Menu Zavřeno

Proběhlé výpravy a výlety 2021/2022

GR Nová Paka

26. – 27. 8. 2022

Na Gladiator Race v Nové Pace jsme se vydali ve složení Sasanka, Světluška, Koala a Radka.

Nejprve nás čekal závod Night, kde excelovala Sasanka a obsadila první místo, gratulujeme.

V sobotu opět nejprve zazářila Sasanka, která si v kategorii Kids II doběhla pro druhé místo.

Odpolední Original běželi Koala a Vláďa. S kopcovitou tratí si poradili a odváželi si domů medaile.

Galerii z akce naleznete zde

GR Pardubice

7. 8. 2022

Další Gladiator Race nás čekal v Pardubicích. Krásné počasí, hodně vody, super závod. V kategorii Kids II nás reprezentovali: Bambulák, Belka, Králík, Lerik, Mimoň, Vážka, Vlak a Zdenda.

V kategorii juniorů nás reprezentovali Šampon a Špion.

V dospělých beželi Vláďa s Koalou.

Galerii z akce naleznete zde

Sjezd Jizery

1.-3. 7. 2022

První prázdninový víkend jsme zamířili na Jizeru ve složení Belka, Bobeš, Klokan, Pila, Rejže, Sasanka, Vážka, Zuzka, Jitka, Kamzice, Koala, Radka, Viktor, Víla a Vláďa.

V pátek jsme se ubytovali v kempu na Malé Skále. V sobotu po rozcvičce jsme si zahráli pár her a poté jsme vyrazili na Jizeru. Sjížděli jsme úsek Malá Skála – Přepře. Sjezd byl pohodový. V cíli jsme si ještě vykoupali v písečáku.

V neděli před odjezdem domů jsme se ještě vykoupali v Jizeře.

Počasí nám přálo a byl to krásný a pohodový víkend se super partou.

Galerii z akce naleznete zde

Neděle Crazy dolphins

29. 5. 2022

Dnes na Crazy dolphins čekala náročná natáčecí neděle. Natáčeli jsme další díl serálu Minon and Ducky, výzvy, přípravu slizu a zažili jsme při tom spoustu srandy.

Galerii z akce nleznete zde

Luční mlýn Úštěk

27. – 29. 5. 2022

V pátek jsme se sešli na nádraží v Libčicích nad Vltavou odkud jsme v 16.08 vyrazili vlakem směr Lovosice, kde jsme přesedli na autobus do Úštěka. Cestou jsme si povídali o Ušatém Radouši a o pověst o Kostlivci na Staroměstském orloji. Po příchodu do Lučního mlýna, kde na nás čekal Zdenda s věcmi a přivítáním se s paní majitelkou, jsme se šli ubytovat. Večer šli dřevorubci Domča a Šíma připravit oheň. Povedlo se jim na druhou sirku oheň rozdělat a my si mohli opéct buřty a marshmellow 🙂 Vůně přilákala i Ušatého Radouše, který se rozlobil co děláme v jeho mlýnu, a že pokud jsme mu přivezli zbytek amuletu, že mu ho máme dát a zas odejít. Děti se nedaly a vyzvaly ho, že se s ním utkají o jeho část amuletu. Ten boj přijmul a řekl jim, že se s nimi utká v sobotu přesně o půlnoci. Mezi tím přišla i Johanka, která děti chránila posvátným kouzlem, aby na ně nemohl útočit. Když Radouš odešel pověděla jim, že se musí vydat na cestu do pekla, pro čertovo kopytu a pak na hrad Helfenburk, za panem z Helfenburka a pro další část amuletu. Pak si děti ještě vyrobily ochranný přívěšek a šli jsme spát.

