Menu Zavřeno

Obstacle killer jr. 2021/2022

Základní informace o oddíle ve školním roce 2021/2022

Oddíl Obstacle killer jr. je určený pro mladší děti z 1. – 5. tříd a je zaměřený na překážkové cross-country běhání (OCR závody) typu Spartan, Gladiator, Predator atp. Náplň oddílu je zaměřena především na crossfit cvičení, posilování, běh a nácvik překonávání různých překážek. Pro děti organizujeme vlastní série závodů – běžeckých Lagunino Kids OCR a neběžeckých Ninja Warrior Kids. S dětmi také jezdíme na různé podobné závody po České republice, případně do zahraničí.

Schůzky probíhají v úterý od 17:15 do 18:15

v tělocvičně nebo na zahradě na adrese Vltavská 751, Libčice

Cena: 800 Kč/pololetí

Minimální počet dětí 4, maximální počet dětí 10

Volná kapacita: naplněno!

Přihláška ke stažení:

Na oddíl dochází: Elza, Robot, Kiwi, Ríša, Mimoň, Rybička, Vlak, Buchta, Mrkev, Žabka

Fotky ze schůzek oddílu Obstacle killer jr. naleznete zde

Oddílová fotokronika 2021/2022

Schůzka 10. 5. 2022

Na dnešní trénink přišli: Elza, Kiwi, Mimoň, Mrkev, Robot, Rybička a Vlak. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté následoval trénink na překážkách – byl to poslední trénink před závody Ninja Warrior a tak na děti čekala spousta nových překážek.

Schůzka 3. 5. 2022

Na dnešní trénink přišli: Elza, Kiwi, Mimoň, Ríša a Vlak. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté následoval trénink na překážkách.

Schůzka 26. 4. 2022

Na dnešní trénink přišli: Kiwi, Mimoň, Mrkev, Ríša, Rybička, Vlak a Žabka. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté následoval trénink na překážkách.

Schůzka 19. 4. 2022

Na dnešní trénink přišli: Elza, Kiwi, Mimoň, Ríša, Robot, Rybička a Vlak. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté následovaly posilovací cviky prokládané běhací horu ocásci.

Schůzka 12. 4. 2022

Na dnešní trénink přišli: Elza, Kiwi, Mimoň, Ríša a Vlak. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté jsme se protáhli. Následoval trénink na překážkách.

Schůzka 5. 4. 2022

Na dnešní trénink přišli: Elza, Kiwi, Mimoň, Mrkev a Ríša. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté jsme hráli deset her a aktivit, ve kterých děti procvičovaly sílu, obratnost a zručnost.

Schůzka 29. 3. 2022

Na dnešní trénink přišli: Elza, Mimoň, Mrkev, Ríša, Robot, Rybička, Vlak a Žabka. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté děti trénovaly překážky. Nakonec jsme si dali malý ORC závod, kde děti zjistily, jak na tom aktuálně jsou v porovnání s ostatními. Závod vyhrál Rybička.

Schůzka 22. 3. 2022

Na dnešní trénink přišli: Elza, Kiwi, Mimoň, Mrkev, Ríša, Robot, Rybička, Vlak a Žabka. Nejprve jsme si dali rozcvičku a několik silových cviků na náplavce. Poté jsme si zaběhli k elektrárně, cestou jsme si dali přítahy a výskoky a výstupy na kostky.

Schůzka 15. 3. 2022

Na dnešní trénink přišli: Buchta, Elza, Mrkev, Ríša a Robot. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté jsme si dali evoluční vybíjenou. Poté jsme se vhrli na kruhový trénink. Nakonec jsme si dali cvičení na flexibilitu.

Schůzka 8. 3. 2022

Na dnešní trénink přišli: Buchta, Kiwi, Mimoň, Rybička, Robot a Vlak. Začali jsme rozcvičkou a zahřívačkou v podobě štafet. Poté jsme trénovali po delší době překážky na zahradě.

