Menu Zavřeno

Posilovací kroužek 2022/2023

Základní informace o oddíle ve školním roce 2022/2023

Oddíl zaměřený na kalisteniku, street work-out, cvičení na strojích, cvičení s posilovacím náčiním, silové sporty a zápas.

Kluci 2. – 6. třída

Schůzky probíhají ve čtvrtek od 15:30 do 16:45

v tělocvičně na adrese Vltavská 751, Libčice nebo venku

Cena: 600 Kč/pololetí

Minimální počet dětí 4, maximální počet dětí 8

Volná kapacita: 1/8

Přihláška: Posilovací kroužek 2022-2023

Na oddíl dochází: Opička, Erik, Vlak, Timtim, Žužla, Mimoň, Zdenda,

Fotky ze schůzek oddílu posilování naleznete zde

Oddílová fotokronika 2022/2023

Schůzka 19. 1. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Vlak, Zdenda a Žužla. Nejprve jsme si udělali rozcvičku a poté kluci cvičili ve dvojicích. Nakonec jsme si dali posilovací kruhový trénink.

Schůzka 12. 1. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak a Zdenda. Nejprve jsme si udělali rozcvičku, proběhli jsme se a poté jsme pokračovali v posilování ABS. Následoval týmový pětiboj a nakonec jsme si dali zápasy, v nichž nejvíce výher nasbíral Mimoň.

Schůzka 5. 1. 2023

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak, Zdenda a Žužla. Nejprve jsme si udělali rozcvičku a poté jsme pokračovali v posilování ABS a kruhovým tréninkem. Nakonec jsme si dali protažení.

Schůzka 22. 12. 2022

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Timtim a Vlak. Nejprve jsme si rozcvičku a poté plank challenge, kterou vyhrál Mimoň. Dále jsme pokračovali v posilování ABS a kruhovým tréninkem. Nakonec si kluci ještě trénovali překážky.

Schůzka 15. 12. 2022

Na dnešní schůzku dorazil Mimoň. Užil si tak soukromou lekci zaměřenou na posilování břicha, kruhový trénink na celé tělo a protahovací cviky na zlepšení flexibility těla.

Schůzka 8. 12. 2022

Na dnešní schůzku dorazili: Mimoň, Opička, Vlak, Zdenda a Žužla. Nejprve jsme se rozcvičili a poté jsme se vrhli na dřapy s tyčí na zpevnění nohou a zad. Dále jsme si dali sérii cviků na posílení břicha a pokračovali jsme v nácviku stojky. Dále nás čekal kruhový trénink a na závěr jsme si dali několik cviků na flexibilitu.

Schůzka 1. 12. 2022

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Zdenda a Žužla. Nejprve jsme se rozcvičili a poté jsme se vrhli na plank challenge. Poté jsme si dali posilovací kruháč. Dále jsme cvičili ve dvojicích a nakonec jsme pokračovali v nácviku stojky na rukou.

Schůzka 24. 11. 2022

Na dnešní schůzku dorazili: Erik, Mimoň, Opička, Timtim, Vlak, Zdenda a Žužla. Nejprve jsme se rozcvičili a poté jsme se vrhli na posilování břišních svalů. Po několika cvicích na břišáky jsme si dali ještě posilovací kruháč.

Schůzka 10. 11. 2022

Na dnešní schůzku dorazili: Denis, Mimoň, Vlak, Zdenda a Žužla. Nejprve jsme se rozcvičili a poté jsme se vrhli na posilování.

Schůzka 3. 11. 2022

Na první schůzku dorazili: Denis Erik, Mimoň, Vlak, Žužla a Matteo – kamarád Erika z Německa. Nejprve jsme si něco řekli k posilování a děti se změřily, zvážily a zjistily, kolik mají tuku, svalů, kostí a vody v těle. Poté jsme se rozcvičili a vrhli jsme se na posilování.