Menu Zavřeno

Obstacle killer 2020/2021

Základní informace o oddíle ve školním roce 2020/2021

Oddíl Obstacle killer je zaměřený na překážkové cross-country běhání (OCR závody) typu Spartan, Gladiator, Predator atp. Cílem je nabídnout dětem, které mají zájem o tyto závody možnost připravovat se s námi. Náplň oddílu bude zaměřena především na crossfit cvičení a nácvik překonávání různých překážek. Samozřejmostí jsou účasti dětí z tohoto oddílu na OCR závodech v ČR i okolních zemích.

Schůzky probíhají v úterý od 18:30 do 19:30.

Oddíl je určen pro děti z 3. – 9. tříd.

Na oddíl dochází: Bambulák, Belka, Bobeš, Buchta, Jusťa, Kotě, Lerik, Pružinka, Sasanka, Šampon, Špion, Vydra

Fotky ze schůzek oddílu Obstacle killer naleznete zde

Oddílová fotokronika 2020/2021

Schůzka 22. 12. 2020

Dnešní poslední schůzka v roce 2020 proběhla ve dvou skupinách po pěti dětech. První skupinu tvořili: Bobeš, Lerik, Pružinka, Sasanka a Vydra. Druhou skupinu tvořili: Bambulák, Jusťa, Kotě, Šampon a Špion. Děti procvičovaly zdolávání překážek na zahradě. Čekalo na ně 13 překážek, včetně šplhu, slackline, ručkovacích překážek, balance či boulderu. Před cvičením jsem si dali rozcvičku a po cvičení jsme se protáhli.

Schůzka 15. 12. 2020

Dnešní schůzky obstaclu se zúčastnili: Bambulák, Belka, Buchta, Jusťa, Lerik, Pružinka, Sasanka, Šampon a Špion. Dnes nás čekal běh s posilováním. Uběhli jsme 4,1 km a cestou běh prokládali kliky, dřepy, plankem, výskoky a dalšími cviky.

Schůzka 8. 12. 2020

Dnešní schůzky obstaclu se zúčastnili: Bambulák, Buchta, Lerik, Sasanka, Šampon, Špion, Vydra a Marťan. Nejprve jsme se trochu rozcvičili a poté jsme se vrhli na trénink na překážkách. Do naší sbírky překážek přibyla překážka bars.

Schůzka 3. 12. 2020

Dnes byla schůzka výjimečně ve čtvrtek, první schůzka po dvouměsíčním lock-downu. Na dnešní schůzku jsme pro děti připravily trénink překážek před závodem v Hradci Králové. První schůzku po dlouhé době si užili: Bambulák, Jusťa, Sasanka, Šampon, Šňupálek, Vydra a Křupka.

Schůzka 6. 10. 2020

Na dnešní schůzku jsme pro děti připravily minirace s 15 překážkami. Počasí nám nakonec nepřálo, ale to děti neodradilo a i v dešti si minirace užili: Bambulák, Belka, Bobeš, Jusťa, Kotě, Lerik, Pružinka, Sasanka, Šampon, Šňupálek, Vydra a Marťan. Překážky, které děti plnily byly jak povinné, tak s hendikepem. Ne všichni všechny zvládli, ale všem se závod líbil.

Schůzka 29. 9. 2020

Dnešního tréninku se zúčastnili: Bambulák, Belka, Bobeš, Buchta, Jusťa, Kotě, Lerik, Pružinka, Sasanka, Šampon, Šňupálek, Vydra, Křupka, Terka. Nejprve jsme posilovali ruce a ramena. Po rozcvičce nás čekal kruháč s 16 cviky a nakonec strečink.

Schůzka 22. 9. 2020

Dnes si zacvičit přišli: Bambulák, Belka, Bobeš, Jusťa, Lerik, Sasanka, Šampon, Šňupálek, Kulík, Marťan. Nejprve jsme dělali dřepy za libích tónů písně Bring Sally Up. Poté následovala rozcvička. Hlavní část byly tři WOD po 10 minutách. V každém byly 3 cviky. Nakonec nesměl chybět strečink.

Schůzka 15. 9. 2020

První schůzka oddílu se v letošním školním roce uskutečnila na hřišti na koupališti. Zacvičit si přišli: Bambulák, Belka, Jusťa, Kotě, Sasanka, Šampon, Šňupálek, Marťan, Kulík a Křupka. Jako již tradičně jsme začali písní Bring Sally Up, tentokrát se klikovalo. Po rozcvičce děti čekal kruháč s dvaceti cviky a nakonec strečink.