Schůzka 1. 3. 2022

Na dnešní trénink přišli: Buchta, Elza, Kiwi, Mimoň, Ríša, Rybička, Robot a Vlak. Začali jsme rozcvičkou a zahřívačkou v podobě zvířecí honěné. Poté jsme si udělali pár cviků na flexibilitu. Nakonec na děti čekal kruhový trénink s osmnácti cviky na celé tělo.

Schůzka 22. 2. 2022

Na dnešní trénink přišli: Buchta, Elza, Kiwi, Mimoň, Ríša, Rybička, Robot a Vlak. Začali jsme rozcvičkou a zahřívačkou v podobě zvířecí honěné. Poté se děti rozdělily na dvě družstva a dali jsme si 4 hry s míči zaměřené na rychlost a obratnost. Nakonec jsme si dali kruhový trénink se sedmnácti cviky.

Schůzka 1. 2. 2022

Na dnešní trénink přišli: Buchta, Elza, Kiwi a Vlak. Začali jsme rozcvičkou a zahřívačkou v podobě zvířecí honěné. Poté si děti plnily OCR bobříka síly a řád síly. Bobřík se sestává z 5 cviků – dřepy s výskokem, plank se zátěží, kliky, zkracovačky a anglličáky. V řádu musí děti splnit plank up&down, stojku, přítahy, parašutistu a dřepy na jedné noze. Všichni bobříka i řád splnili. Nakonec jsme si dali hendikep hell a procvičení flexibility těla.

Schůzka 25. 1. 2022

Na dnešní trénink přišli: Elza, Kiwi, Mimoň, Ríša, Rybička a Vlak. Dnes jsme si dali posilovací běh. Běželi jsme k elektrárně, kde jsme si dali několik cviků a děti si zahrály mrazíka a další hry.

Schůzka 18. 1. 2022

Na dnešní trénink přišli: Elza, Mimoň, Mrkev, Ríša, Robot, Rybička, Vlak a Žabka. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté dřepy. Následovala sada posilovacích her na týmy. Poté kruhový trénink Fat burning exercise.

Schůzka 11. 1. 2022

Na dnešní trénink přišli: Elza, Klaudie, Mimoň, Mrkev, Ríša, Robot, Rybička a Vlak. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté zahřívací běh. Následoval WOD sestávající ze 4 stanovišť po 3 cvicích. Nakonec jsme se protáhli.

Schůzka 4. 1. 2022

Na první trénink v roce 2022 přišli: Buchta, Elza, Klaudie, Mimoň, Mrkev, Rybička a Vlak. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté zvířecí honěnou. Následovalo cvičení ve dvojicích a kruhový trénink. Rybička přinesl akupresurní podložku, tak si děti vyzkoušely ležení na ní.

Schůzka 28. 12. 2021

Na dnešní trénink přišli: Sasanka, Šampon, Vážka a Vlak. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté plank up and down a zvedání nohou. Následovala série 5 cviků na posílení především rukou a břicha v týmech. Poté jsme si udělali kruhový trénink a nakonec flexibility training.

Schůzka 21. 12. 2021

Na dnešní trénink přišli: Elza, Klaudie, Mimoň, Ríša, Robot a Vlak. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté plank se zátěží. Po planku následoval kruháč tentokrát hodně zaměřený na oblast břicha.

Schůzka 14. 12. 2021

Na dnešní trénink přišli: Buchta, Elza, Klaudie, Mimoň, Rybička a Vlak. Dnes jsme se šli proběhnout ven. Na děti čekaly cca 3 km běhu prokládané různými posilujícími cviky.

Schůzka 7. 12. 2021

Na dnešní trénink přišli: Elza, Klaudie, Mimoň, Robot a Vlak. Nejprve jsme se rozcvičili. Dnes jsme dokončili muscle challenge – z minula nám zbývalo dodělat 7 challengí. První byly dřepy, které vyhrál Mimoň, dále zkracovačky, kde zazářil také Mimoň, nejvíce angličáků během dvou minut zvládla udělat Elza, 111 jumpingjacků zvládli udělat během dvou minut Mimoň a Vlak, zvedání nohou ve visu vyhrála Elza, wallsit challenge vyhrál Mimoň a páku Vlak. Celkovým vítězem se stal Mimoň, druhý byl Vlak a třetí Elza. Všem moc gratulujeme, všichni ukázali, co v nich je.