V sobotu po výtečné snídani – pekařky upekly perník, jsme se vydali na pekelnou cestu. V pekle nás přivítal čert, protáhnul nás jeho peklem a pak ho děti uplatily diamanty, aby jim vydal čertovo kopyto, které patřilo Radoušovu otci. Dozvěděly se, že kopyto musí nastrouhat do lahodného pokrmu či nápoje, aby Radouše přemohly. Na oběd jsme se vrátili do mlýna. Po obědě jsme se vydali na Helfenburk. Cestou jsme hráli spoustu her a nesměli chybět nálety, šváb, opičky ani tornádo 🙂 Na hradě na nás čekal pan z Helfenburku, který dal dětem úkol pochytat všechny opice, které vypustil a následně se rytíři utkali s panem z Helfenburka v boji. Rytíři bojovali statečně, nevzdali se v těžkém boji a pana z Helfenburka přemohli. Ten jim dal amulet, který měl u sebe a pověděl jim, že byl začarován kouzlem, který mu neumožnil vyjít z hradu a díky boji ho rytíři zachránili. Cestou zpátky jsme opět hráli hry a děti vymýšlely, co udělají Radoušovi za pokrm, aby ho nalákaly a přemohly. Nakonec se domluvily, že mu udělají horkou čokoládu se šlehačkou, kam mu na dno nastrouhají čertovo kopyto. Po návratu do mlýna kuchaři chystali večeři – výborné rizoto. Po večeři se děti chystaly na boj s Radoušem a domlouvaly se na plánu jak ho přemoci. Kolem 22 hodiny čekala děti ještě bojovka. Ve dvojicích se musely vydat na cestu po odrazkách k jeskyni a nechat zde jablko pro zvířátka. Po bojovce šly děti udělat horkou čokoládu pro všechny a jednu speciální pro Radouše. Ten už na ně netrpělivě čekal, kde se loudají. Myslel si, že má výhru v kapse. Dětem se ho podařilo ošálit, ten nic netušíc vypil nápoj a přicházel o svou moc. Snažil se děti začarovat, ale ty v nestřeženém okamžiku kolem něho udělaly posvátný kruh z diamantů a Radouš byl v pasti. Pochopil, že prohrál. Vydal dětem poslední část amuletu, ty ho sestavily a Radouš přišel o veškerou moc. Dětem slíbil, že podnikne cestu za všemi, kterým ublížil a přijme za to spravedlivý trest. Následně to stvrdil i jeho sepsáním a svým podpisem. Jinak by ho čekalo peklo, kam nechtěl.

V neděli po probuzení a snídani, jsme se vydali na prohlídku zdejší farmy, nakrmili jsme si ovečky, prohlédli si i zdejší mlýn, staré sípky, zabalili věci a vyrazili směr domov. Vůbec se nám nechtělo domů. Bylo tam moc krásně a mlýn byl jak z pohádky.

Galerii z akce nleznete zde

GR Šiklův mlýn

27. – 28. 5. 2022

V pátek jsme ve složení Belka, Bobeš, Eliška, Kiwi, Lerik, Sasanka, Tůt, Vážka, Vydra, Jana, Koala, Radka, Shrek a Vláďa vyrazili do Šiklova mlýna. Po rozložení našeho stanového městečka nás čekal závod Night. Nejlépe se dašilo Sasance, která skončila první a Belce, která skončila třetí.

V sobotu se konaly dětské závody. Na děti čekala trať 2+ km a Lagunino reprezentovali Belka, Eliška, Kiwi, Lerik, Sasanka a Vážka. Nejlépe dopadla Sasanka, která sei vybojovala další první místo.

Odpoledne běželi dospěláci závod Original v délce 8,3 km s 35 překážkami. Koala i Vláďa závod zvládli.

Galerii z akce nleznete zde

Trénink záchranářů

7. 5. 2022

Dnes jsme se záchranáři vydali na lezeckou stěnu. Děti trénovali lezení jak na boulderu, tak i na laně. Učily se základy jištění pomocí kyblíku. Limetka i Papoušek byli šikovní a zdolaly téměř všechny cesty, které jsme pro ně připravili.

Galerii z akce naleznete zde

Gladiator Race Ostrava

23. 4. 2022

Další závod série Gladiator Race proběhl v Ostravě. Lagunino tentokrát reprezentovali: Belka, Pila, Šampon, Vážka, Koala, Radka, Shrek a Vláďa.

Jako již tradičně první na trať vyrazily děti v kategorii Kids II. Závod měl 2+ km a nejlépe se umístila Belka, která skončila na třetím místě a patří jí velká gratulace.

