Menu Zavřeno

Sportovní oddíl 2020/2021

Základní informace o oddíle ve školním roce 2020/2021

Sportovní oddíl je zaměřený především na sport a pohyb, hraní netradičních her, jízdu na kole, plavání a míčové hry.

Schůzky probíhají ve čtvrtek od 17 hodin.

První schůzka: 17. 9. 2020

Oddíl je určen pro děti z 3. – 9. tříd.

Na oddíl dochází: Bambulák, Bobeš, Kotě, Králíček, Mimoň, Šampon, Tom, Vlak

Fotky ze schůzek sportovního oddílu naleznete zde.

Oddílová fotokronika 2020/2021

Schůzka 17. 12. 2020

Na poslední předvánoční schůzku sportovního oddílu v roce 2020 přišli: Bambulák, Bobeš, Mimoň, Šampon, Tom a Vlak. Dnes jsme byli s klukama na boulderu. Po protažení si kluci nejprve zkoušeli různé cesty, poté plnili zadané cesty daným způsobem. Nakonec jsme se ještě trochu vyblbnuli vracečkou. Přejeme dětem a jejich rodičům krásné Vánoce a do roku 2021 mnoho sportovních úspěchů 🙂

Schůzka 10. 12. 2020

Na dnešní schůzku sportovního oddílu přišli: Bambulák, Kotě, Mimoň, Šampon, Tom, Vlak a přidal se k nám Kakabus. Dnešní schůzku jsme strávili u nás v tělocvičně a nejprve jsme hráli hru Kubb. Hráli jsme dvě hry a obě vyhrálo družstvo ve složení Bambulák, Kotě a Šampon. Poté jsme si zahráli několik her vybíjené, kde byli nejúspěšnější Šampon a Bambulák.

Schůzka 3. 12. 2020

Po dvouměsíčním lock-downu jsme dnes opět obnovili činnost sportovního oddílu. Dnes jsme byli ve složení: Bambulák, Bobeš, Kotě, Mimoň, Šampon, Tom, Vlak a přidali se k nám Oliraptor a Vydra. Dali jsme si běh s posilováním. Běželi jsme podél Vltavy a uběhli celkem 5,141 km. Cestou nás čekalo celkem 50 kliků a 20 dřepů.

Schůzka 8. 10. 2020

Dnes jsme si ve složení Bambulák, Bobeš, Kotě, Králíček, Mimoň, Šampon, Vlak na náplavce zahráli pétanque. Nejprve jsme si vysvětlili pravidla hry a poté kluci trénovali ve dvojicích na závěrečný miniturnaj. Miniturnaj vyhrál Šampon 🙂

Schůzka 1. 10. 2020

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Bambulák, Bobeš, Králíček, Mimoň, a Vlak. Dnes nás čekala projížďka na kole. Jeli jsme kolem Vltavy do Kralup, kde bylo naším cílem work-outové hřiště. Na hřišti jsme si trochu zaposilovali – ručkovali jsme, převraceli pneumatiku, dělali přítahy a posilovali tricepsy. Poté jsme jeli zpět ke klubovně.

Schůzka 24. 9. 2020

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Bambulák, Bobeš, Králíček, Mimoň, Šampon, Vlak a Tom. Protože nám počasí přálo, konala se dnešní schůzka na koupališti v Libčicích. Nejprve jsme si zahráli vybíjenou. Poté jsme se přesunuli na beach hřiště, kde jsme si zahráli přehazovanou.

Schůzka 17. 9. 2020

Dnes proběhla první schůzka sportovního oddílu ve školním roce 2020/2021. Na schůzku dorazili: Bambulák, Králíček, Mimoň, Šampon, Vlak, Vydra a Tom. První schůzku jsme se věnovali cyklistice. Nejprve jsme si ale zopakovali pravidla a pravidla bezpečnosti. Poté jsme postavili z kuželů slalomovou dráhu a děti měly za úkol postupně dráhu projíždět. Postupně jsme zvyšovali obtížnost až do finále, kdy měly děti za úkol projet slalom s kelímkem vody. Další na co jsme se zaměřili byla pomalá jízda, kde děti závodily ve dvojicích, kdo zdolá danou trať pomaleji aniž by se dotkl nohou země. Nakonec jsme si udělali vyjížďku k elektrárně.