Menu Zavřeno

Obstacle killer 2020/2021

Základní informace o oddíle ve školním roce 2020/2021

Oddíl Obstacle killer je zaměřený na překážkové cross-country běhání (OCR závody) typu Spartan, Gladiator, Predator atp. Cílem je nabídnout dětem, které mají zájem o tyto závody možnost připravovat se s námi. Náplň oddílu bude zaměřena především na crossfit cvičení a nácvik překonávání různých překážek. Samozřejmostí jsou účasti dětí z tohoto oddílu na OCR závodech v ČR i okolních zemích.

Na oddíl docházeli: Bambulák, Belka, Bobeš, Buchta, Kotě, Lerik, Pružinka, Sasanka, Šampon, Šimík, Špion, Vydra

Fotky ze schůzek oddílu Obstacle killer naleznete zde

Oddílová fotokronika 2020/2021

Schůzka 15. 6. 2021

Na poslední schůzku oddílu v tomto školním roce přišli: Bambulák, Belka, Bobeš, Buchta, Lerik, Pružinka, Sasanka, Šampon a Špion. Dnes jsme se sešli na koupališti a po rozcvičce čekal na děti kruhový trénink s patnácti cviky. Poté zdolávaly trať s 11 překážkami, včetně plavání.

Schůzka 8. 6. 2021

Na dnešní schůzku přišli: Bambulák, Belka, Bobeš, Sasanka, Šampon, Šimík, Špion a Vydra. Dnes nás čekal posilovací běh – běželi jsme obvyklou 5 km trasu a prokládali to cviky a tréninkem hendikepů – raků, pejsků, angličáků a skákání snožmo.

Schůzka 1. 6. 2021

Na dnešní schůzku přišli: Bambulák, Belka, Bobeš, Lerik, Pružinka, Sasanka, Šampon, Šimík, Špion a Vydra. Nejprve jsme si udělali rozcvičku. Poté byl kruháč s deseti cviky. Nakonec děti trénovaly překážky.

Schůzka 25. 5. 2021

Na dnešní schůzku přišli: Bambulák, Bobeš, Lerik, Pružinka, Sasanka, Šampon, Šimík, Špion, Vydra, Křupka a Terka. Nejprve jsme si udělali rozcvičku. Poté na děti čekaly 4 WODka – jedno kardio, jedno na nohy, jedno na ruce a jedno na břicho a záda. Nakonec si děti pocvičily překážky.

Schůzka 18. 5. 2021

Na dnešní schůzku přišli: Bambulák, Belka, Bobeš, Kotě, Lerik, Pružinka, Sasanka, Šampon, Špion a Vydra. Nejprve jsme si udělali rozcvičku. Poté na děti čekaly dva kruhové tréninky s 19 cviky proložené kliky ve dvojicích s tlesknutím.

Schůzka 11. 5. 2021

Dnes jsme jsme již cvičili v jedné skupině. Na schůzku přišli: Bambulák, Bobeš, Buchta, Kotě, Kuba, Lerik, Pružinka, Sasanka, Šampon, Šimík, Špion a Vydra. Nejprve jsme si udělali rozcvičku a poté si dali pár posilovacích cviků. Zbytek schůzky patřil tréninku překážek před víkendovými závody.

Schůzka 4. 5. 2021

Dnes jsme opět utvořili dvě skupiny. První skupinu tvořili: Belka, Bobeš, Buchta, Lerik a Šimík. Druhou skupinu tvořili: Bambulák, Sasanka, Šampon a Špion. Obě skupiny čekala nejprve rozcvička a poté jsme se vydali na běh se silovými challengemi. První skupina byla o něco pomalejší a tak z 8 challengí stihla splnit 4 – pull ups, plank, squat a push ups. Druhá skupina navíc stihla splnit challenge wallsit a wall hand stand. zbytek doděláme příště. Challenge push ups a pull ups byly na počet – kdo udělá více kliků, přítahů. Ostatní byly na čas, tj. kdo vydrží déle např. držet v planku.

Průběžné výsledky jsou v této tabulce:

Schůzka 27. 4. 2021

Dnes jsme opět utvořili dvě skupiny. První skupinu tvořili: Belka, Buchta, Lerik, Pružinka a Šimík. Druhou skupinu tvořili: Bambulák, Kotě, Sasanka, Šampon, Špion a Vydra. Obě skupiny čekalo nejprve posilovací cvičení s deseti cviky, následně trénink na překážkách.

