Menu Zavřeno

Obstacle killer sr. 2021/2022

Základní informace o oddíle ve školním roce 2021/2022

Oddíl Obstacle killer sr. je určený pro starší děti od 6. třídy víš a je zaměřený na překážkové cross-country běhání (OCR závody) typu Spartan, Gladiator, Predator atp. Náplň oddílu je zaměřena především na crossfit cvičení, posilování, běh a nácvik překonávání různých překážek. Pro děti organizujeme vlastní série závodů – běžeckých Lagunino Kids OCR a neběžeckých Ninja Warrior Kids. S dětmi také jezdíme na různé podobné závody po České republice, případně do zahraničí.

Schůzky probíhají v úterý od 18:30 do 19:30

v tělocvičně nebo na zahradě na adrese Vltavská 751, Libčice

Cena: 800 Kč/pololetí

Minimální počet dětí 4, maximální počet dětí 12

Volná kapacita: 2/12

Přihláška ke stažení:

Na oddíl dochází: Belka, Šampon, Bobeš, Vážka, Sasanka, Lerik, Bambulák, Špion, Eliška, Žužlák

Fotky ze schůzek oddílu Obstacle killer sr. naleznete zde

Oddílová fotokronika 2021/2022

Schůzka 10. 5. 2022

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Eliška, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion, Tůt, Vážka, Vydra, Žužlák, Jana S., Jana H., Karolína a Radka. Dnes byl trénink spojený s tréninkem Adults. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté následoval trénink překážek – poslední trénink před sérií Ninja Warrior.

Schůzka 3. 5. 2022

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Eliška, Lerik, Pila, Sasanka, Šampon, Tůt, Vážka, Vydra, Žužlák, Jana S., Jana T., Karolína, Radka a Vláďa. Dnes byl trénink spojený s tréninkem Adults. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté následoval trénink překážek.

Schůzka 26. 4. 2022

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Lerik, Sasanka, Šampon, Tůt, Vydra, Žužlák, Jana S., Jana T. a Radka. Dnes byl trénink spojený s tréninkem Adults. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté následoval trénink překážek.

Schůzka 19. 4. 2022

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Eliška, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion, Tůt, Vážka, Vydra, Žužlák a Radka. Dnes byl trénink spojený s tréninkem Adults a probíhal na náplavce. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté následovala série posilovacích cviků prokládaných běhací hrou ocásci.

Schůzka 12. 4. 2022

Na dnešní trénink přišli: Belka, Eliška, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion, Tůt, Vážka, Vydra, Žužla, Jana T., Katarína a Radka. Dnes byl trénink spojený s tréninkem Adults. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté následoval trénink překážek na zahradě.

Schůzka 5. 4. 2022

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Bobeš, Eliška, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion, Tůt, Vážka, Vydra, Žužla, Jana T. a Radka. Dnes byl trénink spojený s tréninkem Adults. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté následovalo několik týmových her na sílu a obratnost. Nakonec jsme si dali kruhový trénink s patnácti cviky.

Schůzka 29. 3. 2022

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Eliška, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion, Tůt, Vážka, Vydra, Jana T. a Radka. Dnes byl trénink spojený s tréninkem Adults. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté následoval trénink překážek. Nakonec jsme si dali mini závod, který vyhrál Bambulák.

Schůzka 22. 3. 2022

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Eliška, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion, Vážka, Žužlák, Jana H. a Kamzice. Dnes byl trénink spojený s tréninkem Adults. Nejprve jsme si dali rozcvičku a několik silových cviků na náplavce. Poté jsme si dali cca 5 km běh prokládaný cviky.

Schůzka 15. 3. 2022

Na dnešní trénink přišli: Belka, Lerik, Šampon, Špion, Vážka a Žužlák. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté jsme si dali evoluční vybíjenou. Poté jsme se vhrli na kruhový trénink, který jsme zvládli dvakrát.

Schůzka 8. 3. 2022

Na dnešní trénink přišli: Belka, Bobeš, Eliška, Lerik, Sasanka, Šampon, Vážka, Jana, Kamzice, Karolína a Radka. Dnes byl spojen trénink s Adults. Po rozcvičce jsme si dali tři WOD.

Schůzka 1. 3. 2022

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Bobeš, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion a Žužlák. Po rozcvičce jsme si dali dvakrát kruhový trénink zaměřený na procvičení celého těla. Mezi kruháči jsme si dali výzvu – kliky ve stojce.

Schůzka 22. 2. 2022

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Eliška, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion, Vážka a Žužlák. Po rozcvičce jsme si dali dvakrát kruhový trénink zaměřený na procvičení celého těla.

Schůzka 1. 2. 2022

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Bobeš, Lerik, Sasanka, Šampon a Vážka. Po rozcvičce jsme si dali dvakrát kruhový trénink zaměřený na procvičení celého těla.

Schůzka 25. 1. 2022

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Jana H., Karolína, Katarína, Lerik, Radka, Sasanka a Šampon. Dnes byl trénink spojený s tréninkem OK adults. Těla jsme potrápili venku – běh 5 km prokládaný cviky zaměřenými na trénink celého těla.

Schůzka 18. 1. 2022

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Bobeš, Eliška, Jana, Karolína, Radka, Sasanka, Šampon, Špion, Tůt a Vážka. Dnes byl trénink spojený s tréninkem OK adults. Po rozcvičce jsme potrápili nohy dřepy a vrhli se na první kruháč. Po pauze jsme si dali kruháč ještě jednou a cvičení jsme ukončili protažením.

