Menu Zavřeno

Oddíl Obstacle killer 2019/2020

Základní informace o oddíle ve školním roce 2019/2020

Náš nový oddíl Obstacle killer je zaměřený na překážkové cross-country běhání (OCR závody) typu Spartan, Gladiator, Predator atp. Cílem je nabídnout dětem, které mají zájem o tyto závody možnost připravovat se s námi. Náplň oddílu bude zaměřena především na crossfit cvičení, běh a nácvik překonávání různých překážek. Na jaře a v létě se děti také setkají s bahenními překážkami a chybět nebude ani zdolávání vodních překážek spojené s otužováním 🙂 Samozřejmostí jsou účasti dětí z tohoto oddílu na OCR závodech v ČR i okolních zemích.

Oddílové schůzky probíhají vždy ve čtvrtek od 19:00 do 19:45.

Cena: 400 Kč/pololetí

Oddíle vede: Roman, Shrek

Na oddíl dochází: Bambulák, Belka, Buchta, Citron, Jusťa, Koláč, Kotě, Lerik, Marťan, Pružinka, Sasanka, Šampon, Šňupálek

Fotky ze schůzek oddílu Obstacle killer naleznete zde.

Přihláška

Oddílová fotokronika 2019/2020

Schůzka 28. 5. 2020

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Lerik, Jusťa, Koláč, Kotě, Marťan, Pružinka, Sasanka, Šampon a Vydra. Na úvod jsme si dali týmovou klikovou štafetu. Poté následovala rozcvička. Po rozcvičce přišel na řadu WOD1 sestávající se ze tří cviků – dřepů, zkracovaček a tricep sits. Poté jsme si dal plank, supermanplank a parašutistu po minutě. Po pauze následoval WOD2 s jumpingjacky, kliky a výpady. Nakonec obvyklý strečink. 

Schůzka 21. 5. 2020

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Buchta, Jusťa, Koláč, Kotě, Sasanka, Šampon, Šňupálek a Vydra. Cvičili jsme venku a cvičení bylo rozloženo do několika fází. Nejprve se cvičili dřepy na píseň Bring Sally up, poté následovala rozcvička. Po rozcvičce kruháč s dvaceti cviky. Jako obvykle schůzku zakončil strečink. Po cvičení jsme se ještě protáhli přehazovanou.

Schůzka 15. 5. 2020

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Borůvka, Jusťa, Koláč, Kotě, Marťan, Sasanka, Šampon, Šňupálek a Vydra. Cvičili jsme venku a cvičení bylo rozloženo do několika fází. Nejprve se cvičili plank Up and down na píseň Bring Sally up, poté následovala rozcvička. Po rozcvičce kruháč s dvaceti cviky. Jako obvykle schůzku zakončil strečink. Po cvičení jsme se ještě protáhli přehazovanou.

Schůzka 7. 5. 2020

Po dvou měsíc byla rozvolněna vládní opatření a tak jsme za zvýšených hygienických podmínek a v souladu s krizovým nařízením mohli obnovit činnost oddílu Obstacle killer. Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Jusťa, Kotě, Lerik, Pružinka, Sasanka, Šampon. Cvičili jsme venku a cvičení bylo rozloženo do několika fází. Nejprve se cvičili dřepy na píseň Bring Sally up, poté následovala rozcvička. Po rozcvičce WOD1 (kliky, dřepy, angličáky), WOD2 (běhy) a WOD3 (zkracovačky a výpady). Jako obvykle schůzku zakončil strečink. 

Schůzka 12. 3. 2020

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Belka, Jusťa, Marťan, Pružinka, Sasanka, Šampon a Žužlák. Dnes si s námi zacvičili také Kristýnka a Jarda.Schůzku jsme zahájili tradičně na píseň Bring Sally Up – tentokrát s kliky ve dvojici s tlesknutím. Po rozcvičce nás čekal kruháč s 20 cviky a strečink. 

Schůzka 27. 2. 2020

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Belka, Buchta, Citron, Jusťa, Pružinka, Sasanka, Šampon a Šňupálek. Dnes si s námi zacvičili také Danča, Chňapka, Kristýnka a Křupka. Schůzku jsme zahájili parašutistou za doprovodu písně Bring Sally Up. Poté následovala rozcvička. Po rozcvičce jsme si dali kruháč s 18 cviky po 45s. Nakonec jsme si dali tradiční strečink.

