Menu Zavřeno

Summer Lagunino OCR Race 2022

V sobotu 13. 8. proběhne sedmý závod série Lagunino OCR Race 2022.

Trať: 3+ km, 30+ obstacles

Kategorie:

Kids I – děti ročníky 2015 – 2012

Kids II – děti ročníky 2011 – 2010

Kids III – děti ročníky 2009 – 2007

Junior – mládež ročníky 2006 – 2004

Adults – dospělí ročníky 2003 a starší

Místo:

Stěžov, registrace, start a cíl na tábořišti – viz mapa

Co s sebou:

Sportovní obuv a oblečení (budou vodní překážky a bahno, tak doporučujeme plavky), čelovka, ručník, oblečení a obuv na převlečení, reverz

Cena:

kategorie Kids I, Kids II, Kids III a Junior – 350 Kč

kategorie Adults 550 Kč 

Cena je dotována z dotace města Libčice nad Vltavou.

V ceně startovného je účastnická medaile pro všechny, co závod dokončí; ponožky; občerstvení; odměny.

Sprchy, toalety, šatny:

Vše v prostoru táboříště – suché toalety, studená voda z potoka 🙂

Ubytování: na tábořišti je možnost přespat z pátku na sobotu – pod širákem, vlastní stan – pro závodníky a jejich doprovod zdarma, se snídaní a obědem v sobotu – za pomoc při hlídání na trati a stavbě a bourání trati, dovezení nějaké dobroty atp. 🙂

Starty:

Intervalové – Kids I, Kids II, Kids III a Junior startují po jednom, starty jsou řízeny rozhodčími na trati. Adults startují ve dvouminutových intervalech (bude ještě upřesněno podle překážek)

Časový harmonogram:

Start kategorie Kids I, Kids II a Kids III 13:00

Start kategorie Junior 15:00

Start kategorie Adults 16:30

Vyhlášení výsledků dětských kategorií 14:45

Vyhlášení výsledků kategorie Junior a Adults 17:45

Časy se mohou změnit v závislosti na počtu a výkonnosti závodníků.

Mapa závodu:

bude doplněno

Seznam překážek: (popis a pravidla naleznete zde)

Bude doplněno

Jak se přihlásit: mailem na roman@lagunino.cz (napište jméno, příjmení, rok narození)

Volná místa: naplněno!

Seznam přihlášených

Jméno

Roman

Martin

Jan

Matěj

Martin

Albert

Adam

Marek

Max

Nela

Richard

Kryštof

Erik

Šimon

Vladimír

Radka

Kateřina

Lukáš

Natálie

Filip

Vojtěch

Jiří

Matyáš

Karolína

Jiří

Příjmení

Kotlín

Klajbl

Toth

Orvan

Kučera

Kubes

Jarušek

Weinfurtner

Grybauskas

Jarušková

Malý

Benda

Janovský

Hrachovec

Čmelík

Čmelíková

Čmelíková

Čmelík

Beylušová

Jarušek

Šulc

Balcar

Belyuš

Belyušová

Aberle

Kategorie

Adults

Adults

Junior

Junior

Kids III

Kids II

Kids II

Kids III

Kids III

Kids I

Kids I

Adults

Kids III

Kids I

Adults

Adults

Kids III

Kids II

Kids III

Adults

Junior

Junior

Junior

Adults

Adults

Startovní číslo

Finanční podpora:

Město Libčice nad Vltavou