V dospělém závodě běžel Šampon v kategorii Juniorů a Koala, Radka, Shrek a Vláďa v kategorii dospělých. Pohodový závod za ideálního počasí rychle utíkal, překážky většinou nebyly problém a všichni si to parádně užili.

Galerii z akce naleznete zde

Sportovní den

14. 4. 2022

Velikonoční prázdniny jsme dětem zpestřili sporotvním dnem, kterého se zúčastnili: Bobeš, Lerik, Mimoň, Pila, Ríša, Šampon, Timtim, Tůt, Vážka, Vlak a Vydra.

Na kolech jsme vyrazili do Kralup. Po příjezdu na atletický ovál jsme se nejprve rozcvičili a poté následoval work-out při kterém jsme trénovali ručkování a dali si pár cviků na sílu.

Poté jsme se věnovali atletice. Nejprve jsme dělali vrh koulí, který mezi dětmi vyhrál Lerik.

Následoval barefoot run na 1 km, běh naboso vyhrál Vlak. Nechyběl ani sprint na 80 m.

Poté jsme se přesunuli na hřiště, kde jsme hráli fotbal a basketbal.

Na beach hřišti jsme hráli přehazovanou, která skončila remízou. Poslední disciplínou na ovále byl závod na kolech. Poté jsme se vydali zpět do Libčic, kde si děti zahrály vybíjenou.

Poslední disciplínou na ovále byl závod na kolech. Poté jsme se vydali zpět do Libčic, kde si děti zahrály vybíjenou.

Jako poslední na děti čekal OCR závod. V kategorii juniorů jej vyhrál Šampon. V kategorii Kids byl první Mimoň, druhý Vlak a třetí Lerik.

Všechny děti byly moc šikovné a pořádně si zasportovaly. Počasí nám přálo a celkově jsme si to parádně užili.

Galerii z akce naleznete zde

Lyžování Klínovec

3. 4. 2022

Po téměř létě se nám vrátila zima a tak jsme vyrazili lyžovat. Dnes si s námi zalyžovali: Bobeš, Rybička, Vlak, Koala a Vejfuk.

Sjížděli jsme modrou, červené i černou sjezdovku a kluci byli šikovní a nepadali. Počasí nám přálo a lyžařský den se nám báječně vydařil.

Galerii z akce naleznete zde

Ukliďme Libčice

2. 4. 2022

I letos jsme s dětmi vyrazili uklízet Libčice v rámci akce Ukliďme Česko. Úklidu se zúčastnili: Bambulák, Eliška, Kašpárek, Maty, Mimoň, Lasička, Rybička, Sasanka, Šampon, Špion, Vlak, Vydra, Tůt, Jana, Karolína, Koala a Simona. Tentokrát jsme uklízeli na náplavce a opět se nám podařilo nasbírat několik pytlů odpadků.

Děkujeme všem dětem za pomoc při úklidu a udělat tak prostředí v Libčicích opět o něco příjemnější.

Galerii z úklidu naleznete zde

Gladiator Race Hradec Králové

26. 3. 2022

Druhý závod GR sezóny 2022 proběhl v Hradci Králové. Lagunino reprezentovali: Kids I – Ríša, Kids II – Bambulák, Belka, Sasanka a Vážka, středoškolské mistrovství ČR – Bambulák, Bobeš a Šampon, dospělí – Koala, Shrek a Vláďa.

První běželi děti v kategorii Kids II. Všem se závod moc povedl, nejlépe Sasance, která vybojovala opět první místo, gratulujeme.

V kategorii Kids I běžel Ríša, který se s překážkami popral také velmi dobře.

Naši junioři nás tentokrát reprezentovali na středoškolském mistrovství ČR v OCR. Nejlépe se umístil Šampon, který skončil osmý.

V kategorii dospělých se závodu zúčastnili Koala, Shrek a Vláďa. I jim se závod povedl a s tratí si poradili.

Galerii z akce naleznete zde

Video z závodu na youtube

Lyžování Klínovec

5. 3. 2022

Opět jsme vyrazili ve složení Mimoň, Vážka, Vlak, Žužla, Karolína, Koala a Vejfuk lyžovat na Klínovec. Počasí nám přálo, podmínky skvělé. Sjeli jsme všechny sjezdovky a parádně jsme si to užili.