Schůzka 20. 2. 2020

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Belka, Jusťa, Pružinka, Sasanka, Šampon a Šňupálek. Dnes si s námi zacvičili také Brasset, Danča, Chňapka a Markéta. Schůzku jsme zahájili broučkem za doprovodu písně Bring Sally Up. Poté následovala rozcvička. Po rozcvičce jsme si dali nejprve handicap hell – 10 cviků po 1 minutě, které nás mohou potkat jako handicapy na závodech – např. angličáky, raci, pejsci atp. Po pauze následovala skladba cviků na břicho, prsa a záda. Nakonec jsme si dali tradiční strečink. 

Schůzka 13. 2. 2020

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Belka, Citron, Jusťa, Kotě, Pružinka, Šampon a Šňupálek. Poprvé si s námi zacvičila také Danča. Schůzku jsme zahájili superman plank challenge za doprovodu písně Bring Sally Up. Poté následovala rozcvička a kruháč ve dvojicích. Na děti čekalo 8 cviků na různé partie těla. Po kruháči jsme si zahráli hru seber kužel a nakonec jsme si dali tradiční strečink. 

Schůzka 6. 2. 2020

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Belka, Brasset, Citron, Chňapka, Jusťa, Kotě, Lerik, Markéta, Petra, Pružinka, Sasanka, Šampon a Šňupálek. Schůzku jsme zahájili legs lift challenge za doprovodu písně Bring Sally Up. Poté následovala rozcvička a kruháč. Dnešní kruháč měl celkem 18 cviků na různé partie těla. Nakonec následoval tradiční strečink. 

Schůzka 23. 1. 2020

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Belka, Citron, Jusťa, Lerik, Pružinka a Sasanka. Přidala se k nám také Petra s Markétou. Schůzku jsme zahájili tradičně za doprovodu písně Bring Sally Up – tentokrát s dřepy s medicinbalem. Po rozcvičce následovaly tři WODy po šesti minutách a nakonec strečinkové cvičení. 

Schůzka 16. 1. 2020

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Belka, Citron, Jusťa, Kotě, Lerik, Marťan, Pružinka a Šampon. Schůzku jsme zahájili tradičně za doprovodu písně Bring Sally Up – tentokrát s plankem. Poté jsme se rozcvičili a následoval kruháč s 20 cviky. Po kruháči jsme si dali handicap hell (raky, pejsky, angličáky, humusáky) a závěrečný strečink. 

Schůzka 9. 1. 2020

Na dnešní první schůzku oddílu Obstacle killer v roce 2020 přišli: Bambulák, Citron, Jusťa, Kotě, Marťan, Sasanka, Šampon a zacvičit si s námi přišla i Markéta. Schůzku jsme zahájili tradičně za doprovodu písně Bring Sally Up – tentokrát s kliky. Poté následovala rozcvička. Po rozcvičce jsme si dali tři WOD – první zaměřený na ruce, druhý na nohy a třetí na posílení břišních svalů. Nakonec tradiční strečink.

Schůzka 5. 12. 2019

Na dnešní poslední schůzku oddílu Obstacle killer v roce 2019 přišli: Belka, Buchta, Jusťa, Lerik, Pružinka, Sasanka a Šampon. Schůzku jsme zahájili tradičně za doprovodu písně Bring Sally Up – tentokrát s dřepy s míčem ve dvojicích. Poté následovala rozcvička. Po rozcvičce jsme si dali kruháč s šestnácti cviky. Po pauze následovalo ještě pět cvičení s pneumatikami a nakonec strečink. 

Schůzka 28. 11. 2019

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Jusťa, Kotě, Lerik, Marťan, Pružinka a Sasanka. Schůzku jsme zahájili plank up za doprovodu Bring Sally Up. Poté následovala rozcvička. Po rozcvičce jsme cvičili trojici WOD – jeden na posílení rukou, druhý nohou a třetí na posílení břišních svalů. Nakonec jsme si dali strečink. 