Schůzka 20. 4. 2021

Dnes jsme opět utvořili dvě skupiny. První skupinu tvořili: Belka, Buchta, Jusťa, Lerik, Pružinka a Sasanka. Druhou skupinu tvořili: Bambulák, Šampon, Špion a Vydra. Dali jsme si běh s posilováním, každá skupinka uběhla 5,4 km a běh byl prokládán různými cviky.

Schůzka 13. 4. 2021

Dnes jsme se sešli po pěti měsících, rozdělení do dvou skupin. První skupinu tvořili: Belka, Lerik, Pružinka a Sasanka. Druhou skupinu tvořili: Bambulák, Bobeš, Kotě, Šampon, Špion a Vydra. Nejprve jsme se procvičili, poté následovalo kondiční cvičení s deseti cviky dvakrát opakované. Zbytek času věnovaly děti procvičování zdolávání překážek.

Schůzka 22. 12. 2020

Dnešní poslední schůzka v roce 2020 proběhla ve dvou skupinách po pěti dětech. První skupinu tvořili: Bobeš, Lerik, Pružinka, Sasanka a Vydra. Druhou skupinu tvořili: Bambulák, Jusťa, Kotě, Šampon a Špion. Děti procvičovaly zdolávání překážek na zahradě. Čekalo na ně 13 překážek, včetně šplhu, slackline, ručkovacích překážek, balance či boulderu. Před cvičením jsem si dali rozcvičku a po cvičení jsme se protáhli.

Schůzka 15. 12. 2020

Dnešní schůzky obstaclu se zúčastnili: Bambulák, Belka, Buchta, Jusťa, Lerik, Pružinka, Sasanka, Šampon a Špion. Dnes nás čekal běh s posilováním. Uběhli jsme 4,1 km a cestou běh prokládali kliky, dřepy, plankem, výskoky a dalšími cviky.

Schůzka 8. 12. 2020

Dnešní schůzky obstaclu se zúčastnili: Bambulák, Buchta, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion, Vydra a Marťan. Nejprve jsme se trochu rozcvičili a poté jsme se vrhli na trénink na překážkách. Do naší sbírky překážek přibyla překážka bars.

Schůzka 3. 12. 2020

Dnes byla schůzka výjimečně ve čtvrtek, první schůzka po dvouměsíčním lock-downu. Na dnešní schůzku jsme pro děti připravily trénink překážek před závodem v Hradci Králové. První schůzku po dlouhé době si užili: Bambulák, Jusťa, Sasanka, Šampon, Šňupálek, Vydra a Křupka.

Schůzka 6. 10. 2020

Na dnešní schůzku jsme pro děti připravily minirace s 15 překážkami. Počasí nám nakonec nepřálo, ale to děti neodradilo a i v dešti si minirace užili: Bambulák, Belka, Bobeš, Jusťa, Kotě, Lerik, Pružinka, Sasanka, Šampon, Šňupálek, Vydra a Marťan. Překážky, které děti plnily byly jak povinné, tak s hendikepem. Ne všichni všechny zvládli, ale všem se závod líbil.

Schůzka 29. 9. 2020

Dnešního tréninku se zúčastnili: Bambulák, Belka, Bobeš, Buchta, Jusťa, Kotě, Lerik, Pružinka, Sasanka, Šampon, Šňupálek, Vydra, Křupka, Terka. Nejprve jsme posilovali ruce a ramena. Po rozcvičce nás čekal kruháč s 16 cviky a nakonec strečink.

Schůzka 22. 9. 2020

Dnes si zacvičit přišli: Bambulák, Belka, Bobeš, Jusťa, Lerik, Sasanka, Šampon, Šňupálek, Kulík, Marťan. Nejprve jsme dělali dřepy za libích tónů písně Bring Sally Up. Poté následovala rozcvička. Hlavní část byly tři WOD po 10 minutách. V každém byly 3 cviky. Nakonec nesměl chybět strečink.

Schůzka 15. 9. 2020

První schůzka oddílu se v letošním školním roce uskutečnila na hřišti na koupališti. Zacvičit si přišli: Bambulák, Belka, Jusťa, Kotě, Sasanka, Šampon, Šňupálek, Marťan, Kulík a Křupka. Jako již tradičně jsme začali písní Bring Sally Up, tentokrát se klikovalo. Po rozcvičce děti čekal kruháč s dvaceti cviky a nakonec strečink.