Galerii z akce naleznete zde

Gladiator Race Winter Josefov

19. 2. 2022

Na závod Winter série Gladiator Race jsme vyrazili do Josefova.

Jako první se na trať 2+ km vydaly bojovat děti v kategorii Kids II – Bambulák, Belka, Kiwi, Lerik, Mimoň, Sasanka, Vážka a Vlak. Všem se závod povedl, čekalo na ně několik nových překážek. Nejlépe dopadla Sasanka, která zvítězila ve své věkové kategorii.

Po Kids II následovala kategorie Kids I, kde nás reprezentoval Ríša. I jemu se závod povedl a s překážkami si poradil.

Odpoledne patřilo závodu RUN pro juniory a dospělé o délce 5,6 km. Na start se postavili: Bobeš, Koala, Shrek, Šampon a Vláďa. I v této kategorii bylo připraveno několik nových překážek a nejlépe dopadl Šampon, který vyhrál v kategorii Junior.

Všem patří velký obdiv, za to, jak závod zvládli. Už se těšíme na další OCR závody sezóny 2022.

Galerii z akce naleznete zde

Predator Race Winter Dobřany

29. 1. 2022

Na závod Winter série Predator Race jsme vyrazili ve složení Bobeš a Koala. Trať dlohou 7,6 km a okořeněnou 21 překážkami jsme zvládli 🙂

Galerii z akce naleznete zde

Video z akce na youtube

Prison Island

23. 1. 2022

Dnes jsme se vypravili na hru Prison Island do Prahy s dětmi, co získaly tento výlet jako odměnu za závod Winter Race – Mimoněm, Rybičkou a Sasankou.

Hry byla dynamická, v každé cele na nás čekal jiný úkol. Hra se nám líbila a získali jsme celkem 891 bodů z 2500 možných 🙂

Galerii z akce naleznete zde

Lyžování Klínovec

8. 1. 2022

První lyžování v roce 2022 nás zavedlo opět na Klínovec. Lyžovačky se zúčastnili: Belka, Klokan, Pila, Timtim, Tůtik, Vážka, Kamzice, Karolína, Koala, Radka, Vláďa, Vejfuk.

Skiareál nabízel 5 sjezdovek – modré a červené, sněžilo a lyžování bylo po oblevě o něco náročnější, ale i tak jsme si to moc pěkně užili.

Galerii z akce naleznete zde

Lyžování Klínovec

18. 12. 2021

Letos poprvé jsme vyrazili lyžovat. Na Klínovec se vydali: Hafík, Pila, Vážka, Vlak, Timtim, Tom, Tůt, Kamzice, Karolína, Koala, Radka, Vejfuk a Vláďa.

Počasí nám vyšlo skvěle, lyžování nám šlo krásně. Dnes byly opravdu skvělé podmínky, modrá a dvě červené sjezdovky v provozu. Opravdu jsme si to užili.

Galerii z akce naleznete zde

Vánoční víkendovka

10. – 12. 12. 2021

Na druhý adventní víkend jsme pro děti připravili vánoční víkendovku. Akce se zúčastnili: Mimoň, Opička, Oříšek, Papoušek, Robot, Rybička, Šáša, Štěpán, Timtim, Tůt, Jana, Koala, Myšišta a Pastellka.

V pátek kluci nejprve připravovali štědrovečerní salát, holky připravovaly linecké cukroví a nepečenou roládu. Kluci pak ještě dělali vanilkové rohlíčky. Poté jsme šli do tělocvičny, kde jsme hráli hru candy store, vánoční šlapanou a vybiku.

Večer jsme šli na Vltavu pouštět lodičky ze skořápek, které nám ukázaly jaká budoucnost nás čeká. Před usnutím se děti dívaly na pohádku Klaus.

V sobotu jsme po snídani vyrazili ven, nejprve jsme dali jídlo ptáčkům do krmítka a pak udělali vánoční stromek pro zvířátka v lese, kam děti daly jablíčka, mrkve a další dobroty pro zvířátka.

Poté následovala soutěž o nejhezčího sněhuláka. Vyhrál sněhulák dvojice Rybička – Robot.