Schůzka 21. 11. 2019

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Jusťa, Kotě, Lerik, Marťan, Pružinka, Sasanka a Šampon. Zacvičit si s námi dnes přišel i Jarda. Schůzku jsme zahájili výpady za doprovodu Bring Sally Up. Poté následovala rozcvička a první kolo kruháče. Po kruháči jsme dělali cvičení v plenku, kdy jsme postupně cvičili jednotlivé plankové cviky. Poté následovalo druhé kolo kruháče a závěrečný strečink.

Schůzka 14. 11. 2019

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Jusťa, Kotě, Lerik, Marťan, Pružinka, Sasanka a Šampon. Schůzku jsme zahájili dřepy s míčem ve dvojicích za doprovodu Bring Sally Up. Poté následovala rozcvička a WOD. Děti se rozdělily do tří družstev, kdy každé mělo jedno WOD stanoviště se cviky. Každý WOD trval 7 min a pak byla 2 min pauza. Poslední čtvrtý WOD jsme cvičili všichni společně. Po cvičení následoval strečink. 

Schůzka 7. 11. 2019

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Jusťa, Kotě, Lerik, Marťan, Pružinka, Sasanka, Šampon. Schůzku jsme zahájili kliky za doprovodu Bring Sally up. Poté následovala rozcvička a 16 minutový kruháč plný cviků na téměř všechny svalové partie. Po krátké pauze nás ještě čekala 7 minutová tabata a závěrečný strečink. 

Schůzka 24. 10. 2019

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Buchta, Jusťa, Kotě, Lerik, Můra, Sasanka, Šampon a Šňupálek. Schůzku jsme zahájili cvikem glute bridge při tónech písně Bring Sally Up. Poté následovala rozcvička a přesun na boulder. 

Na boulderu děti nejprve prolezly připravenou trať.

Poté jsem cvičili sestavu 15 cviků a posilovali pomocí kolovrátku a ručkování.

Schůzka 17. 10. 2019

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Buchta, Kotě, Lerik, Můra, Sasanka a Šampon. Schůzku jsme tentokrát zahájili dřepy na oblíbenou píseň Bring Sally Up 🙂 Poté následovala rozcvička a šest stanovišť s cviky. Po sérii cviků jsme si dali ještě pár kliků a sklapovaček s pneumatikou. Nakonec jsem si dali strečink na protažení. 

Schůzka 10. 10. 2019

Na dnešní schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Buchta, Lerik, Marťan, Sasanka a Šampon. Schůzku jsme tentokrát zahájili posilováním břišních svalů s pomocí Bring Sally Up 🙂 Poté následovala rozcvička a klasický kruháč se 13 cviky. Nakonec jsem si dali strečink na protažení. 

Schůzka 3. 10. 2019

Na druhou schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Citron, Kotě, Lerik, Marťan, Sasanka a Šampon. Na rozjezd jsme dělali plank challenge na hudbu Bring Sally Up. Poté jsme se rozcvičili a pak jsme se vrhli na CrossFit cvičení, kde na děti čekalo pět stanovišť s cviky, které cvičily 4 min a poté následovala 2 min pauza. Děti se postupně protočily na všech stanovištích a konec schůzky patřil strečinku.

Schůzka 26. 9. 2019

Na první schůzku oddílu Obstacle killer přišli: Bambulák, Kotě, Lerik, Marťan, Sasanka a Šampon. Na začátku schůzky jsme si řekli něco o bezpečnosti cvičení. Na rozjezd jsme dělali dřepy s medicinbalem na píseň Bring Sally Up. Poté jsme se rozcvičili a pak jsme se vrhli na CrossFit cvičení, kde na děti čekala čtyři stanoviště s cviky, které cvičily 4 min a poté následovala 2 min pauza. Důraz nebyl tentokrát kladen na výkon, ale na to, aby se děti cviky snažily dělat správně. Děti se postupně protočily na všech stanovištích a konec schůzky patřil strečinku. Všechny děti si daly pořádně do těla a i přes náročnost cvičení některé děti požádaly, zda by nemohly být tréninky dvakrát týdně, což ještě zvážíme.