Schůzka 30. 11. 2021

Na dnešní trénink přišli: Buchta, Elza, Klaudie, Mimoň, Mrkev, Ríša, Robot, Rybička a Vlak. Nejprve jsme se rozcvičili. Dnes jsme zahájili muscle challenge – celkem 10 výzev na sílu, ve které děti soupeří mezi sebou. Jako první jsme dělali zápasy v položení soupeře na lopatky. Mezo holkama vyhrála Mrkev, z kluků byl nejlepší Buchta. Druhá výzva byl počet kliků během dvou minut, kde si nejlépe vedl Rybička. Poslední challenge, kterou jsme dnes stihli byl plank, který vydržel nejdéle Vlak.

Schůzka 23. 11. 2021

Na dnešní trénink přišli: Elza, Klaudie, Mimoň, Mrkev, Rybička a Vlak. Nejprve jsme se rozcvičili, poté jsme si zahráli zvířecí honěnou. Následoval první kruháč s patnácti cviky. Poté jsme dělali dřepy s tyčí a následně druhý kruháč.

Schůzka 16. 11. 2021

Na dnešní trénink přišli: Elza, Mrkev, Robot a Rybička. Nejprve jsme se rozcvičili, poté jsme dělali wallsit a plank. Potom jsme si zahráli hru na dech s pírkem a hru na postřeh opestřenou cviky. Hlavní částí tréninku byl WOD – tentokrát 4×6 min – jedno zaměřené na břicho a záda, druhý na nohy, třetí na ruce a poslední byl kardio.

Schůzka 9. 11. 2021

Dnešního tréninku se zúčastnili: Mimoň a Zaki. Dnes jsme si dali posilovací běh – běželi jsme k elektrárně a zpět a prokládali to cviky zaměřenými na ruce, břicho, záda a nohy. Nechyběl ani trénink hendikepů – angličáci, kačáci, žabáci atd.

Schůzka 2. 11. 2021

Dnešního tréninku se zúčastnili: Buchta, Nikča, Rybička a Zaki. Po rozcvičce děti čekala zvířecí honěná a posilovací autobus – děti hrály autobusy, které projížděli od stratu do cíle stanicemi, kde byly buď cviky nebo úkoly. Jako první do cíle dojel Zaki. Poté jsme si zahráli ještě vybíjenou.

Schůzka 19. 10. 2021

Dnešního tréninku se zúčastnili: Elza, Klaudie, Mimoň, Rybička, Vlak a Zaki. Po rozcvičce jsme si nejprve udělali kruhový trénink s patnácti cviky na posílení celého těla. Poté děti trénovaly překážky na zahradě.

Schůzka 12. 10. 2021

Dnešního tréninku se zúčastnili: Elza, Mimoň, Rybička, Vlak a Zaki. Dnes na děti čekala série cviků ve dvojicích. Nejprve jsme se rozcvičili a dělali jsme plank. Poté děti ve dvojicích posilovaly různé partie těla. Nakonec jsme si dali strečinkové cvičení.

Schůzka 5. 10. 2021

Na dnešní schůzku obstaclu pro mladší děti dorazili: Buchta, Elza, Klaudie, Mimoň, Ríša, Rybička, Vlak a Zaki. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté nás čekal posilovací běh na 3 km s cvičením po 500 m. Děti byly šikovné a vše krásně zvládly.

Schůzka 21. 9. 2021

Na první schůzku obstaclu pro mladší děti dorazili: Elza, Klaudie, Kuba, Mimoň, Vlak a Zaki. Nejprve jsme se seznámili, prošli jsme si pravidla a řekli něco k bezpečnosti. Poté jsme se přesunuli do tělocvičny, kde jsme pro děti připravili minidráhu s několika překážkami, abychom viděli, jak na tom děti jsou.

Poté jsme měli kruhový trénink s dvanácti cviky zaměřenými na všechny partie těla.