Nechybělo koulování a spousta legrace.

Po obědě jsme se vypravili do Roztok na bowling. Některé děti jej hrály poprvé, ale všem se hra moc líbila.

Večer kluci smažili řízky na štědrovečerní večeři, holky mezitím připravovaly stůl, zdobily stromeček a vyzdobovaly tělocvičnu.

Štědrovečerní večeře byla bohatá – řízky, salát, cukroví. Děti byly moc šikovné a vše se skvěle povedlo a ještě lépe chutnalo.

Poté se rozdávali dárky a dostalo se opravdu na každého. Ježíšek obdaroval všechny. Po večeři se děti dívaly na film Sám doma.

V neděli po snídani jsme hráli hru vánoční strom, ve které měly děti za úkol skládat různé vánoční stromy, ale nebylo to tak jednoduché, sklad s ozdobami totiž hlídal po zuby ozbrojený strážce.

Víkendovka se skvěle vydařila. Děti i vedoucí si ji báječně užily. Přejeme všem krásné Vánoce, hodně pohody a klidu a dětem spoustu dárků, o které si napsaly Ježíškovi.

Galerii z akce naleznete zde

Video z akce na youtube

Gladiator Race Taxis

4. 12. 2021

Na posledním závodu roku 2022 reprezentovala Lagunino Klaudie v kategorii Kids I

V kategorii Kids II nás reprezentovali: Bambulák, Belka, Eliška, Lerik, Mimoň, Pila, Sasanka, Šampon, Vážka a Vlak. Nejlépe se umístila Sasanka – na druhém místě a Šampon na místě třetím.

V závodu Night nás reprezentovali: Belka, Bobeš, Heduš, Koala, Sasanka, Shrek a Tůt. Nejlépe se umístila Sasanka, která doběhla druhá.

V závodu Original Lagunino reprezentovali: Koala, Radka, Shrek a Vláďa.

Galerii z akce naleznete zde

Video z akce na youtube

Sportovní den

20. 11. 2021

Dnes jsme ve složení Bobeš, Klaudie, Lerik, Robot, Tom, Jana a Koala vyrazili za sportem. Nejprve nás čekalo posilování a work-out.

Poté jsme se vrhli na atletiku – běh, vrh koulí a skok do dálky.

Následně jsme se přesunuli na zimní stadion a bruslili.

Poté jsme se přesunuli na bazén, kde jsme nejprve plavali, poté skákali, lovili ze dna, hráli vybíjenou a relaxovali ve wellness.

Posledním sportem byl bowling.

Sportování jsme si skvěle užili a těšíme se na další.

Galerii z akce naleznete zde

Video z akce na youtube

OCR liga Hradec Králové

13. 11. 2021

Vydali jsme se na letošní předposlední závody, na OCR ligu od Gladiator Race do Hradce Králové. Lagunino reprezentovali v dospělé kategorii Koala a Shrek. Závod byl plný těžších překážek.

Odpoledne se na trať vydaly děti v kategorii Kids II, za Lagunino běžela Belka, Sasanka, Mimoň a Šampon.

Děti dopadly velmi dobře. Šampon skončil v kategorii 14-15 let druhý, Sasanka v kategorii 12-13 let třetí, Belka v kategorii 14-15 let šestá a Mimoň v kategorii 10-11 let třináctý. Všichni odvedli skvělé výkony a patří jim obrovská pochvala a gratulace.

Galerii z akce naleznete zde

Video z akce na youtube

Titan Park a úniková hra

31. 10. 2021

Bambulák, Bobeš a Sasanka si na závodech Ninja Warrior vyběhali odměnu v podobě návštěvy tréninkového centra OCR Titan Park a únikové hry Psychopatův komplex.

V Titan Parku jsme si užili spoustu rozmanitých překážek, které děti poctivě trénovaly. Nechyběl ani mini závod, který vyhrála Sasanka, druhý byl Bambulák a třetí Bobeš.

