Menu Zavřeno

Sportovní oddíl 2021/2022

Základní informace o oddíle ve školním roce 2021/2022

Sportovní oddíl je zaměřený především na sport a pohyb, hraní netradičních her, jízdu na kole, plavání a míčové hry.

Schůzky probíhají ve čtvrtek od 17 hodin (konec je variabilní)

v klubovně na adrese Vltavská 751, Libčice

Cena: 800 Kč/pololetí

Minimální počet dětí 4, maximální počet dětí 10

Volná kapacita: 1/10

Na oddíl dochází: Lerik, Mimoň, Vlak, Oliver, Tom, Pirát, Kašpárek, Bobeš,

Fotky ze schůzek sportovního oddílu naleznete zde

Oddílová fotokronika 2021/2022

Schůzka 9. 6. 2022

Na dnešní poslední schůzku v tomto školním roce přišli Bobeš, Mimoň, Tom, Tůt a Vlak. Poslední schůzku jsme si užili na bowlingu v Roztokách a tentokrát nám to hodně šlo 🙂

Schůzka 26. 5. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Kašpárek, Lerik, Mimoň a Vlak. Dnes jsme vyrazili na kola. Nejprve jsme se zastavili na náplavce trochu si zaposilovat a pak jsme pokračovali do Dolan na houpačky.

Schůzka 19. 5. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Bobeš, Limetka, Mimoň, Tůt a Vlak. Dnes jsme vyrazili na bazén do Kralup, kde jsme pilovali plavání na triatlon, skákali do vody a učili se základy vodní záchrany. Připojili se k nám i některé děti z oddílu záchranářů.

Schůzka 12. 5. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Kašpárek, Lerik, Mimoň, Tom, Tůt a Vlak. Dnes jsme byli na beach hřišti, kde jsme si nejprve dali rozcvičku a poté jsme si zahráli přehazovanou.

Schůzka 5. 5. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Bobeš, Lerik, Mimoň, Tom a Vlak. Dnes jsme byli na zahradě, kde jsme se nejprve rozcvičili a poté jsme si zahráli několik her – HORSE challenge s míčem, házenou s medicinbaly a trojnožku.

Schůzka 28. 4. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Kašpárek, Lerik, Mimoň, Tom a Vlak. Dnes jsme byli na zahradě, kde jsme si zahráli několik týmových her a několik her s míči.

Schůzka 21. 4. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Kašpárek, Mimoň a Vlak. Dnes jsme vyrazili na náplavku zahrát si několik her. První byl běh po číslech, dále yetiho stopy. Poté jsme se hráli na honěnou v kruhu a nakonec jsme skákali přes provaz.

Schůzka 7. 4. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Bobeš, Kašpárek, Lerik a Mimoň. Dnes jsme vyrazili pilovat plavání. Plavali jsme prsa a kraula a také jsme si zaskákali do vody.

Schůzka 31. 3. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Kašpárek, Lerik, Mimoň, Pirát, Timtim a Vlak. Dnes jsme vyrazili na bowling. Hráli jsme na dvou drahách a všem se dnes dařilo srážet kuželky opravdu skvěle.

Schůzka 24. 3. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Kašpárek, Lerik, Mimoň a Vlak. Dnes jsme jezdili na koloběžkách. Nejprve jsme si dali cca 5 km projižďku a poté na děti čekal závod ve slalomu, který vyhrál Vlak.

Schůzka 17. 3. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Bobeš, Kašpárek, Pirát, Šampon, Tom a Vlak. Dnes jsme se vypravili na hřiště na koupaliště, kde jsme si dali nejprve rozcvičku a poté 5 her v týmech na rychlost a obratnost. Nakonec jsme si zahráli fotbal.

Schůzka 10. 3. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Bobeš, Kašpárek, Pirát a Timtim. Dnes jsme se vypravili na bazén do Kralup, kde jsme plavali, skákali a nakonec si odpočinuli ve wellness.

Schůzka 3. 3. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Kašpárek, Lerik, Mimoň, Šampon, Timtim a Vlak. Dnes jsme byli na oranžáku, kde jsme si nejprve zaběhali při hunterovi a potom si dali malou překážkovou dráhu, kterou vyhrál Vlak.

Schůzka 24. 2. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Mimoň, Tůt a Vlak. Vydali jsme se bruslit do Roztok 🙂

Schůzka 17. 2. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Bobeš, Mimoň, Pirát a Vlak. Tentokrát nás čekali míčové hry v tělocvičně, zahráli jsme si také jednu paralympijskou – goalball.

Schůzka 27. 1. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Bobeš, Lerik, Mimoň, Šampon, Timtim, Tom, Tůt a Vlak. Poslední schůzku v prvním pololetí jsme strávili na bowlingu. Nejlépe se dařilo Šamponovi a Tůtovi 🙂

Schůzka 20. 1. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazil Mimoň. Místo původně plánovaného bruslení jsme nakonec dělali full body work-out.

Schůzka 13. 1. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Králík, Lerik, Mimoň, Šampon, Timtim, Tom, Tomáš a Vlak. Dnes jsme s dětmi boulderovali. Vyzkoušely si několik cest na techniku.

