Menu Zavřeno

Obstacle killer adults 2021/2022

Základní informace o oddíle ve školním roce 2021/2022

Oddíl Obstacle killer adults je určený pro dospěláky, kteří se s námi chtějí buď připravovat na OCR závody, nebo jen posilovat. Náplň oddílu je zaměřena především na crossfit cvičení, posilování, běh a nácvik překonávání různých překážek.

Schůzky probíhají v úterý od 19:45 do 20:45

Do konce školního roku jsou všechny tréninky Adults spojené s oddílem Obstacle killer sr. – úterý od 18:30!

v tělocvičně nebo na zahradě na adrese Vltavská 751, Libčice

Cena: 80 Kč/trénink

Minimální počet účastníků 2, maximální počet účastníků 10

Volná kapacita: 1/10

Na oddíl dochází: Kamzice, Radka, Karolína, Vláďa, Jana T., Jana H., Tůtík, Šňupálek, Vydra

Fotky ze schůzek oddílu Obstacle killer adults naleznete zde

Oddílová fotokronika 2021/2022

Schůzka 15. 3. 2022

Na dnešní trénink přišli: Jana T., Kamzice, Karolína, Tůt a Vydra. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté jsme si dali evoluční vybíjenou. Poté jsme se vhrli na kruhový trénink. Nakonec jsme si dali cvičení na flexibilitu.

Schůzka 1. 3. 2022

Na dnešní trénink přišli: Jana T., Kamzice, Karolína, Šňupálek, Tůt a Vážka. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté se vhrli na kruhový trénink, který jsme si dali 2x. Mezi kruháči jsme si dali výzvu – kliky ve stojce.

Schůzka 22. 2. 2022

Na dnešní trénink přišli: Jana T., Karolína a Tůt. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté se vhrli na kruhový trénink, který jsme si dali 2x. Nakonec jsme si dali pár strečinkových cvičení.

Schůzka 1. 2. 2022

Na dnešní trénink přišli: Jana T., Radka, Šňupálek, Tůtík a Vláďa. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté se zahřáli zvířecí honěnou. Následoval kruhový trénink s 15ti cviky. Nakonec jsme si dali posilování ve dvojicích a pár silových cvičení.

Schůzka 11. 1. 2022

Na dnešní trénink přišli: Kamzice, Karolína, Jana T., Radka, Bobeš a Tůtík. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté WOD. WOD se skládal ze 4 stanovišť, na každém byly 3 cviky. Po WOD jsme se protáhli.

Schůzka 4. 1. 2022

Na dnešní trénink přišli: Karolína, Radka a Vláďa. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté cvičení ve dvojicích po kterém následoval kruhový trénink a strečink.

Schůzka 28. 12. 2021

Na dnešní trénink přišli: Jana T., Kamzice, Radka, Šampon, Vláďa, Vlak a Tůt. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté plank up and down. Následovala série 5 cviků na posílení především rukou a břicha v týmech. Poté jsme si dali kruháč a nakonec flexibility training.

Schůzka 14. 12. 2021

Na dnešní trénink přišli: Jana T., Kamzice, Karolína, Radka a Tůt. Nejprve jsme si dali rozcvičku a poté plank se zátěží. Po planku následoval kruháč tentokrát hodně zaměřený na oblast břicha.

Schůzka 30. 11. 2021

Na dnešní trénink přišli: Belka, Jana H., Karolína, Luky, Radka, Vážka a Vláďa. Nejprve jsme se rozcvičili, poté jsme dělali trénink hendikepů – skákání snožmo, raky, pejsky, kačáky, žabáky a angličáky. Následovala challenge v planku, klicích, dřepech, nakonec jsme trochu procvičili břicho a krční svaly.

Schůzka 23. 11. 2021

Na dnešní trénink přišli: Jana T., Kamzice a Radka. Nejprve jsme se rozcvičili, poté jsme dělali kruhový trénink sestávající z patnácti cviků zaměřených na celé tělo. Po kruháči následovalo strečinkové cvičení.

Schůzka 16. 11. 2021

Na dnešní trénink přišli: Jana H., Jana T., Kamzice a Radka. Nejprve jsme se rozcvičili, poté jsme dělali wallsit a plank. Potom jsme si zahráli hru na postřeh opestřenou angličáky. Hlavní částí tréninku byl WOD – tentokrát 4×6 min – jedno zaměřené na břicho a záda, druhý na nohy, třetí na ruce a poslední byl kardio.

Schůzka 12. 10. 2021

Prvního tréninku Obstacle killer adults se zúčastnili: Kamzice, Karolína, Radka a Vláďa. Nejprve jsme se rozcvičili, poté jsme dělali plank. Hlavní část tréninku spočívala v sérii cvičení ve dvojicích. Nakonec jsme se trochu protáhli.