Druhá část výletu nás zavedla na únikovou hru Psychopatův komplex, kde jsme měli za úkol utéct šílenému psychopatovi, což se nám podařilo 🙂

Galerii z akce naleznete zde

Video z akce na youtube

Halloween

30. – 31. 10. 2021

Letošní halloween byl opravdu pestrý. Děti vyřezávaly dýně, soutěžily o nejlepší kostým, vyráběly spoustu rukodělek, nechybělo malování na obličej, či tetovací salon, pekly muffiny, bály se na stezce odvahy a u hororu. Halloweenu se zúčastnili: Adélka, Buchta, Eliška, Elza, Limetka, Mimoň, Opička, Papoušek, Ríša, Vlak, Zuzka a Žužlák.

Soutěž o nejlepší masku vyhrál Vlak.

Jako nejlepší porota vyhodnotila dýni týmu ve složení: Buchta, Elza, Limetka a Zuzka.

Galerii z akce naleznete zde

Video z akce na youtube

Podzimky na Šumavě

26. – 30. 10. 2021

Na letošní podzimky jsme se vydali na Šumavu. Podzimek se zúčastnili: Limetka, Mimoň, Opička, Oříšek, Panda, Papoušek, Timtim, Žužlák, Jana, Koala a Pastellka.

Ubytovaní jsme byly v Bavorské chatě na Špičáku. Každé ráno jsme začínali rozcvičkou.

Ve středu jsme se vydali na první výlet, na vrchol Pancíř. Cestou jsme hráli spoustu her a na vrcholu na nás čekala nádherná panoramata a dveře na Šumavu. Zpět jsme to vzali přes Železnou Rudu. Večer jsme hráli na chatě hry a lasergame.

Ve čtvrtek nás čekala druhá túra – na Čertovo a Černé jezero a přes vrchol Špičák zpět do chaty. Opět nám počasí přálo a tak jsme si užívali téměř letní teploty a ndhernou šumavskou přírodu.

Večer jsme si zahráli několik her, děti měly šumavskou talentovou show a pustili jsme si film.

V pátek jsme vyrazili do Klatov, kde jsme navštívili katakomby, indoorové hřiště a plavecký bazén, kde se děti pořádně vyřádily.

Po návratu na chatu jsme hráli hry, balili a pustili si pohádku. Čekalo nás také vyhodnocení bodování, které vyhrál Mimoň, na druhém místě byl Papoušek a třetí se umístil Timtim.

V sobotu jsme se vrátili do Libčic.

Podzimky utekly jako voda a velmi se vydařily. Hlavně počasí bylo naprosto úžasné a děti naprosto skvělé.

Galerii z akce naleznete zde

Video z akce na youtube

Spartan Race Dolní Morava

24. 10. 2021

Neděle patřila tentokrát závodu Spartan Race. Lagunino reprezentovali: Belka, Klaudie, Lerik a Zaki v dětských kategoriích a Koala v závodu Sprint.

Nejprve se s tratí dlouhou 1,7 km poprala Klaudie a Zaki v kategorii dětí 7-9 let. Pro Zakiho to byl první OCR závod a nelehká horská trať se mu líbila.

Po našich nejmladších se na trať dlouhou 3,2 km v kategorii dětí 13-14 let postavila Belka. I na ni čekala náročná horská trať plná překážek a poradila si s ní velmi dobře, doběhla na pátém místě.

Jako poslední z dětí závodil Lerik v kategorii Competitive boys 10-13 let. I na něj čekalo 3,2 km běhu po místních kopcích a nelehké překážky a i on si s nimi dokázal poradit.

Odpoledne probíhal závod Sprint pro dospělé, trať měla 6,66 km a 23 překážek. Počasí přálo, kopce byly náročné, překážky dobře vymyšlené a i Koala doběhl v pohodě.

Galerii z akce naleznete zde

Video z akce na youtube

Titan Park

23. 10. 2021

Sobotní dopoledne jsme strávili tréninkem v OCR tréninkovém centru Titan Park v Praze. Trénink byl za odměnu pro nejlepší v závodech Ninja Warrior Kids a zúčastnili se: Mimoň, Rybička a Vlak.

Kluci si vyzkoušeli překážky, které mají v tomto tréninkovém centru, nejvíce se jim líbila rozmanitost ručkovacích překážek.