Schůzka 6. 1. 2022

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Bobeš, Lerik, Mimoň, Oliver, Pirát, Timtim, Tomáš a Vlak. První schůzku v roce 2022 jsem hráli minihry v naší tělocvičně. Nejprve jsme se protáhli rozcvičkou. První minihrou byly zlaté plíce – běhačka. Poté děti sbíraly jahody. Následovalo několik her s vozíky – trakaře, slalom, vysavač. Nakonec vyhrálo družstvo ve složení Lerik, Mimoň, Timtim a Tomáš.

Schůzka 16. 12. 2021

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Lerik, Mimoň, Timtim, Tom, Tomáš a Vlak. Poslední schůzku v roce 2021 jsme strávili na bazénu. Pilovali jsme prsa, kraula a znak. Zkoušeli jsme znakový startovní skok a trénovali šipku. Nechyběl ani relax ve wellness centru, saunování a vybíjená v dětském bazénku.

Schůzka 9. 12. 2021

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Králík, Oliver, Tomáš a Vlak. Zimní počasí přímo vybízí k zimním sportům a tak jsme se vypravili bruslit. Vdali jsme se na kluziště v Roztokách, které nás opravdu velmi příjemně překvapilo a skvěla nám to tam šlo 🙂

Schůzka 2. 12. 2021

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Králík, Lerik, Mimoň, Oliver, Timtim, Tom, Tomáš a Vlak. Schůzku jsme zahájili rozcvičkou, po které jsme hráli Kubb. V Kubbu se více dařilo týmu ve složení Mimoň, Oliver, Tom a Vlak, který hru vyhrál a porazil krále. Poté jsme hráli vybíjenou, ve které se nejvíce dařilo Králíkovi.

Schůzka 25. 11. 2021

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Králík, Lerik, Mimoň, Tom, Tomáš, Šampon a Vlak. Schůzku jsme zahájili rozcvičkou, po které děti hráli zvířecí honěnou. Poté následoval blok štafet s míčem zaměřený na rychlost, koordinaci pohybů a obratnost. Pak jsme si zahráli sedací házenou a nakonec vybiku.

Schůzka 18. 11. 2021

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Bobeš, Kakabus, Lerik, Mimoň, Timitim a Tomáš. Dnes jsme jeli pilovat plavání – plavali jsme prsa, kraula a znak. Pocvičili jsme také skoky do vody, především šipku a potápění pro předmět. Zahráli jsme si také vybíjenou a zrelaxovali se ve wellness.

Schůzka 11. 11. 2021

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Mimoň, Pirát, Timitim a Tomáš. Nejprve jsme si udělali protahovací rozcvičku. Po rozcvičce děti hrály račí fotbal, který vyhrála dvojice Mimoň a Timtim. Pak jsme se učili finskou hru Mölkky – hru s kolíky, kterou jsme hráli na tři družstva. Zvítězila dvojice Jana a Šampon. Nakonec jsme si zahráli vybiku.

Schůzka 4. 11. 2021

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Pirát, Tom a Tomáš. Nejprve jsme si udělali protahovací rozcvičku a poté jsme se vrhli na jogu. Děti si zkusily různé polohy ve dvojicích. Po józe jsme podlézali lano, přeskakovali do výšky a kluci měli za úkol přeskočit do dálky svou výšku. Nakonec jsme si zahráli vybíjenou.

Schůzka 21. 10. 2021

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Bobeš, Tom a Vlak. Vyrazili jsme hřiště na koupališti, kde nás čekali pohybové hry. Hráli jsme na zajíce, šátkovou honěnou, vlaky, semafor, kloboučky, štafetu s míčky a kužely.

Schůzka 14. 10. 2021

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Mimoň, Pirát, Šampon a Vlak. Vyrazili jsme do Kralup na bazén, kde jsme plavali, skákali, hráli vybíjenou a nakonec si užili i relax v saunách a vířivce.

Schůzka 7. 10. 2021

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Klaudie, Lerik, Mimoň, Tom, Tomáš a Vlak. Vyrazili jsme na kola a jeli jsme do Kralup, kde jsme si nejprve procvičili motoriku a obratnost hrou na pavouka a poté trochu zaposilovali na work-out hřišti, kde jsme ručkovali, zkoušeli výmik a převraceli pneu.

Schůzka 30. 9. 2021

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Králík, Lerik, Mimoň, Oliver, Polda, Tomáš a Vlak. Dnešní schůzka byla koloběžková. Je-li jsme nejprve k elektrárně, kde na děti čekal závod na čas. Závod vyhrál Králík s časem 1:05, druhý byl Mimoň s časem 1:13 a třetí Vlak s časem 1:14. Po závodě jsme si dali jízdu zručnosti a poté vyrazili přes Hašlerovu ulici zpět ke klubovně.

Schůzka 23. 9. 2021

Na první schůzku sportovního oddílu v tomto školním roce dorazili: Lerik, Polda, Mimoň, Vlak, Králík, Oliver, Pirát. Na úvod jsme si řekli něco k pravidlům oddílu a bezpečnosti a poté jsme se vydali ven. Dnes byl na programu běh – běželi jsme k elektrárně, kde jsme si zahráli týmovou vybiku a mrazíka. Poté jsme běželi zpět ke klubovně.