Menu Zavřeno

Sportovní oddíl 2020/2021

Základní informace o oddíle ve školním roce 2020/2021

Sportovní oddíl je zaměřený především na sport a pohyb, hraní netradičních her, jízdu na kole, plavání a míčové hry.

Na oddíl docházeli: Bambulák, Bobeš, Kotě, Králíček, Mimoň, Šampon, Tom, Vlak

Fotky ze schůzek sportovního oddílu naleznete zde.

Oddílová fotokronika 2020/2021

Schůzka 17. 6. 2021

Na dnešní poslední schůzku dorazili: Bob, Bobeš, Mimoň, Šampon, Vlak a Zlobidlo. Tentokrát jsme vyrazili na koupaliště v Libčicích, kde jsme nejprve plavali, poté si zahráli přehazovanou a pak zase plavali a skákali do vody.

Schůzka 10. 6. 2021

Na dnešní schůzku dorazili: Bob, Bobeš, Kotě, Králíček, Mimoň, Pamprdlák, Šampon, Vlak a Vydra. Tentokrát jsme vyrazili na kolech do Kralup na atletické hřiště. Tam nás čekal nejprve barefoot běh, poté posilovací cvičení a skok daleký.

Schůzka 3. 6. 2021

Na dnešní schůzku dorazili: Bambulák, Bobeš, Kotě, Králíček, Mimoň, Šampon, Vlak a Vydra. Tento krásný slunný den jsme strávili na beach-volejbalovém hřišti na koupališti a hráli jsme přehazovanou.

Schůzka 27. 5. 2021

Na dnešní schůzku dorazili: Bobeš, Králíček, Mimoň, Šampon a Vlak. Nejprve jsme se trochu protáhli a rozcvičili. Poté jsme si zkusili pár jogínských cviků ve dvojicích a následně prověřili sílu při handstand T-shirt challenge. Nakonec jsme hráli vybíjenou.

Schůzka 20. 5. 2021

Na dnešní schůzku dorazili: Bambulák, Králíček, Mimoň, Šampon, Tom a Vlak. Nejprve jsme se trochu protáhli a rozcvičili. Poté jsme běželi směrem k elektrárně, cestou si dali pár posilovacích cviků. U elektrárny jsme si zahráli mrazíka, dělali raky a hráli kohoutí zápasy.

Schůzka 13. 5. 2021

Na dnešní schůzku dorazili: Bambulák, Bobeš, Kakabus, Kotě, Králíček, Mimoň, Šampon, Tom a Vlak. Protože nám počasí tentokrát nepřálo, byli jsme u nás v tělocvičně. Nejprve jsme si udělali rozcvičku a pár hendikepových cviků a poté jsme hráli vybíjenou.

Schůzka 6. 5. 2021

Na dnešní schůzku dorazili: Bambulák, Bobeš, Mimoň, Šampon, Tom, Vlak. Dnes jsme si hravou formou zaběhali. Byli jsme na oranžáku, kde jsme si zahráli huntera. Stihli jsme 4 kola.

Schůzka 29. 4. 2021

Na dnešní schůzku dorazili: Kakabus, Králík, Mimoň, Šampon a Šimík. Dnes jsme se byli s klukama projet na kole. Ujeli jsme 15 km a naším cílem byla hřiště v Kralupech. Na jednom jsme si zahráli pavouka, na work-outovém jsme si trochu zaposilovali.

Schůzka 22. 4. 2021

Na dnešní schůzku dorazili: Mimoň, Tom a Vlak. Dnes jsme se byli s klukama projet na koloběžkách. Ujeli jsme 5,25 km. Kluci si také dali 3 závody – na rychlost se skupinovým startem, který vyhrál Vlak, na dojezd se dvěma odrazy, který vyhrál Tom a závod jednotlivců na rychlost, který vyhrál Tom s časem 0:11.04 s, druhý byl Vlak s časem 0:11.37 s a třetí Mimoň s časem 0:12.22 s.