Na konci jsme si dali takový malý OCR závod, kdy jsme vybrali několik překážek a kluci závodili, kdo to zvládne rychleji. Jako hendikep měli 10kliků nebo 5 angličáků. a protože máme v týmu otužilce, dali si to bez trička. Nejrychleji tento mini závod zvládl Mimoň, na druhém místě byl Rybička a třetí skončil Vlak.

Po návštěvě Titan Parku jsme ještě jeli do AquaPalace v Čestlicích, což byla druhá část jejich zasloužené odměny.

Galerii z akce naleznete zde

Video z akce na youtube

Futurento

17. 10. 2021

Do Futurenta jsme se vypravili s dětmi, které jej dostali jako odměnu za první místa v našem závodu Lagunino Kids OCR Race Autumn. Hru si zahráli: Bambulák, Mimoň, Sasanka a Vlak.

Na děti čekalo výcvikové centrum plné úkolů, jak fyzických, tak na přemýšlení. Děti si hru užily a jistě by při případné apokalypse přežily.

Galerii z akce naleznete zde

Video z akce na youtube

Gladiator Race Praha

16. 10. 2021

První závod série Autumn triumphalis proběhl v Praze. Jako vždy byl závod rozdělen do několika kategorií. První startovali děti v kategorii Kids II, za Lagunino: Bambulák, Buchta, Sasanka, Šampon a Vlak.

Poté následovala kategorie nejmladších závodníků – Kids I. V té Lagunino reprezentovali Klaudie s Rybičkou.

Odpoledne patřilo závodu dospělých – Original. Na trať dlouhou 7,8 km s 37 překážkami se postavili Koala, Křupka a Shrek.

Večer na nás ještě čekal závod Night, kde Lagunino reprezentovali Sasanka a Šampon v kategorii Race. Sasanka obsadila první místo a patří jí velká gratulace.

V kategorii Open si závod užili: Bobeš, Buchta, Heduš, Koala, Kotě, Křupka, Shrek a Vydra.

Galerii z akce naleznete zde

Video z akce na youtube

Gladiator Race Hradec Králové

28. 9. 2021

I státní svátek jsme si užili sportem. Vyrazili jsme na písník Marokánka, kde se uskutečnil Gladiator Race Hradec Králové.

Jako první se na start postavili děti v kategorii Kids II, ve které Lagunino reprezentovali: Bambulák, Belka, Lerik, Pila, Sasanka, Šampon, Vážka a Žužlák.

Děti se nejvíce těšily na novou překážku Tarzan, užily si tentokrát opravdu hodně vody a nejlépe se umístila Sasanka na čtvrtém a Šampon na sedmém místě.

Poté se na start postavily děti v kategorii Kids I – za Lagunino Klaudie a Ríša. I oni si závod užili a celý ho zvládli.

Odpoledne pak již patřilo dospělým. Na trati dlouhé 4+ km Lagunino reprezentovali Bobeš, Heduš, Koala, Radka, Shrek a Vláďa.

Galerii z akce naleznete zde

Video z akce na youtube

Sportovní den

27. 9. 2021

Ředitelské volno si děti užily sportem. Sportovního dne se zúčastnili: Mimoň, Pila, Ríša, Timtim, Vážka a Vlak.

Nejprve jsme si udělali rozcvičku a poté na děti čekaly zápasy.

Po zápasech jsme hráli vybíjenou, kterou vyhrál Mimoň.

Po vybíjené jsme sedli na kola jeli jsme nejprve do Kralup na atletický ovál. Tam nás čekalo nejprve posilovací work-out cvičení – ručkování a přítahy.

Poté jsme se vrhli na atletiku – děti běžely závod na 500 m barefoot, dále je čekal skok daleký s rozeběhem a skok do dálky z místa.

Nakonec děti čekal závod na kolech na 500 m.

Poté jsme vyrazili do Vojkovic k jezeru. Tam jsme si nejprve trochu zaplavali.

Další byl na programu triatlon, ve kterém děti plavaly, běhaly a jezdily na kolech.

Posledním sportem byla přehazovaná.

Den jsme si skvěle užili, počasí nám docela přálo, trochu jsme zmokli až cestou zpět z Vojkovic.

Galerii z akce naleznete zde

Video z akce na youtube