Menu Zavřeno

Autumn Kids Race 2021

Připravujeme poslední závod série Lagunino Kids OCR Race v sezóně 2021.

Na děti se těší trať o délce 3+ km a 30+ překážek.

Termínneděle 3. 10. 2021

Místotréninkový areál Vltavská 751, Libčice

Kapacita závodu20 dětí

Aktuálně volná kapacita10/20

Jak dítě přihlásit: mailem na roman@lagunino.cz nebo SMSskou na číslo 605 757 026 (zaslat jméno a příjmení závodníka, rok narození a informaci, že dítě přihlašujete na Autumn Kids Lagunino OCR Race 2021)

Registrační poplatek300 Kč (v registračním poplatku je zahrnuta medaile pro každého závodníka, který dokončí závod; drobné občerstvení v cíli; ceny pro první 3 v kategoriích). Platbu registračního poplatku bude možné provést bezhotovostně, nebo na místě v hotovosti. Doporučujeme platbu provést bezhotovostně. Přihlášením dítěte na závod je platba registračního poplatku závazná.

Co s sebou: sportovní oblečení a obuv, kompletní sadu oblečení a boty na převlečení po závodě, ručník, roušku, pití, svaly, odvahu, rychlost, zákonným zástupcem podepsaný reverz, startovné (nebylo-li zaplaceno dříve). Bez podepsaného reverzu nebude dítěti umožněn start na závodě!

Co doporučujeme, abyste dětem zajistili: úrazové pojištění

Oblečení a obuv na závod: děti čeká několik vodních překážek, budou úplně mokré, tak s tím prosím počítejte, nezapomeňte na pevnou obuv

Kategorie

Kids I – děti ročníky 2010 – 2013

Kids II – děti ročníky 2007 – 2009

Junior – děti ročníky 2005 – 2006

Startovní časy

Bude upřesněno

Harmonogram závodu:

Registrace: nejpozději do 1. 10. 2021 nebo do naplnění kapacity

Prezentace na místě: 15-30 min před startem dané kategorie

Šatny, úschovna: děti budou mít k dispozici úschovnu a převlékárnu v prostoru objektu

Toalety: v prostoru objektu

Start kategorie JUNIOR:  13:00

Vyhlášení kategorie JUNIOR:  14:00

Start kategorie KIDS I:  14:30

Vyhlášení kategorie KIDS I15:30

Start kategorie KIDS II :  16:00

Vyhlášení kategorie KIDS II : 17:00

Seznam překážek závodu a hendikepy (dle aktuálních podmínek v den závodu se může změnit):

Cheers – povinná bez hendikepu

Boulder – 10 dřepů

Nízké ručkování – 10 kliků

Laser povinná bez hendikepu

Scooter povinná bez hendikepu

Snake povinná bez hendikepu

Chůdy – povinná bez hendikepu

Trench povinná bez hendikepu, vodní překážka

Hammer – povinná bez hendikepu

Klokan povinná bez hendikepu

Sniper – 2 angličáci za každou ránu mimo

Paddleboard – povinná bez hendikepu, vodní překážka

Canoeing povinná bez hendikepu, vodní překážka

Atlas povinná bez hendikepu

Pathway povinná bez hendikepu

Cubes povinná bez hendikepu

Slackline – kačáci

Pneusnake povinná bez hendikepu

Robocop povinná bez hendikepu

Hulahop – rak pozadu

Bagjump – povinná bez hendikepu

Cylinder – 15 dřepů

Bars – rak popředu

Pneupyramida – povinná bez hendikepu

Surprise pool – povinná bez hendikepu, vodní překážka

Pull Up Pneu – povinná bez hendikepu

Archery – 10 angličáků

Wall – povinná bez hendikepu

Board – 10 angličáků

Autobus – 20 kliků

Žebřík – Kids I, 20 angličáků

Ninja rings – Kids II, 20 angličáků

Pipeline – Junior, 20 angličáků

Pravidla a popis překážek zde

Hygienická opatření:

Zdravotní stav dítěte – je zakázáno poslat na závod dítě, které má příznaky infekčního onemocnění (teplota, kašel, bolesti svalů a kloubů, průjem, ztráta čichu a chuti, atp.), nebo dítě kterému byla nařízena karanténa či izolace.

Další hygienické podmínky dle platných opatření v den závodu.

Startovní listina:

Startovní číslo

J-01

KII-01

KI-01

KI-02

KII-02

KI-03

KI-04

J-02

KI-05

J-03

Jméno a příjmení

Vojtěch Šulc

Sára Kotálová

Nela Jarušková

Tomáš Paliulionis

Max Grybauskas

Richard Malý

Albert Kubes

Jan Toth

Adam JArušek

Alžběta Hulínská

Kategorie

Junior

Kids II

Kids I

Kids I

Kids II

Kids I

Kids I

Junior

Kids I

Junior

Startovní čas