Schůzka 16. 4. 2021

Na první schůzku po pěti měsících dorazili: Králíček, Mimoň, Šampon a Vlak. Dnes jsme se byli s klukama proběhnout, uběhli jsme 5,4 km a prokládali to různými cviky 🙂

Schůzka 17. 12. 2020

Na poslední předvánoční schůzku sportovního oddílu v roce 2020 přišli: Bambulák, Bobeš, Mimoň, Šampon, Tom a Vlak. Dnes jsme byli s klukama na boulderu. Po protažení si kluci nejprve zkoušeli různé cesty, poté plnili zadané cesty daným způsobem. Nakonec jsme se ještě trochu vyblbnuli vracečkou. Přejeme dětem a jejich rodičům krásné Vánoce a do roku 2021 mnoho sportovních úspěchů 🙂

Schůzka 10. 12. 2020

Na dnešní schůzku sportovního oddílu přišli: Bambulák, Kotě, Mimoň, Šampon, Tom, Vlak a přidal se k nám Kakabus. Dnešní schůzku jsme strávili u nás v tělocvičně a nejprve jsme hráli hru Kubb. Hráli jsme dvě hry a obě vyhrálo družstvo ve složení Bambulák, Kotě a Šampon. Poté jsme si zahráli několik her vybíjené, kde byli nejúspěšnější Šampon a Bambulák.

Schůzka 3. 12. 2020

Po dvouměsíčním lock-downu jsme dnes opět obnovili činnost sportovního oddílu. Dnes jsme byli ve složení: Bambulák, Bobeš, Kotě, Mimoň, Šampon, Tom, Vlak a přidali se k nám Oliraptor a Vydra. Dali jsme si běh s posilováním. Běželi jsme podél Vltavy a uběhli celkem 5,141 km. Cestou nás čekalo celkem 50 kliků a 20 dřepů.

Schůzka 8. 10. 2020

Dnes jsme si ve složení Bambulák, Bobeš, Kotě, Králíček, Mimoň, Šampon, Vlak na náplavce zahráli pétanque. Nejprve jsme si vysvětlili pravidla hry a poté kluci trénovali ve dvojicích na závěrečný miniturnaj. Miniturnaj vyhrál Šampon 🙂

Schůzka 1. 10. 2020

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Bambulák, Bobeš, Králíček, Mimoň, a Vlak. Dnes nás čekala projížďka na kole. Jeli jsme kolem Vltavy do Kralup, kde bylo naším cílem work-outové hřiště. Na hřišti jsme si trochu zaposilovali – ručkovali jsme, převraceli pneumatiku, dělali přítahy a posilovali tricepsy. Poté jsme jeli zpět ke klubovně.

Schůzka 24. 9. 2020

Na dnešní schůzku sportovního oddílu dorazili: Bambulák, Bobeš, Králíček, Mimoň, Šampon, Vlak a Tom. Protože nám počasí přálo, konala se dnešní schůzka na koupališti v Libčicích. Nejprve jsme si zahráli vybíjenou. Poté jsme se přesunuli na beach hřiště, kde jsme si zahráli přehazovanou.

Schůzka 17. 9. 2020

Dnes proběhla první schůzka sportovního oddílu ve školním roce 2020/2021. Na schůzku dorazili: Bambulák, Králíček, Mimoň, Šampon, Vlak, Vydra a Tom. První schůzku jsme se věnovali cyklistice. Nejprve jsme si ale zopakovali pravidla a pravidla bezpečnosti. Poté jsme postavili z kuželů slalomovou dráhu a děti měly za úkol postupně dráhu projíždět. Postupně jsme zvyšovali obtížnost až do finále, kdy měly děti za úkol projet slalom s kelímkem vody. Další na co jsme se zaměřili byla pomalá jízda, kde děti závodily ve dvojicích, kdo zdolá danou trať pomaleji aniž by se dotkl nohou země. Nakonec jsme si udělali vyjížďku k elektrárně.