Schůzka 11. 1. 2022

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Bobeš, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion a Žužlák. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté následoval WOD sestávající ze 4 stanovišť po 3 cvicích. Nakonec jsme se protáhli.

Schůzka 4. 1. 2022

Na první trénink v roce 2022 přišli: Bambulák, Belka, Bobeš, Eliška, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion a Žužlák. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté zvířecí honěnou. Následovalo cvičení ve dvojicích a kruhový trénink.

Schůzka 21. 12. 2021

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Eliška, Lerik, Sasanka, Tůt, Vážka a Žužla. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté plank se zátěží. Po planku následoval kruháč tentokrát hodně zaměřený na oblast břicha.

Schůzka 14. 12. 2021

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Bobeš, Eliška, Lerik, Sasanka, Šampon a Vážka. Dnes jsme se šli proběhnout ven. Na děti čekalo cca 5 km běhu prokládané různými posilujícími cviky.

Schůzka 7. 12. 2021

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Bobeš, Kotě, Lerik, Sasanka, Vážka a Radka. Nejprve jsme se rozcvičili, poté jsme si dali běh přerušovaný cviky. Následoval kruhový trénink s šestnácti cviky a nakonec strečink.

Schůzka 30. 11. 2021

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Bobeš, Eliška, Kotě, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion, Vážka, Vydra a Žužlák. Nejprve jsme se rozcvičili, poté jsme si dali hendikep hell – skákání snožmo, raky, pejsky, žabáky, kačáky, angličáky. Poté jsme dělali challenge – plankovou, klikovou, static squat a další. Nakonec jsme si udělali strečinkové cvičení.

Schůzka 23. 11. 2021

Na dnešní trénink přišli: Bambulák, Belka, Eliška, Lerik, Vážka, Vydra a Žužlák. Nejprve jsme se rozcvičili, poté jsme si zahráli zvířecí honěnou. Následoval první kruháč s patnácti cviky. Poté jsme dělali dřepy s tyčí a následně druhý kruháč.

Schůzka 16. 11. 2021

Na dnešní trénink přišli: Belka, Bobeš, Kotě, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion a Vydra. Nejprve jsme se rozcvičili, poté jsme dělali wallsit a plank. Potom jsme si zahráli hru na postřeh opestřenou angličáky. Hlavní částí tréninku byl WOD – tentokrát 4×6 min – jedno zaměřené na břicho a záda, druhý na nohy, třetí na ruce a poslední byl kardio.

Schůzka 9. 11. 2021

Dnešního tréninku se zúčastnili: Belka, Sasanka a Šampon. Dnes jsme si dali posilovací běh – běželi jsme k elektrárně a zpět a prokládali to cviky zaměřenými na ruce, břicho, záda a nohy. Nechyběl ani trénink hendikepů – angličáci, kačáci, žabáci atd.

Schůzka 2. 11. 2021

Dnes byly děti spojeny s oddílem Obstacle killer adults a na dnešní schůzku dorazili: Bambulák, Belka, Buchta, Janča, Jana, Kamzice, Kotě, Sasanka, Šampon, Špion, Vážka a Vydra. Po rozcvičce nás čekala zvířecí honěná a pak kruháč s dvaceti cviky, kde jsme posilovali všechny partie těla. Nakonec jsme si dali strečinkové cvičení.

Schůzka 19. 10. 2021

Dnes byly děti spojeny s oddílem Obstacle killer adults a na dnešní schůzku dorazili: Bambulák, Jana, Kamzice, Radka, Sasanka, Šampon, Špion a Vydra. Po rozcvičce nás čekal kruháč s patnácti cviky, kde jsme posilovali všechny partie těla. Poté jsme trénovali překonávání různých typů překážek.

Schůzka 12. 10. 2021

Na dnešní schůzku obstaclu pro starší děti dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Eliška, Kotě, Sasanka, Šampon, Špion, Vážka a Vydra. Dnes na děti čekala série cviků ve dvojicích. Nejprve jsme se rozcvičili a dělali jsme plank. Poté děti ve dvojicích posilovaly různé partie těla. Nakonec jsme si dali strečinkové cvičení.

Schůzka 5. 10. 2021

Na dnešní schůzku obstaclu pro starší děti dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion, Vážka, Vydra. Stejně jako s menšími dětmi i s juniory jsme vyrazili po rozcvičce na posilovací běh. Běželi jsme 3 km a prokládali to cviky zaměřenými na ruce, břicho i nohy. A vůbec nám nevadil ani déšť 🙂

Stejně jako s menšími dětmi i s juniory jsme vyrazili po rozcvičce na posilovací běh. Běželi jsme 3 km a prokládali to cviky zaměřenými na ruce, břicho i nohy. A vůbec nám nevadil ani déšť 🙂

Schůzka 5. 10. 2021

Na dnešní schůzku obstaclu pro starší děti dorazili: Bambulák, Belka, Bobeš, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion, Vážka, Vydra. Stejně jako s menšími dětmi i s juniory jsme vyrazili po rozcvičce na posilovací běh. Běželi jsme 3 km a prokládali to cviky zaměřenými na ruce, břicho i nohy. A vůbec nám nevadil ani déšť 🙂

Schůzka 21. 9. 2021

Na první schůzku obstaclu pro starší děti dorazili: Bambulák, Belka, Kotě, Lerik, Šampon, Špion a Vážka. Nejprve jsme si připomenuli pravidla a řekli něco k bezpečnosti. Poté jsme se přesunuli do tělocvičny, kde jsme pro děti připravili minidráhu s několika překážkami, abychom viděli, jak na tom děti jsou.

Poté jsme měli kruhový trénink s dvanácti cviky zaměřenými na všechny partie těla.