání snožmo

Balance – retry (možnost opakovat), hendikep 10 dřepů

Barel – povinná bez hendikepu

Spinner/Pull Ups – Kids II – 2 otočky kolovrátku, Junior – 4 otočky kolovrátku, Kids I – 2 přítahy – hendikep všichni rak pozadu

Cubes (Kids I – 5 kostek, Kids II a Junior všechny kostky) – povinná bez hendikepu

Sniper – střelba z NERFky na terče, je povoleno střílet ze stoje, pokleku, sedu, lehu, ústí NERFky musí být před čárou; KIDS I – střílí z 5 m, 4 rány, každá mimo = 5 dřepů; KIDS II – střílí z 6 m, každá mimo = 5 kliků; JUNIOR – střílí ze 7 m, každá mimo = 5 angličáků

Pneusnake – povinná bez hendikepu

Throw (Kids I 3 pokusy, Kids II a Junior 2 pokusy) – hendikep 5 kliků

Snake – povinná bez hendikepu

Hammer – povinná bez hendikepu

Footway – povinná bez hendikepu

Cylinder – retry, hendikep 15 dřepů

Bars – Kids I se sítí, Kids II a Junior bez sítě, 1 pokus, hendikep rak popředu

Pneupyramida (Kids I 2 pneumatiky, Kids II 3 pneumatiky, Junior 4 pneumatiky) – povinná bez hendikepu

Tunel – povinná bez hendikepu

Šplh – Kids I po nižší pásku, Kids II a Junior – po vyšší pásku; retry (možnost opakovat), hendikep 10 angličáků

Wall – povinná bez hendikepu

Autobus – retry (možnost opakovat), hendikep 10 kliků

Pipeline/žebřík – retry; kategorie Kids I a Kids II plní ručkovací žebřík, kategorie Junior plní Pipeline; hendikep 15 angličáků

Pravidla a popis překážek zde

Mapa tratě:

Hygienická opatření:

budou se odvíjet od aktuálně platných nařízení

Vstupní triage – budou-li to vládní nařízení vyžadovat, bude všem osobám před vstupem do prostoru registrace a startu (zahrada objektu) měřena tělesná teplota

Desinfekce – dítě si před startem vydesinfikuje ruce připravenou desinfekcí

Rozestupy – všichni účastníci akce by měli dodržovat rozestupy 2 m

Roušky – závodníci běží bez roušek (toto je pro nás důležitá podmínka, nebude-li moci býti aplikována, závod přesuneme na jiný termín), vstup do objektu (např. na toalety) pouze v roušce, dle aktuálně platných nařízení nemusí být venku rouška pokud se dodrží rozestup 2 m od ostatních (na závodě je každý za sebe, nikoliv jako skupina v rámci oddílů a kroužků)

Rodiče a fanoušci – osobní přítomnost rodičů a fanoušků je povolena v rozsahu, v jakém to umožňují obecně platná vládní nařízení, prosíme rodiče, aby nevstupovali do objektu kluboven a neshromažďovali se s dětmi v prostoru zahrady. Pokud chcete dítě podpořit, fotit, natáčet atp. najděte si dobré místo dle mapy; jsou úseky, kde budou děti plnit více překážek. Každopádně fotografie a video ze závodu budou dostupné v naší galerii a na youtube. Nemůžeme však garantovat, že bude mít dítě fotografii z každé překážky.

Seznam přihlášených:

Jméno a příjmení

Alžběta Hulínská

Timothy Buchanan

Matěj Orvan

Vojtěch Šulc

Matěj Kácha

Erik Kaválek

Albert Kubes

Jan Toth

Erik Janovský

Klaudie Janovská

Natálie Belyušová

Karel Weinfurtner

Marek Weinfurtner

Tomáš Paliulionis

Sára Kotálová

Adam Jarušek

Martin Kučera

Max Grybauskas

Anna Borová

Ročník

2006

2010

2006

2005

2011

2008

2010

2006

2009

2012

2007

2008

2009

2010

2008

2011

2007

2007

2006

Kategorie

Junior

Kids I

Junior

Junior

Kids I

Kids II

Kids I

Junior

Kids II

Kids I

Kids II

Kids II

Kids II

Kids I

Kids II

Kids I

Kids II

Kids II

Junior

Startovní číslo

J-01

KI-01

J-02

J-03

KI-02

KII-01

KI-03

J-04

KII-02

KI-04

KII-03

KII-04

KII-05

KI-05

KII-06

KI-06

KII-07

KII-08

J-05